Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Розміщення агрегату
Температурний режим
Габаритні розміри
Показати: 47
Ми в соцмережах

Морозильні бонети

Фільтри
Знайдено: 47

Морозильні бонети в магазинах

Бонети являють собою морозильні або холодильні вітрини, які призначені для зберігання, викладки чи демонстрації охолоджених або заморожених продуктів. Останнім часом бонети стають дедалі популярними в магазинах, супермаркетах різного типу обслуговування і будь-якої торговельній площі. За допомогою холодильного або морозильного бонета можна зручно і наочно розмістити весь необхідний товар, забезпечити надійне його зберігання і вигідно представляти його покупцям, що істотно підвищить рівень продажу.

Види бонет

Всі існуючі бонети діляться на:
  • низькотемпературні (морозильні)
  • средньотемператруні (холодильні).
Холодильні бонети (середньотемпературні) охолоджують продукти харчування і дозволяють зберігати їх в температурному режимі в межах -1 ... +5°С. Морозильні бонети (низькотемпературні) працюють при температурі в межах -18 ... -25 °С. Існують також і комбіновані бонети, вони здатні працювати як в режимі среднетемпературного, так і низькотемпературного.
 
Залежно від конструктивних особливостей розрізняють:
  • бонети-ларі
  • засклені
  • відкриті бонети, з виносним або вбудованим агрегатом.
Бонета-ларь - вітрина закритого типу, вона дозволяє вміщувати досить великі обсяги продуктів. Засклені бонети розміщують уздовж внутрішніх стін торгового залу супермаркетів, товар, поміщений в засклених бонетах дістає продавець. Відкриті бонети розміщують по центру торгового залу, вони особливо зручні для покупців.
 
Морозильні бонети виробляють з багатьма функціональними можливостями, крім того, вони обладнані безліччю підручних елементів, які спрощують роботу з ними. Наприклад, поличка, встановлена по центру, надає можливість додатково позиціонувати товари, спеціальні холодильні вітрини для викладення м'ясної продукції окрім м'яса дозволять зберігати готові страви та інші кулінарні вироби, також можна замовити і вітрини суто для самообслуговування.
 

 

У нас Ви можете купити Морозильні бонети з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Морозильні бонети у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.