Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Ширина
Довжина
Показати: 2
Ми в соцмережах

Столи для риби

Фільтри
Знайдено: 2

Професійний стіл для обробки риби

Столи для оброблення і столи для викладення риби признач ені спеціально для підприємств рибного виробництва, рибних цехів та інших підприємств громадського харчування, які стосуються процесу обробки риби і морепродуктів.
 
Стіл для обробки риби використовують для оброблення риби різноманітних видів. У його конструкції передбачені: штампована ємність для миття риби, лоток для рибних відходів, обробна дошка. Всі елементи рибного столу виготовлені з нержавіючої сталі, деякі столи мають поліетиленову або дерев'яну дошку.
 
У торговельних закладах, на ринках в рибних магазинах для викладення і демонстрації риби, рибних виробів, морепродуктів призначена вітрина або стіл для викладення риби. Існують нейтральні столи і столи з холодильним агрегатом. Стіл для риби з холодильним агрегатом поставляється з вбудованим і виносним агрегатом. Нейтральний стіл для риби поставляється без агрегату, він служить для викладки риби та морепродуктів під льодом або на льоду, що забезпечує бездоганний товарний вигляд і більш тривале зберігання, крім того, сприятливі гігієнічні умови для зберігання риби, морських і рибних продуктів.
 
Столи для риби - виробники:

 

У нас Ви можете купити Столи для риби з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Столи для риби у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.