Обладнання для магазину (виробництва) напівфабрикатів
Площа виробничого приміщення: 32,7 м2
Площа торгового залу: 26,3 м2
Персонал: 6-7 чол
Асортимент: 200-300 страв
Кредитування: детальніше тут
Переглянути перелік обладнання
Виробництво та продаж напівфабрикатів не новизна на ринку, але останніми роками такий формат набув шаленої популярності. Це вигідно для інвестора та зручно для покупця. Зазвичай магазин напівфабрикатів відкривають в густонаселеному житловому масиві – біля житла клієнту зручно придбати заморожену продукцію.
Продукцію готують безпосередньо у магазинах. Виробництво облаштоване за склом, тому кожен покупець може побачити процес приготування напівфабрикатів.
Після того як клієнт визначиться з асортиментом -- справа переходить до рук нашого професійного дизайнера. Проєкт розробляється з урахуванням всіх особливостей приміщення, з дотриманням норм пожежної безпеки та санітарних норм. Дизайн-проєкт включає розведення комунікацій: електрика, водопостачання та водовідведення. Менеджери ТоргОборуд у співпраці з дизайнером індивідуально підбирають обладнання. Після ремонту приміщення обладнання монтується та запускається. Надалі компанія «ТоргОборуд» залишається сервісним партнером.
Ми постачаємо професійне обладнання для магазинів-виробноцтв напівфабрикатів таких як, Галя Балувана, Сама Ліпила, Меланка та інші.
Замовте безкоштовний* проєкт та розрахунок вартості обладнання
Чому ми?
МИ ПРОФЕСІОНАЛИ
ВСЕ В ОДНОМУ МІСЦІ
ЕКОНОМНІ РІШЕННЯ
Заморожені напівфабрикати дозволяють приготувати смачний, ситний обід. Напівфабрикати, які не вимагають значного часу для приготування, є одними із найпопулярніших товарів цієї категорії. Їхній асортимент у магазинах постійно розширюється в результаті додавання в сировину різних інгредієнтів – овочів, грибів, білкових добавок та іншого. Так створюються страви, які тішать своїх покупців не лише різноманітністю смаків, а й зовнішнім виглядом.
Пропонуємо придбати обладнання для виробництва напівфабрикатів для магазину або виробничого цеху, яке легко можна підібрати з урахуванням особливостей конкретного бізнес-процесу виробництва: об'єму, асортименту та ін. Читати далі
Виробниче приміщення
Торговий зал
Відкриття магазину напівфабрикатів: що потрібно знати
Відкрити цех із виробництва напівфабрикатів не так просто, тому знадобиться попередня підготовка. Спочатку необхідно дослідити ринок: оцінити попит на заморожені вироби, визначити цільову аудиторію. Також необхідно вивчити конкурентне середовище та визначити асортимент Вашого магазину. Для цього необхідно визначитися з видом напівфабрикатів, які Ви пропонуватимете майбутнім покупцям.
Виходячи з отриманих даних, необхідно визначитися з видом м'ясних напівфабрикатів, виготовлення яких займатиметеся. Наприклад, м'ясні напівфабрикати можуть бути представлені у вигляді котлет, фрикадельок, біфштексів, тюфтелей, шніцелів, наггетців. Ви можете виготовляти напівфабрикати з тіста (пельмені, млинці з різними начинками, вареники) чи сирники, фаршировані перці чи голубці. Від виробленої продукції залежатиме вибір необхідного обладнання для напівфабрикатів.
Визначити основний вид продукції можна, вивчивши попит для даного району або міста. Для успішної реалізації Вашого продукту велике значення має вигляд виробів, пакування. Найбільший попит мають ті напівфабрикати, які упаковані в прозору, міцну та герметичну упаковку. На упаковці також слід надати необхідну інформацію про продукт – найменування, спосіб приготування, склад, термін придатності та ін.
