Меню
Обладнання для вуличної торгівлі та фаст-фуду    Грилі для курей і теплові вітрини для зберігання курей    Грилі саламандра (Salamander)    Грилі з вулканічною лавою, шашличниці, барбекю, вапо грилі    Грилі роликові    Грилі контактні (притискні)    Апарати для приготування гарячого шоколаду    Поверхні для смаження    Професійні мікрохвильові печі    Настільні вітрини    Апарати для виробництва солодкої вати    Обладнання для поп-корна    Вафельниці, апарати корн-дог    Млинниці    Візки та апарати хот-дог    Пончикові апарати    Чебуречниці    Фритюрниці професійні (промислові)    Апарати для приготування шаурми газ/електро    Сковорідки електричні    Пересувні візки    Печі для картоплі    Кукурудзоварки    Мангали    Настольні марміти і сосисковарки    Фонтани шоколадні та винні    Рол бари для напоїв    Велосипеди грузові, велокав'ярні Холодильне обладнання Обладнання для торгового залу Теплове обладнання Електромеханічне обладнання Барне обладнання Посудомийне обладнання Нейтральне обладнання ( столи, мийки...) Лінія роздачі Кавомашини та кавомолки Холодильні та морозильні камери Пакувальне обладнання Професійне пральне обладнання Розпродаж торгового обладнання

Гастроемкости

гастроемкости

гастроемкости из нержавеючей стали


АКЦІЯ! 
-4 -10%

На обдаднання  COLD

холодильні шафи COLD
холодильні вітрини COLD
холодильні регали COLD

АКЦІЯ! 
до -10-15 %

На шафи холодильні Polair


 531 EUR
1141 EUR
27880 грн
1163 грн
2674 EUR
У зв'язку зі зміною цін на обладнання деякі ціни відрізняються від дійсності. Ціну уточнюйте у менеджера.

Обладнання для ресторану arrow Обладнання для вуличної торгівлі та фаст-фуду

Обладнання для вуличної торгівлі та фаст-фудуГрилі для курей і теплові вітрини для зберігання курей

Грилі для курей і теплові вітрини для зберігання курей


Грилі саламандра (Salamander)

Грилі саламандра (Salamander)


Грилі з вулканічною лавою, шашличниці, барбекю, вапо грилі

Грилі з вулканічною лавою, шашличниці, барбекю, вапо грилі


Грилі роликові

Грилі роликові


Грилі контактні (притискні)

Грилі контактні (притискні)


Апарати для приготування гарячого шоколаду

Апарати для приготування гарячого шоколаду


Поверхні для смаження

Поверхні для смаження


Професійні мікрохвильові печі

Професійні мікрохвильові печі


Настільні вітрини

Настільні вітрини


Апарати для виробництва солодкої вати

Апарати для виробництва солодкої вати


Обладнання для поп-корна

Обладнання для поп-корна


Вафельниці, апарати корн-дог

Вафельниці, апарати корн-дог


Млинниці

Млинниці


Візки та апарати хот-дог

Візки та апарати хот-дог


Пончикові апарати

Пончикові апарати


Чебуречниці

Чебуречниці


Фритюрниці професійні (промислові)

Фритюрниці професійні (промислові)


Апарати для приготування шаурми газ/електро

Апарати для приготування шаурми газ/електро


Сковорідки електричні

Сковорідки електричні


Пересувні візки

Пересувні візки


Печі для картоплі

Печі для картоплі


Кукурудзоварки

Кукурудзоварки


Мангали

Мангали


Настольні марміти і сосисковарки

Настольні марміти і сосисковарки


Фонтани шоколадні та винні

Фонтани шоколадні та винні


Рол бари для напоїв

Рол бари для напоїв


Велосипеди грузові, велокав'ярні

Велосипеди грузові, велокав'ярніДля більшості споживачів визначальними факторами при виборі точки швидкого харчування є швидкість обслуговування, різноманітність продукції при її високому рівні якості і хороші споживчі властивості. Особливо яскраво ця закономірність може бути співвіднесена з сегментом вуличного фаст-фуду. Широкий асортимент спеціалізованого професійного торгового обладнання для вуличної торгівлі і фаст-фуду, представлений на нашому сайті, дозволяє повністю задовольнити всі споживчі очікування. У цьому розділі можна знайти якісні, але недорогі грилі для курей і теплові вітрини для курей, жарочні поверхні, мікрохвильові печі, а також інше затребуване торговельне обладнання. Фахівці нашої компанії спеціально підібрали пропозиції, що дозволяють швидко досягти заданого рівня рентабельності, сформувати окупний асортимент продаваних страв найвищої якості виготовлення.

Окупність обладнання для фаст фуду

Необхідно пам'ятати, що сьогодні обладнання для вуличної торгівлі і фаст-фуду є одним з найбільш  окупних внаслідок постійно збільшується попит на продукцію такого роду і високою прохідністю торгових точок. Популярність ресторанів швидкого харчування в інвесторів також можна пояснити низьким порогом витрат входження на ринок і екстремально сприятливими термінами формування стабільного прибутку. Зазначимо, що правильна організація роботи такого підприємства та підбір якісного обладнання для вуличної торгівлі є факторами, що впливають безпосередньо на успішність бізнесу в цілому. Кваліфіковані фахівці нашої компанії нададуть консультативну допомогу, необхідну для вирішення цього непростого завдання.

