Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Бренд
Довжина
Ширина
Показати: 2
Ми в соцмережах

Зонти вентиляційні витяжні

Фільтри
Знайдено: 2
Вентиляція - невід'ємний процес на професійній кухні об'єктів громадського харчування. Для вентиляції закладу на кухнях, в цехах встановлюють зонти вентиляційні витяжні, які монтуються у вентиляційній системі над тепловим устаткуванням. Таким чином, вентиляційні зонти забезпечують очищення повітря від парів, масла, жиру, запахів.
 
Конструктивно зонти витяжні поділяють на пристінні, острівні і прямокутні, відповідно, розмір і тип зонту залежить від розташування та розміру теплового устаткування.
 
Наявні на ринку зонти вентиляційні витяжні (пристінні, острівні) виготовлені з нержавіючої сталі, поставляються з фільтрами (зонт витяжний острівний з фільтром) і без. За бажанням покупця, можливе вмонтування лампи підсвічування.

Принцип роботи зонту дуже простий:

  • забруднене повітря потрапляє в зонт методом всмоктування;
  • пар проходить фільтрацію;
  • внаслідок перепаду температур жир і масло конденсують і відділяються від повітря.
Після цього, жири стікають по зливному герметичному каналу, і потрапляють в накопичувальні ємності. Для більш легкого очищення та видалення жиру з ємностей, рекомендується попередньо залити в них миючий засіб, що розчиняє жир.
 
При установці витяжних зонтів важливо проводити монтаж згідно з усіма нормами і вимогами СЕС, які призначені для закладів громадського харчування.
 
Зонти вентиляційні витяжні - виробники:

 

У нас Ви можете купити Зонти вентиляційні витяжні з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Зонти вентиляційні витяжні у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.