Для того, щоб успішно відкрити цех напівфабрикатів, необхідно також продумати питання, пов'язані з транспортуванням, зберіганням і продажем продукції. Після оцінки ринку необхідно знайти відповідне приміщення, а також обладнання для цеху напівфабрикатів. Якщо виробництво буде великим, необхідно підібрати співробітників, які займатимуться безперебійною роботою (наприклад, за змінами) виробництва напівфабрикатів. Всі ці аспекти мають бути включені до розробленого бізнес-плану.
Продаж напівфабрикатів власного виробництва може здійснюватися як у роздріб (наприклад, у магазині), так і оптом (наприклад, для кафе, їдалень та ін.). Виробництво пельменів як бізнес сьогодні вважається галуззю складною для входження через велику кількість конкурентів, а ось виготовлення млинців з різними начинками, фаршированих перців, наггетців або сирників та інших м'ясних, овочевих та рибних напівфабрикатів досить прибутковий бізнес, оскільки попит на такі товари зростає, а продукція користується популярністю у споживачів.
У цьому напрямі виробництва, як окремий вид діяльності можна розглядати приготування готових обідів, з використанням страв шокової заморозки. В основному така продукція продається набором - страва + спеції або соус з покроковою інструкцією з приготування. Сучасне обладнання для приготування напівфабрикатів з м'яса або інших видів дозволяє виробляти продукцію високої якості, з максимальним збереженням поживних речовин, і в той же час залишає можливість швидко перелаштувати виробництво під приготування іншого виду напівфабрикатів.
Як правильно вибрати приміщення для виробництва та магазину напівфабрикатів?Одним із основних факторів при виборі приміщення для відкриття магазину напівфабрикатів є його місцезнаходження. Необхідно враховувати конкуренцію в даному районі, а також доступність магазину для клієнтів.
Відкриття магазину напівфабрикатів буде успішним у густонаселених районах міста. Найбільш зручним є розміщення магазину на першому поверсі багатоквартирного будинку або спеціально обладнаних торгових комплексів. Ціна на оренду таких приміщень є відносно невисокою, але при цьому є місце як для обладнання для приготування напівфабрикатів, так і зручного розміщення каси та робочого місця продавця. Оптимальною площею розміщення магазину вважається приміщення площею 50-200 м², кіоску чи невеликого павільйону – 15-20 м².
Вибір приміщення для цеху напівфабрикатів залежить від обсягу виробництва, асортименту, вимог щодо розміщення обладнання для виробництва котлет або інших м'ясних напівфабрикатів. Приміщення має бути поділено на такі зони:
- склад для зберігання сировини;
- виробничий відділ;
- кімната для готової продукції;
- кімната для персоналу (де людина може пообідати або перепочити у відведений для цього час).
Стіни та інші поверхні краще оформити плиткою, що легко миється. В обов'язковому порядку варто враховувати вимоги санітарно-епідеміологічної станції до вентиляції, системи каналізації, освітлення. Найкраще підійдуть приміщення, де вже є все необхідне для роботи з приготуванням їжі. Наприклад, приміщення кухонь їдалень або закусочних.
Дизайн-проект магазину напівфабрикатів
Дедалі частіше продуманий дизайн магазину напівфабрикатів є ключовим чинником залучення клієнтів. Перед тим, як відкрити магазин заморожених напівфабрикатів, необхідно розробити дизайн-проект. Важливо враховувати такі фактори:
- Розміщення продукції. Продумати спосіб організації напівфабрикатів у магазині. Наприклад, за категоріями – м'ясні, овочеві, солодкі або за принципом найбільшої популярності серед клієнтів.
- Розміщення меблів. У таких магазинах зазвичай розміщують холодильні камери, стелажі та інші меблі так, щоб клієнту було легко розглянути асортимент, вартість продуктів та зручно рухатися. Простір навколо торгової точки повинен бути добре освітлений і відкритий.
- Підібрати кольори. Колірна гама бренду має створювати приємну атмосферу в магазині. Наприклад, використання зелених відтінків зазвичай асоціюється з якістю та свіжістю продуктів.
- Розміщення інформації. Необхідно забезпечити доступ до інформації про товар, ціни, знижки або акції, створити куточок споживача. Використовувати краще чіткі та інформативні цінники, плакати, таблички.
