Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Бренд
Показати: 2
Виробники продукції
Ми в соцмережах

Збірні холодильні камери

Фільтри
Знайдено: 2
Збірні холодильні камери - використовують для зберігання охолоджених і заморожених продуктів в магазинах, підприємствах громадського харчування, м'ясних та інших харчових виробництвах. Охолоджені продукти зберігають у середньотемпературних холодильних камерах, а заморожені в низькотемпературних.

Конструкція та монтаж

Збірні холодильні камери виробляються заводським способом в розібраному вигляді. Збирають камери на місці встановлення за допомогою косинців і болтів з щита або сендвіч-панелей в єдиний холодильний пристрій. При необхідності перенесення камери вона може бути розкручена і змонтована в будь-якому іншому місці.
Конструкція збірної камери передбачає обов'язкову герметизацію в стиках щитів, для цього встановлюють спеціальну гумову прокладку. На фасаді камери передбачені двері для холодильних промислових камер, кількість яких залежить від числа відділень в холодильній камері.
Збірні холодильні камери бувають з:
  • винесеним холодильним агрегатом
  • вбудованим холодильним агрегатом.
Більшість збірних холодильних камер випускають з винесеним агрегатом. По охолоджуваному об'єму камери передбачено обладнання стелажами, гаками, підлоговим настилом для розміщення необхідних продуктів. Для освітлення камери обладнані світильниками, вимикачі яких розміщені зовні, а випарники або повітроохолоджувачі розташовані під стелею над стелажами.

Морозильна збірна камера

Морозильна збірна камера (низькотемпературна) трохи відрізняється від холодильної (среднетемпературної). Морозильна збірна камера виготовлена із каркасною конструкцією, потужнішою холодильною установкою, яка має 2 холодильних агрегати, 2-х секційний охолоджувач повітря, віддільник рідини.

 

У нас Ви можете купити Збірні холодильні камери з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Збірні холодильні камери у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.