Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Показати: 5
Ми в соцмережах

Збірні холодильні камери

Фільтри
Знайдено: 5
Свіжі відгуки
 • Збірні камери Polair
  Антон Кравчук
  16/01/2024

  Легко зібрали за пару годин, отримали все необхідне за розумну ціну, чим дуже задоволені, також робота менеджерів на високому рівні, дякую.

  Переваги: висока якість, надійність

 • Збірні камери Polair
  Михаил
  25/01/2022

  Здравствуйте, недавно купили у вас холодильную камеру Полаир, спасибо за полную консультацию и своевременную доставку! Очень довольны выбором, камера действительно намного удобнее холодильных шкафов,…

  Переваги: Удобная, вместительная

  Недоліки: нет

Збірні холодильні камери: види, особливості, монтаж

Збірно-розбірні холодильні камериЗбірні холодильні камери – це збірно-розбірні конструкції з сендвіч-панелей, призначені для підтримки температури, що створюється всередині камери холодильними машинами. В якості наповнювача використовується жорсткий пінополіуретан щільністю 40-42 кг/м3.

Збірно-розбірні холодильні камери використовуються в різних областях промисловості та комерційної діяльності для зберігання харчових продуктів (напівфабрикатів, сировини, готових холодних страв), квітів інших виробів та товарів, які потребують в період зберігання дотримуватися певного температурного режиму. Камери часто встановлюють у ресторанах, супермаркетах, харчових підприємствах тощо.

Купити збірні холодильні камери – обґрунтоване рішення для підприємств, адже конструкції виготовляються на сучасному обладнанні за найновішими технологіями з використанням комплектуючих найкращих світових виробників.

Збірні холодильні камери, ціна яких залежить від технічних параметрів, виготовляються з панелей товщиною 80 та 100 мм. Для середньотемпературних камер зазвичай використовується товщина 80 мм, для низькотемпературних – 100 мм. Також є різні варіанти виконання панелей:

 • Панелі, обшиті стальним оцинкованим листом з полімерним покриттям;

 • З нержавіючої сталі - використовують в камерах, де зберігають м'ясо або рибу. Ці панелі, стійкі до агресивного середовища;

 • Панелі зі склом.

З’єднання панелей «Шип-паз» - гарантія герметичності, максимальної термоізоляції та простоти з’єднання деталей між собою.

Сьогодні є можливість купити збірну холодильну камеру, що здатна працювати в середньотемпературному режимі з температурою зберігання 0…+8 градусів, або в низькотемпературному режимі з температурою зберігання -15…-25 градусів.

Монтаж та особливості конструкції збірних холодильних камер

Камери можна встановлювати як в основних і підсобних приміщеннях, так і на вулиці. При встановленні на вулиці камера обов’язково має бути накрита дахом. Дах має захищати камеру від попадання на неї прямих сонячних променів та атмосферних опадів.

Камери збираються безпосередньо на місці їх встановлення. Монтаж камери середнього об’єму два кваліфікованих працівника здатні виконати за 2-4 години. Для цього потрібен лише ударний інструмент з направляючими. Вона монтується на попередньо підготовлену тверду та рівну поверхню без утеплення, адже підлога камери, працює як утеплювач. В комплект входять вхідні двері. Двері обладнані двостороннім замком, що дає можливість відкривати двері з середини. Двері в стандартній комплектації обладнані звичайними петлями. При потребі петлі можуть бути з мікроліфтом, з регулюванням по висоті.Збірна холодильна камера з сендвіч панелей

В низькотемпературному виконанні двері обладнані ТЕНом підігріву дверей, щоб ущільнювач дверей в процесі експлуатації не примерзав до холодильної камери. В камеру додатково можна встановити перегородку. Також вони можуть бути обладнані стелажами з решітчастими змінними полицями для розміщення дрібних продуктів, вішалок для м’ясних туш, або напільними решітками для розміщення продуктів у тарі. В середині камери обладнані підсвіткою. Панелі для підлоги в холодильних камерах покриті оцинкованим металевим листом.

Холодильні камери для економії площі в приміщенні можуть бути виготовлені з панелей під кутом 135 градусів (трикутні). В такі камери можна встановити як універсальні двері, так і скляні.

В стандартному виконанні камери виготовляються із зовнішньою висотою h=2240 мм, h =2500 мм, h=2760 мм. По ширині та довжині ми маємо камери стандартних розмірів. Також камери можуть бути виготовлені під Ваші індивідуальні розміри від 1400 мм до 5600 мм з кроком панелі 300 мм. Завдяки панелям стандартних розмірів, двері можуть бути встановлені в зручному для клієнта місці, з будь-якої сторони холодильної камери.