- Комфортний простір. Необхідно подумати про комфортність магазину для клієнтів. Наприклад, біля входу помістити кошики або візки (за наявності), налаштувати кондиціонери таким чином, щоб на клієнтів не потрапляли прямі холодні повітряні маси.
Дизайн магазину напівфабрикатів повинен відповідати цільовій аудиторії та задовольняти їхні потреби. А зважити на всі аспекти, пов'язані з виробництвом напівфабрикатів, таких як обладнання для котлет та інше, можуть допомогти фахівці компанії «ТоргОборуд».
Як оформити комплексне оснащення виробництва та магазину напівфабрикатів у «ТоргОборуд»?
Менеджери компанії «ТоргОборуд» мають багаторічний досвід із проектування торгових точок різного формату. Комплексне оснащення магазину напівфабрикатів – це всі роботи, що складаються з багатьох етапів: розробка концепції магазину, вибір та встановлення обладнання для виробництва напівфабрикатів з м'яса, холодильників та іншого торговельного обладнання, раціональне використання площі приміщення. Наша компанія не тільки надає можливість замовити обладнання «під ключ», але й купити обладнання для виробництва напівфабрикатів та магазину в різноманітному асортименті.
Фахівці компанії «ТоргОборуд» допоможуть обрати оптимальне обладнання для приготування напівфабрикатів, а дизайнер забезпечить раціональне облаштування приміщення. Проект також включає схему водопостачання, каналізації, електрики. А після розробки проекту та вибору обладнання, наші менеджери забезпечать постачання, встановлення та налаштування техніки. Важливим етапом є навчання персоналу роботи зі спецобладнанням. При виникненні питань наша компанія на зв'язку і готова допомогти.
Основні характеристики та необхідне обладнання для виробництва напівфабрикатів
Бізнес виробництво напівфабрикатів є одним із швидко окупних, оскільки люди досить часто купують заморожені котлети, голубці, пельмені та ін. Заморожені напівфабрикати швидко готуються. Обладнання для заморожених пельменів та виготовлення іншої продукції полегшує процес їх виробництва. Кількість різноманітних рецептів для приготування напівфабрикатів стрімко зростає, у продажу з'являються нові напівфабрикати або готові обіди.
Різновиди технологічного обладнання для виробництва напівфабрикатів
Магазин з виробництва напівфабрикатів обов'язково передбачає використання такого спецобладнання:
Холодильники та морозильні камери: шафи шокової заморозки, холодильні шафи, морозильна камера для зберігання готових напівфабрикатів. До основного обладнання належать:
- Камера шокової заморозки невеликого розміру. Вважається одним із найдорожчих приладів. Техніка знадобиться для швидкого заморожування напівфабрикатів. Потім продукцію переносять у холодильну камеру. Вартість камер шокової заморозки залежатиме від необхідного розміру.
- Морозильна скриня, основне її завдання - зберігання продуктів при низьких температурах. Техніка розрахована на зберігання напівфабрикатів або інших продуктів у великих обсягах, забезпечуючи при цьому виставлені показники температур (до - 30°С).
- Морозильні та холодильні шафи – одне з найнеобхіднішого обладнання для м'ясних напівфабрикатів, яке може створити оптимальні умови для зберігання виробів.
- Морозильна камера. Призначена для зберігання напівфабрикатів до того моменту, коли вони знадобляться.
Професійне кухонне теплове обладнання для приготування котлет та інших напівфабрикатів: пароконвектомат, тістомісильна машина, фритюрниця та ін. Виділити необхідно такі агрегати:
- Пароконвектомат - це універсальна піч, яку можна використовувати як гриль або духовку, пароварку або сковороду при приготуванні інгредієнтів для напівфабрикатів, при цьому не потрібно їх перевертати.
- Тістомісильна машина. Вона використовується для швидкого замішування тіста. Тістоміс промисловий складається з місильного інструменту (лопатки, спіралі, петлі), діжі та приводного механізму. На відміну від ручного замішування всі процеси протікають набагато швидше, і тісто виходить якісним, без грудок.
