Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Потужність
Розмір пропилу
Напруга
Габаритні розміри
Показати: 8
Ми в соцмережах

Пилки для м'яса

Фільтри
Знайдено: 8
Дрібна побутова техніка давно спрощує нам будь-яку роботу. Особливо це стосується кухні. А що ж говорити про професійну кухню, де обсяг роботи збільшений у сотні разів. Саме для цього й існують електромеханічні помічники на професійних кухнях, такі, як наприклад, скиборізки (слайсери), тендерайзери (більш відомі як розпушувачі), пилки для м'яса і т.ін.

Пилки для м'яса

Пилка для м'яса промислового призначення (гастрономічна пилка) найчастіше використовується в м'ясному виробництві, призначена пила для оброблення, нарізування, розрізання великих шматків м'яса (в т.ч. з кісточкою), риби і рибних напівфабрикатів. Промислова пилка для м'яса оснащена спеціальним подаваючим важелем, що дозволяє безпечно забрати оброблені продукти під час розрізання або розпилювання. Наявна в нашому інтернет-магазині пилка для м'яса стрічкова просто незамінна в торгових точках з продажу м'яса, вона здатна розрізати на шматки потрібного розміру заморожене м'ясо, птицю, рибу і т.д. Стрічкова пилка має високу продуктивність, надійність і є досить простою в експлуатації. Також на сайті представлено інше обладнання для м'ясопереробки: промислові м'ясорубки, тендерайзери, скиборізки для м'яса. Торгоборуд - це кращі ціни і найвища якість.
 

 

У нас Ви можете купити Пилки для м'яса з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Пилки для м'яса у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.