Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Кількість лез, шт
Продуктивність, шт/год
Потужність
Показати: 4
Ми в соцмережах

Розпушувачі (тендерайзери) для м'яса

Фільтри
Знайдено: 4
Дрібна побутова техніка давно спрощує нам будь-яку роботу. Особливо це стосується кухні. А що ж говорити про професійну кухню, де обсяг роботи збільшений у сотні разів. Саме для цього й існують електромеханічні помічники на професійних кухнях, такі, як наприклад, скиборізки (слайсери), тендерайзери (більш відомі як розпушувачі), пилки для м'яса і т.ін.

Розпушувачі м'яса

Розпушувач для м'яса (тендерайзер) - ще один апарат із серії професійного електромеханічного обладнання, який призначений для розпушування, пом'якшення м'яса будь-якого виду. За допомогою тендерайзера можна приготувати відмінні шматки м'яса для антрекотів, відбивних, які оброблені шляхом багатьох дрібних надрізів, прорізанням жил, волокон. Опції тендерайзера можна порівняти з відбивним молотком. Використання розпушувача для м'яса сприяє швидшому і рівномірному просмаженню багатьох м'ясних страв. Крім цієї електромеханічної техніки, інтернет магазин торгового обладнання пропонує пилки для м'яса, скиборізки, промислові м'ясорубки та інше обладнання для м'ясної переробки. Пропонуємо швидку доставку, економію грошей і висшеее якість обладнання.

 

У нас Ви можете купити Розпушувачі (тендерайзери) для м'яса з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Розпушувачі (тендерайзери) для м'яса у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.