Холодильні міні-камери

Також є збірна холодильна міні камера, що має достатньо великий внутрішній об’єм, біля 1500 літрів, при мінімальній площі, що вона займає. Це розбірна холодильна шафа, яка в силу своїх невеликих розмірів по ширині та глибині, дозволяє встановити її в будь-яких, навіть самих вузьких місцях торгових і виробничих площ. Завдяки тому, що міні камера розбірна, її можна пронести в двері будь-якого розміру, навіть в ті, через які не проходить жодна інша холодильна камера.

Холодильні міні-камери поставляються в комплекті з холодильними машинами. Їх можна без проблем розібрати та перенести в інше, потрібне для використання, приміщення. Холодильна міні-камера може бути як середньотемпературного, так і низькотемпературного виконання.

Камери зі скляним фасадом

Камери зі скляним фасадом — це найкраща демонстрація товару, зручність викладки та зберігання товару, створення оптимальних умов для покупців в магазинах будь-яких форматів торгівлі.

Вони є ідеальним рішенням для обладнання магазинів формату DARK STORE—магазинів без покупців. Тут збирають онлайн-замовлення професійні комплектувальники товару і кур’єри служби доставки. Простір в торгових закладах організовано таким чином, щоб можна було максимально швидко зібрати замовлення.

В магазинах подібного формату, на відміну від складів, встановлюється торгове холодильне обладнання для підтримки більш точних температурних режимів для різних категорій товарів. Також такі вітрини забезпечують швидкий доступ до товару та його ротацію.

Холодильні камери зі скляними фасадами використовують для зберігання та продажу квітів.

Широкий асортимент холодильних камер з скляними фасадами як в низькотемпературному, так і в середньотемпературному виконанні, допоможе реалізувати різні підходи до облаштування і викладки продуктів.

Види камер із фасадом зі скла

Камери зі скляними фасадами діляться на:

 • стандартного типу. Камера з повздовжнім скляним фасадом, доступ в яку відбувається з торцевої сторони камери. Завантаження товару на полки з внутрішньої сторони камери. Можливість зберігання товару на полицях, що встановлені в задній частині камери, палетах або в ящиках. Дана камера — це компактний охолоджуючий блок з додатковою складською зоною;

 • пристінного типу. Камери пристінного типу мають поздовжній скляний фасад для викладки товару. Завантаження товару на демонстраційні стелажі відбувається з зовнішньої фронтальної сторони камери, через скляні двері;

 • острівного типу. Камера має поздовжній скляний фасад з двох сторін камери.

Розширювальні пояси – що це і для чого потрібне?

Додатковою перевагою збірно-розбірних холодильних камер є наявність так званих розширювальних поясів, що дозволяють збільшити розмір камери, що вже експлуатується.

Розширювальні пояси є стінові, стельові та панелі підлоги.

Вони дозволяють швидко і з мінімальними затратами змінити розмір камери, що вже є. Пояси є розміром 300, 600, 900 та 1200 мм. Розширювальні пояси встановлюються в середню частину камери.

Розширювальні пояси — просте та економне вирішення проблеми збільшення об’ємів зберігання.

Одним із провідних виробників холодильних міні камер та збірно-розбірних камер є компанія Полаір (POLAIR). Купити збірну холодильну камеру можна на нашому сайті ТоргОборуд.

Відповіді на типові запитання

З чого виготовляється холодильна камера?

З сендвіч-панелей, наповнених жорстким пінополіуретаном щільністю 40-42 кг/м3. Бувають: панелі, обшиті сталевим оцинкованим листом з полімерним покриттям, панелі з нержавіючої сталі та панелі зі склом.

Які бувають двері для холодильних камер і чи входять вони в комплект?

Двері для збірних холодильних камер входять в комплект. Вони бувають одностворчаті, двостворчаті та розсувні. Двері обладнані двостороннім замком та звичайними петлями (можуть бути з мікроліфтом, з регулюванням по висоті). У низькотемпературному виконанні двері обладнані ТЕНом підігріву двері.

Які бувають розміри збірно-розбірних холодильних камер?

Існує два типи холодильних камер, які  відрізняються товщиною сендвіч-панелей, що використовуються в конструкції: 80 мм - для середньотемпературних і 100 мм - для низькотемпературних камер. Зазвичай зовнішня висота камери h=2240 мм, h =2500 мм, h =2760 мм. Ширина та довжина камери може бути як стандартними, так і унікальними. Ми виготовляємо камери за індивідуальними розмірами від 1400 мм до 5600 мм з кроком панелі 300 мм. Завдяки панелям стандартних розмірів, двері можуть бути встановлені в зручному для клієнта місці, з будь-якої сторони холодильної камери

Де і як встановлюються збірні холодильні камери?

Камери можна встановлювати як в основних і підсобних приміщеннях, так і на вулиці (в цьому випадку вона обов'язково повинна бути накрита дахом). Холодильні камери збірного типу часто використовують в магазинах, місцях громадського харчування, на складах медикаментів, квітів і рослин. Збираються вони безпосередньо на місці установки.

 

У нас Ви можете купити Збірні холодильні камери з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Збірні холодильні камери у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.