Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Температурний режим
Габаритні розміри
Тип скла
Тип охолодження
Розміщення агрегату
Показати: 45
Ми в соцмережах

Морозильні вітрини

Фільтри
Знайдено: 45

Призначення та види морозильних вітрин

Морозильні вітрини - незамінне обладнання для супермаркетів, магазинів, ресторанів фаст-фуду та інших закладів громадського харчування. Призначені морозильні вітрини для короткочасного належного зберігання і демонстрації продуктів в торгових залах. Усі вітрини розрізняються по багатьом параметрам, залежно від способів торгівлі, характеристики викладки товару, його обсягу, умов розміщення вітрин і від торгової площі.
 
Морозильні вітрини відрізняються також залежно від температурного режиму, наприклад, одні низькотемпературні вітрини можуть працювати при температурі 0 ... -6 ° С, в них зберігаються і викладаються попередньо заморожені продукти, інші низькотемпературні вітрини працюють при температурі 0 ... -18 ° С, такі вітрини здатні зберігати продукти харчування глибокої заморозки.

Конструкції морозильних вітрин

Що стосується конструкції морозильної вітрини, то всередині неї наявне підсвічування, яке висвітлює весь внутрішній простір. Торгові морозильні вітрини укомплектовані високоефективним компресором, який забезпечує стабільну роботу і оптимальне енергозбереження. Усередині вітрини оснащені полицями, які розміщуються на власний розсуд. Крім того, вітрини мають коліщатка для легкого і зручного переміщення і віконце для розміщення в ньому рекламного макету і т.ін. Крім морозильних вітрин, на сайті можна вибрати і купити вітрини холодильні та універсальні вітрини.
 

 

У нас Ви можете купити Морозильні вітрини з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Морозильні вітрини у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.