Електромеханічне професійне обладнання:
- Електрична овочерізка. Використовується для нарізки, подрібнення або шаткування овочів, грибів, фруктів. Можуть нарізатися як сирі продукти, так і після термічної обробки.
- Промислова м'ясорубка. Її використовують для перероблення різних видів м'яса та формування фаршу. Ручна м'ясорубка не дуже підходить для виробничого цеху, оскільки потребує багато часу та зусиль, а при цьому продуктивність досить низька.
- Машина для формування котлет. Верстат для напівфабрикатів включає наявність набору різних діаметрів форм для котлет, для створення широкого асортименту продукції. Ручне формування котлет займає набагато більше часу та має меншу продуктивність.
- Індукційна плита - вид кухонної електричної плити, яка розігріває залізовмісний посуд, а не конфорку.
Нейтральне обладнання з нержавіючої сталі – стелажі виробничі з різною кількістю поличок, навісні полиці, мийки-столи, промислові столи різних типів, візки транспортувальні, рукомийники, зонти витяжні.
Обладнання для зважування продуктів та їх пакування – ваги настільні або підлогові, пакувальна машина.
- Пакувальна машина - призначена для пакування напівфабрикатів у харчову плівку або іншу упаковку.
- Кухонні ваги. Необхідні для точного зважування необхідних інгредієнтів, відповідно до рецепту приготування.
На виробництві використовується інше обладнання для виробництва напівфабрикатів:
- Слайсери - пристрій, призначений для нарізування продуктів. Обладнання здатне впоратися з нарізкою м'ясних, рибних чи овочевих продуктів.
- Промислова фаршмішалка для м'яса - дозволяє за кілька хвилин приготувати велику кількість фаршу. Також підходить для риби, м'ясних шматків, овочів, сиру з додаванням спецій та інших складових.
- Пельменний апарат (ручний). Призначений для формування тіста необхідної товщини, формування порцій для виробництва самих виробів.
- Фаршмішалка та куттер – використовуються для обробки продукції, з ними маса вийде правильною та однорідною, як того вимагає рецептура. Для виробництва продукції з птиці варто використовувати пристрої, що автоматично відокремлюють та обробляють необхідну кількість сировини.
Зберігати напівфабрикати перед продажем необхідно у морозильних шафах чи камерах.
Переваги придбання обладнання в «ТоргОборуд»
- Компанія має багаторічний досвід постачання та монтажу різного обладнання для виготовлення напівфабрикатів з м'яса, риби та інших продуктів.
- «ТоргОборуд» працює для 100% задоволення потреб клієнтів у сучасному обладнанні.
- Взаємодія із клієнтом на будь-якому етапі роботи.
- Партнерські відносини з різними виробниками професійного обладнання дають змогу пропонувати товари за конкурентними цінами.
- Наші менеджери підбирають оптимальне обладнання під конкретні запити замовника (обсяги виробництва, асортименти та ін.). У нашій компанії Ви зможете обрати обладнання для виготовлення напівфабрикатів з гарантією швидкої окупності промислових агрегатів.
Проконсультуватися з нашими менеджерами можна у телефонному режимі. Оформіть замовлення на оснащення виробничого цеху надійним, сучасним обладнанням для виробництва напівфабрикатів. Ми пропонуємо конкурентні ціни на машини, швидку доставку, встановлення та налаштування лінії виробництва «під ключ».
*При купівлі обладнання від 200 тис. грн
Популярні запитання:
✅ Яка вартість обладнання для магазину виробництва напівфабрикатів?
Приблизна вартість обладнання для магазину виробництва напівфабрикатів становить від 30 000 євро
✅ Які напівфабрикати найбільш популярні для виготовлення/продажу?
Популярними напівфабрикатами для виготовлення та продажу є:
- м'ясні продукти (котлети, нагетси, фрикадельки);
- м’ясні напівфабрикати в тісті (вареники, пельмені, млинці, бендерики, зрази);
- солодкі (сирні) напівфабрикати (сирники, млинці з сиром, запіканки).