Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Дизайн-проект

У НАС ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ДИЗАЙН-ПРОЕКТ МАГАЗИНУ, РЕСТОРАНУ, ЇДАЛЬНІ, ПРОФЕСІЙНОЇ КУХНІ

Сучасні магазини, кафетерії, ресторани - це не просто місця для придбання товарів, вони повинні створювати враження про бренд, відображати його сутність, створювати емоції. Відкриття  точки роздрібної торгівлі, або закладу громадського харчування - це складний і кропіткий процес. Одним з найважливіших його етапів є розробка дизайн-проекту. Професійний підхід до створення дизайн-проекту допоможе отримати оригінальний інтер’єр та незабутнюатмосферу Вашого закладу,до якого хочеться повертатися знову і знову. Заклад набуває популярності, коли у ньому затишно і приємно знаходитись відвідувачам і зручно працювати персоналу. Тому важливо правильно облаштувати санітарні зони, спроектувати освітлення, розставити обладнання та меблі.

Замовити дизайн-проект Ви можете у фахівців Торгоборуд.

Наші дизайнери здійснюють проектування різних підприємств торгівлі та закладів сфери HoReCa. Ми пропонуємо оформлення інтер'єру, план розміщення обладнання, схеми прокладання комунікацій для усіх типів торгових площ.

Дизайн-проект складається з декількох важливих частин:

 1. Планування внутрішнього простору і розстановка обладнання, таким чином, щоб стимулювати збільшення кількості продажів.

 2. Правильна організація освітлення, при якому товар матиме презентабельний вигляд

 3. 3-D візуалізація з максимальною деталізацією допоможе спланувати дизайн, виключити помилки і уникнути зайвих розтрат.

 4. Професійний підбір обладнання спільно зі спеціалістом, відповідно до необхідних характеристик.

 5. Технічна документація, що містить відомості про планування  водопостачання, електромереж, вентиляції і каналізації.

                              

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Створимо інтер’єр торгової площі, відповідно до всіх правил маркетингу, спільного сусідства товарів, та норм ергономіки

 • Зробимо робочий простір Вашої професійної кухні максимально зручним для персоналу, відповідно до санітарно-гігієнічних та пожежних норм

 • Спільна робота дизайнера зі спеціалістом по підбору обладнання забезпечить оптимальний варіант, відповідно до характеристик, зовнішнього вигляду і розмірів

 • Виготовимо індивідуальні стелажі та прилавки (Співпрацюємо з підрядниками по виготовленню індивідуальних стелажів та прилавків)

 • Маємо відмінну репутацію та багаторічний досвід

 • Можемо надати якісні послуги віддаленого проектування

 • Створений для Вас дизайн буде унікальним і неповторним, а не просто імітацією картинок з інтернету.

 • Комплексний підхід до оснащення торгової точки допоможе зекономити час та гроші. 

рь                                                              

      

                    Проєкт                                      Реалізація                                     Проєкт                                       Реалізація  

е

Завдяки співпраці з Торгоборуд, відкриття бізнесу в торговельній або ресторанній індустрії стане набагато легшим. Наші фахівці допоможуть правильно почати свою справу, уникнути помилок, зробити підприємство по-справжньому привабливим, індивідуальним і затишним для відвідувачів.

Ми втілимо в реалії всі Ваші побажання і зробимо, навіть, краще ніж Ви можете собі уявити!

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.