Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Наявність транспортера
Довжина
Бренд
Показати: 11
Виробники продукції
Ми в соцмережах

Касові бокси

Фільтри
Знайдено: 11

Призначення касових боксів

Для максимальної зручності при здійсненні оплати за придбану продукцію в супермаркетах, магазинах самообслуговування встановлюють касові бокси. Професійні касові бокси призначені для організації розрахунково-касових операцій в магазинах різних форматів. Стосовно конструкції, касовий бокс має декілька робочих зон: зону роботи касирів, зону транспортера для переміщення товарів, зону розрахунку, накопичувач товарів, зону для зберігання грошей. Також касовий бокс повинен гарно поєднуватись з іншим обладнанням для супермаркетів. Наприклад, у прикасовій зоні можна встановити ваги торговельні, сигаретний бокс, вітрини імпульсних покупок та інше.

Комплектація касових боксів

Комплектація професійного касового боксу повинна відповідати європейським вимогам даного типу виробів. Касовий бокс повинен бути проведений з використанням комплектуючих та матеріалів високої якості, крім того всі бокси мають оригінальний дизайн і привабливий зовнішній вигляд, адже всі наявні елементи кріплення закриті обшивкою. Зазвичай, касовий бокс має вузький або широкий накопичувач для продукції і транспортну стрічку, що дозволяє зручно розміщувати всі придбані товари. Навіть при великій довжині стрічки транспортера, касовий бокс здатний витримувати значні навантаження, тому що він дуже стійкий.
Вибираючи касовий бокс, потрібно враховувати його конфігурацію, так як бувають магазини, в яких основна частина торгівельної площі зайнята під обладнання для викладки, зберігання товарів, а для установки касового вузла недостатньо місця. У таких випадках правильним буде придбання невеликого касового боксу типу «міні» - бокс без транспортерної стрічки.
Щоб зрозуміти, який саме бокс Вам потрібен - лівий або правий, просимо Вас ознайомитись з наведеними нижче схематичними поясненнями:

1. Бокс касовий "правий"
alt

2. Бокс касовий "лівий"
alt

Можлива наступна конфігурація касових боксів в приміщенні:

У нас Ви можете купити Касові бокси з доставкою за допомогою транспортних компаній в Запоріжжя, Одеса, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінниця, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляна, Кирилівка, Мелекіно, Затока, тільки у нас найкращі ціни на Касові бокси у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник, Севастополь.

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.