До сегменту роздрібної торгівлі фаст-фудом прийнято відносити мережі вуличних або стаціонарних торгових точок. Обидва види мають свою специфіку та особливості використання обладнання для виготовлення фаст-фуду. Великі торгові центри є основним місцем для розміщення стаціонарних точок швидкого харчування. До них можна віднести маленькі ресторанчики і бари, кав'ярні, бістро та піцерії. Ці заклади фаст-фуда зазвичай відрізняються солідною матеріально-технічною базою, а для того, щоб раціонально вибрати для них притискні грилі, апарати для приготування шоколаду, настільні вітрини або пересувні візки потрібно чималий професійний досвід і комплексний підхід.

Серед вуличних закладів швидкого харчування, які торгують під відкритим небом, можна виділити пересувні прилавки й візки, автофургони, павільйони та кіоски. Як правило, кожна така точка спеціалізується на одному конкретному виді продукції. Для них актуально використання одного типу апаратури для виготовлення хот-догів, пончиків, шаурми, млинців, листкового випічки, курей гриль або печеної картоплі. Сьогодні часто можна зустріти і більш екзотичні продукти. Представлене на нашому сайті обладнання може послужити для організації будь-якого з цих видів продукції. Внаслідок розміщення точок вуличної торгівлі поблизу від основних потоків переміщення людей, їхня продукція зазвичай доступна і затребувана. Торгове обладнання для приготування вуличного фаст-фуду в цьому випадку має бути орієнтоване на масове, потокове, безперервне і швидке відтворення. Найбільше в Україні обладнання для фаст-фуду використовується в Криму в таких містах як Севастополь, Ялта, Маріуполь, Євпаторія,  Алушта, Феодосія, Керч, Бердянськ, Приморськ, Геніченськ, Скадовськ, Чорноморськ, Бахчисарай, Джанкой, Південне, Очаків, Ілечевськ, Білгород-Дністровський, Саки.

Не варто забувати, що обладнання для фаст-фуду може ідеально комбінуватись з другими видами торгового обладнання, такими як:

Нашим завданням є представити до уваги клієнтів максимально повний асортимент якісного та недорогого обладнання для вуличної торгівлі фаст-фудом від провідних вітчизняних та зарубіжних виробників. Наша компанія стане надійним партнером Вашого бізнесу, забезпечивши його надійним обладнанням та необхідною інформаційною підтримкою..

Виробники обладнання фаст фуду

У цьому розділі представлено торгове обладнання для фаст-фуда і вуличної торгівлі української виробництв, а також таких відомих світових виробників торгового устаткування як: GastroTar (Польща), Roller Grill (Франція), Karma (Тайвань), JeJu (Тайвань), Sirman (Італія ), Bras (Італія), Fagor (Іспанія), Kovinastroj (Словенія), Bartscher (Німеччина)

Купити Обладнання для вуличної торгівлі та фаст-фуду в Рівне, Луцьк, Львів, Крим, Івано-Франківськ, Хмельницький, Черкаси, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Житомир, Вінниця, Київ, Одесса, Маріуполь, Євпаторія ціни на Обладнання для вуличної торгівлі та фаст-фуду купити в Миколаїв, Кіровоград, Чернігів, Полтава, Суми, Херсон, Дніпропетровськ, Харків, Херсон, Луганськ, Донецьк, Запоріжжя, Сімферополь, Севастополь, ЯлтаРозпродаж
торгового
обладнання
-10,15,20%

Ваш кошик пустий.

Електром'ясорубка промислова МІМ 300 Україна (380 В) Електром'ясорубка промислова МІМ 300 Україна (380 В) Ціна: 12060 грн
Електрична плита ПЕ-4ш - Ч з жарочною шафою Електрична плита ПЕ-4ш - Ч з жарочною шафою Ціна: 8401 грн
Стелаж прямий перфорований Стелаж прямий перфорований Ціна: 849 грн
Кондитерська конвекційна піч Unox XF 023 Anna Кондитерська конвекційна піч Unox XF 023 Anna Ціна: 525 EUR
Установка для виробництва солодкої вати УСВ 1 Установка для виробництва солодкої вати УСВ 1 Ціна: 4800 грн
Універсальна шафа Технохолод ШХСн (Д) - «ТЕХАС ВА» -1,6 Універсальна шафа Технохолод ШХСн (Д) - «ТЕХАС ВА» -1,6 Ціна: 28978 грн
Фронтальна посудомийна машина Apach AF500 DD Фронтальна посудомийна машина Apach AF500 DD Ціна: 1606 EUR
Морозильний ларь з прямим склом Juka M300P Морозильний ларь з прямим  склом Juka M300P Ціна: 423 EUR
Піч для піци Apach AML4 Піч для піци Apach AML4 Ціна: 783 EUR
Піч конвекційна Unox XV 393 Піч конвекційна Unox XV 393 Ціна: 1776 EUR