Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Система ножів
Функція терки
Продуктивність, кг/год
Напруга
Габаритні розміри
Потужність
Бренд
Показати: 63
Виробники продукції
Ми в соцмережах

Промислові м'ясорубки (професійні)

Фільтри
Знайдено: 63

Призначення промислової м'ясорубки

Промислова (професійна) м'ясорубка являє собою багатофункціональний електромеханічний пристрій для полегшення первинної роботи персоналу з м'ясними та рибними виробами. Її призначення: переробка м'яса, риби н а однорідний фарш, овочів і фруктів в пюре і соків з м'якоттю, повторне подрібнення котлетної маси, приготування спагетті, локшини, а також набивка ковбас. Такі апарати є незамінним компонентом професійної кухні кожного ресторану, фаст-фуду, кафе. Вони широко використовуються в м'ясних складах, цехах з виготовлення напівфабрикатів, ковбасних, рибних виробництвах і інших м'ясопереробних підприємствах.
 
У порівнянні з побутової м'ясорубкою, яку ще в середині 19 століття придумав один німецький винахідник, сучасна м'ясопереробна машина має більш складну конструкцію, більшу продуктивність і тривалість безперервної роботи. Нею легше керувати, тому що практично всі робочі процеси автоматизовані, а очищення відбувається в лічені хвилини за рахунок того, що всі елементи знімні. Таке обладнання максимально безпечне для користувача, працює від мережі на 220/380 В. У випадку, якщо якісь деталі будуть встановлені не правильно, машина не почне працювати, а коли виникне потенційний ризик перегріву мотора - автоматично вимкнеться.

Конструкція професійної м'ясорубки

Всі моделі електром'ясорубок, незалежно від виробника, досить схожі між собою і включають такі конструкційні частини: завантажувальний пристрій, робоча камера з шнеком, електродвигун з редуктором, ріжучий вузол. Останній може мати наступну комплектацію:
  • Стандарт - складається з шнека, 1 решітки, 1 одностороннього ножа. Такий комплект дозволить перемелювати лише м'ясо з мінімальною кількістю прожилок, куряче, рибне філе, відварені овочі. Через це, і продуктивності в 30-80 кг-год, його доцільно використовуватися на невеликих підприємствах.
  • ½ унгер - є більш універсальним пристроєм, призначеним для закладів, яким буде достатньо на годину переробляти до 180 кг м'яса. У комплекції має шнек, підрізну і ріжучу решітку, двосторонній ніж.
  • Повний унгер - підійде для великих харчових виробництв, оскільки здатний перемолоти саме жилаве м'ясо (більше 300 кг/год). У своєму складі має шнек, нерухому решітку, 2 решітки з дрібними і більшими отворами, 2 двосторонніх ножа.
Функція «реверс», якою оснащені не всі агрегати, дозволяє витягти і/або знову перекрутити застряглі прожилки і волокна в решітці. Це дуже важливо при переробці м'яса більш низької якості. Завдяки різним додатковим насадкам (соковижималка, терка) стандартні функціональні можливості машини розширюються, зростає її роль у приготуванні майбутніх кулінарних шедеврів.
 
Ціна на електром'ясорубку залежить від її виробничих можливостей, комплектації, матеріалу виготовлення, наявності додаткових опцій, насадок. Купити м'ясорубку промислову Ви можете на нашому сайті.
 
Також інтернет-магазин професійного обладнання пропонує за кращими цінами теплове обладнання ( плити електричні , газові, жарочні шафи), посудомийне обладнання (фронтальні посудомийні машини, купольні і тунельні посудомийки), пакувальні машини (безкамерні і камерні вакуумні пакувальники, запайщики) і багато іншого. Торгоборуд - це якісне обладнання для ресторану в одному місці.
 

 

У нас Ви можете купити Промислові м'ясорубки (професійні) з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Промислові м'ясорубки (професійні) у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.