Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Сервіровка

Сервіровка столу в кафе, готелі, ресторані

Правильна і вишукана сервіровка є важливими елементами залучення уваги гостей. Розстановка посуду, приборів і аксесуарів вигідно підкреслює смак і унікальність Вашого ресторану.
 
Сервіровка передбачає підготовку столу до прийому гостей, тобто розстановку сукупності інвентарю (тарілок, столових приборів, ваз і т.д.). Необхідно враховувати, підготовка проводиться до сніданку, ланчу, обіду, полудня, вечері чи чаю. Вранці та в обід рекомендується розставляти мінімальну кількість приборів, у вечірній час – ставити більш повний набір. Важливою також є попередня підготовка столів.

Cервірування столів: загальні правила і послідовність

Форма сервірування в кафе, готелях залежить від кількох факторів: класу закладу, часу і методу обслуговування. Але виділяють загальні вимоги, що виставляються до будь-якої організації:
 
 • сервіровка повинна відображати тематичну спрямованість закладу і національну особливість;
 • відповідати меню страв, закусок, напоїв;
 • всі предмети повинні бути розміщені згідно правилам вживння їжі;
 • відповідати типу обслуговування;
 • поєднуватися з кольором серветок і скатертини, формою столу, загальним дизайном залу.
Порядок сервіровки визначає якість, майстерність і швидкість обслуговування. Персонал ресторану, кафе, готелю повинен знати концептуальні правила послідовності. Для вдалого прийому необхідно:
 
 1. Застелити скатертину.
 2. Сервірувати блюда, тарілки.
 3. Розставити прибори.
 4. Сервірувати скляні предмети, посуд з кришталю.
 5. Оформити стіл серветками, красиво їх згорнути.
 6. Розставити посуд для спецій.
 7. Розставити вази з квітами.
На сьогодні, асортимент сервірувальної продукції досить великий. Важливо не загубитися і купити підходящий комплект посуду, аксесуарів для сервірування столу. На сайті Торгоборуд Ви можете купити всі необхідні предмети: свічники, блюда, набори і млини для спецій, кошики, скатертини і серветки. Якщо Ви проводите виїзний захід, фуршет або банкет, в інтернет-каталозі Ви знайдете потрібний посуд: гірки і стійки банкетні, чафіндіші, диспенсери і багато іншого. На сайті представлений великий вибір фарфорового і скляного посуду, столових приборів. Продукція високої якості за доступними цінами.
 

 

У нас Ви можете купити Сервіровка з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Сервіровка у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.