Каталог обладнання
Виробники продукції
Ми в соцмережах

Скиборізки для м'яса

Знайдено: 0
Дрібна побутова техніка давно спрощує нам будь-яку роботу. Особливо це стосується кухні. А що ж говорити про професійну кухню, де обсяг роботи збільшений у сотні разів. Саме для цього й існують електромеханічні помічники на професійних кухнях, такі, як наприклад, скиборізки (слайсери), тендерайзери (більш відомі як розпушувачі), пилки для м'яса і т.ін.

Скиборізки

Промислова скиборізка (слайсер) буває 2-х видів, з автоматичною і ручною подачами. Скиборізка (слайсер) з автоматичною подачею може бути похилою і горизонтальною, слайсер з ручною подачею існує похилий і вертикальний. Деякі промислові скиборізки можуть включати функцію охолодження мотора. Головна відмітна характеристика професійного слайсера це діаметр його ножа, найбільш застосовувані скиборізки з діаметром 27,5-30 см, вони мають універсальний характер.
 
 

У нас Ви можете купити Скиборізки для м'яса з доставкою в Запоріжжя, Одеса, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінниця, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляна, Кирилівка, Мелекіно, Затока, тільки у нас найкращі ціни на Скиборізки для м'яса у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник, Севастополь.

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.