Меню
Обладнання для вуличної торгівлі та фаст-фуду Холодильне обладнання Обладнання для торгового залу Теплове обладнання Електромеханічне обладнання Барне обладнання    Барні міні-холодильники / морозильники    Професійні соковидавлювачі для цитрусових    Барні комбайни    Гранітори    Льодоподрібнювачі    Сокоохолоджувачі    Станція бармена    Льодогенератори    Професійні сокодавки для твердих овочів та фруктів    Блендери професійні    Міксери професійні    Холодильні вітрини для тістечок та кулінарії    Винні шафи    Меблі для кафе, барів та ресторанів    Посуд для ресторанів, кафе та барів Посудомийне обладнання Нейтральне обладнання ( столи, мийки...) Лінія роздачі Кавомашини та кавомолки Холодильні та морозильні камери Пакувальне обладнання Професійне пральне обладнання Розпродаж торгового обладнання

Гастроемкости

гастроемкости

гастроемкости из нержавеючей стали


АКЦІЯ! 
-4 -10%

На обдаднання  COLD

холодильні шафи COLD
холодильні вітрини COLD
холодильні регали COLD

АКЦІЯ! 
до -10-15 %

На шафи холодильні Polair


5296 грн
198 EUR
3750 грн
5777 грн
У зв'язку зі зміною цін на обладнання деякі ціни відрізняються від дійсності. Ціну уточнюйте у менеджера.


Барне обладнання - це комплекс технологічного обладнання для повноцінної роботи бару, до складу якого входить теплове обладнання, холодильне обладнання, допоміжне обладнання для бару, електромеханічне та інше торгове обладнання.

Важливість правильного підбору обладнання для бару

Першим і центральним місцем в інтер'єрі кафе, бару, ресторану, на яку звертають увагу відвідувачі є барна стійка. До її вибору треба поставитися особливо ретельно, і для вдалого інвестування коштів потрібно чітко знати, де можна заощадити, а де економія не зовсім доречною. Тому, визначте разом з фахівцем всі деталі правильної і раціональної планування, адже в обладнанні бару потрібно приділити увагу кожній дрібниці.

Барне обладнання - одна з найголовніших складових закладу громадського харчування, яке обслуговує клієнтів як кафе, бару, ресторану і т.п. В час сучасних технологій і в світі конкуренції, кожне з цих закладів має йти в ногу із сучасністю і відповідати на вимоги, які пред'являють клієнти. Це, наприклад, наявність широкого асортименту напоїв, льоду, можливість приготувати будь-який з коктейлів, фреш, не залишивши при цьому клієнта в болісному очікуванні. Барне обладнання широко використовується в ресторанах курортних міст, таких як Трускавець, Моршин, Буковель, Слов'янськ, Хмільник, Яречма, Мукачево, Свалява.

Наш інтернет-магазин пропонує доставку торгового обладнання від провідних фірм-виробників. Крім того, у нас досить різноманітний вибір професійного барного обладнання, яке полегшить роботу бармена і зробить її максимально зручною і приємною.

Важливим критерієм при виборі будь-якого торгового обладнання є не тільки якість і функціональність, а і його доступність. З метою подальшого співробітництва ми пропонуємо нашим клієнтам «щадну» цінову політику, яка, сподіваємося, дозволить зробити нашу співпрацю максимально зручною і продуктивною.

Необхідною у підготовці до «обмундирування» робочого місця бармена для кафе, барів, ресторанів та інших закладів анологичних типу, є його раціональне планування. Потрібно максимально полегшити роботу бармена, зробити так, щоб все необхідне обладнання було під рукою.

У нас Ви знайдете великий вибір барного устаткування, необхідного для роботи бармена. Серед нього: станція бармена, барні комбайни, міні-холодильники/морозильники, соковижималки (в т.ч. автоматичні соковижималки для цитрусових), Сокоохолоджувачі, блендери, міксери, льодогенератори, льдоподрібнювачіі, гранитори, холодильні вітрини для тістечок і ін.

Ключові елементи обладнання для бару 

  • Станція бармена, наприклад, створена для спрощення та підвищення ефективності роботи. Барніміні-холодильники/морозильники (винний холодильник, холодильник-вітрина, шафа-холодильник і т.д.) прості в експлуатації і дозволяють відвідувачам максимально оглядати товар.
  • Соковижималки призначені для отримання соків з фруктів та овочів, фрешу. Легко розбираються на складові для гігієнічного догляду. Сокоохолоджувачі послужать для охолодження соків і негазованих напоїв.
  • Льодогенератор виробляє лід, який використовується при оздобленні страв, і, як складова для багатьох коктейлів. Деякі льодогенератори вимагають підключення до водопостачання і каналізації.
  • Барний комбайн включає в себе блендер, соковижималку і міксер. Для створення так званного «солодкого снігу» використовуйте гранитори, які дозволять перетворити сік у снегоподобную масу. Міксер зробить відмінний молочний коктейль різної консистенції, а блендер коктейль з фруктів.
  • Кондитерська шафа, холодильна і міні холодильна вітрина, холодильна шафа кондитерський збережуть кондитерські вироби у свіжому вигляді і дозволять клієнтам оглядати весь товар з різних боків.

Барне обладнання, представлене нашим інтернет-магазином, відрізняється насамперед безпекою при його експлуатації, також високою якістю, надійністю і зручністю в обслуговуванні. Нагадаємо, все наявне у нашому інтернет-магазині барне обладнання вироблено провідними світовими фірмами-виробниками, перевіреними часом.

Купити Барне обладнання в Рівне, Луцьк, Львів, Крим, Івано-Франківськ, Хмельницький, Черкаси, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Житомир, Вінниця, Київ, Одесса, Маріуполь, Євпаторія ціни на Барне обладнання купити в Миколаїв, Кіровоград, Чернігів, Полтава, Суми, Херсон, Дніпропетровськ, Харків, Херсон, Луганськ, Донецьк, Запоріжжя, Сімферополь, Севастополь, ЯлтаРозпродаж
торгового
обладнання
-10,15,20%

Ваш кошик пустий.

Електром'ясорубка промислова МІМ 300 Україна (380 В) Електром'ясорубка промислова МІМ 300 Україна (380 В) Ціна: 12060 грн
Електрична плита ПЕ-4ш - Ч з жарочною шафою Електрична плита ПЕ-4ш - Ч з жарочною шафою Ціна: 8401 грн
Стелаж прямий перфорований Стелаж прямий перфорований Ціна: 849 грн
Кондитерська конвекційна піч Unox XF 023 Anna Кондитерська конвекційна піч Unox XF 023 Anna Ціна: 525 EUR
Установка для виробництва солодкої вати УСВ 1 Установка для виробництва солодкої вати УСВ 1 Ціна: 4800 грн
Універсальна шафа Технохолод ШХСн (Д) - «ТЕХАС ВА» -1,6 Універсальна шафа Технохолод ШХСн (Д) - «ТЕХАС ВА» -1,6 Ціна: 28978 грн
Фронтальна посудомийна машина Apach AF500 DD Фронтальна посудомийна машина Apach AF500 DD Ціна: 1606 EUR
Морозильний ларь з прямим склом Juka M300P Морозильний ларь з прямим  склом Juka M300P Ціна: 423 EUR
Піч для піци Apach AML4 Піч для піци Apach AML4 Ціна: 783 EUR
Піч конвекційна Unox XV 393 Піч конвекційна Unox XV 393 Ціна: 1776 EUR