Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Бренд
Довжина
Ширина
Показати: 2
Ми в соцмережах

Зонти вентиляційні витяжні

Фільтри
Знайдено: 2

Витяжний зонт – це спеціальне обладнання, призначене для відведення з приміщення надлишків пари, гару та неприємного запаху. Це обов'язковий компонент вентиляційного обладнання будь-якого об'єкта громадського харчування, без якого неможливо досягти нормального мікроклімату в місцях, де постійно готується їжа.

Монтуються зонти вентиляційні витяжні над тепловим обладнанням та ефективно вловлюють розігріте повітря, гар та жир.

Особливості конструкції вентиляційного зонта

Витяжний зонтЗалежно від конструктивних параметрів пристрою бувають два типи:

 • Зонт витяжний пристінний – універсальний агрегат, який можна використовувати як у побуті, так і на виробництві. Монтується такий прилад безпосередньо над піччю, барбекю або варильною поверхнею, щоб вловити максимальну кількість пари і кіптяви. Пристінний витяжний зонт має невисокі показники потужності, тому не підходить для масштабних об'єктів громадського харчування.
 • Зонт витяжний острівний – професійний прилад, здатний впоратися з величезною кількістю пари та жиру. Застосовується на виробництві та місцях з масовим приготуванням їжі. Основною перевагою моделі є висока продуктивність та потужність.

Більшість вентиляційних зонтів витяжних або острівних виготовляються з нержавіючої сталі, оскільки саме цей матеріал визнаний безпечним, міцним і зносостійким. Деякі виробники пропонують моделі з оцинкованої сталі, але вони менш популярні серед споживачів. Додатково агрегати можуть оснащуватися фільтрами, лампами та світлодіодним підсвічуванням.

У конструкцію витяжного зонта для кухні входять такі компоненти:

 • цілісний корпус з нержавіючої сталі або оцинкованої сталі;
 • повітропровід круглої або прямокутної форми, виготовлений з такого ж матеріалу, що і корпус;
 • фільтр для уловлювання жиру або іскрогасний.

Деякі купольні витяжні зонти оснащуються жировловлювачами. Під високим тиском пристрій поглинає відпрацьоване повітря, затримуючи жири на спеціальній касеті. У процесі обслуговування пристрою працівник кухні просто знімає фільтр та очищає його від жиру. Крім цього, жодних додаткових процедур робити не доведеться. Витяжний зонт з жировловлювачем є найефективнішим і найпростішим в обслуговуванні, тому саме його обирають споживачі.

Також можна купити витяжний зонт без жировловлювача. Він має високу силу тяги, швидко всмоктує пари і виводить їх із приміщення. Але головним мінусом такої моделі буде складність обслуговування, адже жир не затримуватиметься на спеціальному фільтрі і його доведеться чистити вручну.

Принцип роботи вентиляційного зонта

Витяжний промисловий зонт має наступний принцип роботи:

 • відпрацьоване повітря всмоктується у зонт;
 • пара проходить через фільтраційні елементи приладу;
 • відбувається відділення жиру та вологи за рахунок перепаду температур;
 • жир і волога конденсується та стікає у спеціальну ємність.

Чищення приладу від жиру виконується за допомогою жиророзчинних засобів. Попередньо ємність замочується, а потім миється. При встановленні витяжки-зонта необхідно дотримуватися чинних правил і норм, інакше пристрій не зможе працювати повноцінно.

Сфера використання вентиляційних зонтів

Витяжні зонти промислові мають широку сферу експлуатації. Їх встановлюють як елемент місцевої та загальнообмінної вентиляції в наступних місцях:

 • у кафе, ресторанах, їдальнях та інших об'єктах громадського харчування. Прилад монтується над кожною піччю чи варильною поверхнею для максимального збору відпрацьованого повітря.
 • у виробничих цехах (хімічні, фармакологічні, харчові та інші). Монтується стільки зонтів, скільки необхідно для ефективного очищення повітря.

Витяжний зонт з вентилятором встановлюється навіть у тих приміщеннях, де вже є вентиляція припливу, здатна забезпечити приплив свіжого повітря в необхідній кількості. Ці моделі оптимальні для приміщень, в яких є необхідність додаткової подачі повітря. У такому разі система функціонуватиме у двох напрямках, а саме виводити забруднене повітря та подавати чисте. Однак не варто забувати, що зонт не здатний виконувати функції повноцінної вентиляції, тому на виробничих об'єктах є сенс встановити стаціонарну припливну вентиляцію.

Якісний витяжний зонт з нержавіючої сталі не має недоліків. Якщо його правильно встановити та регулярно обслуговувати, він ефективно справлятиметься зі своїми функціями. Агрегат видалить шкідливі речовини з промислових приміщень, а також продукти згоряння та пар із місць громадського харчування. Також в процесі приготування їжі на стінах і поверхнях не буде осідати жир і кіптява, а запах гару буде швидко виведений за межі приміщення. Купити зонт витяжний – значить забезпечити комфортні та безпечні умови для співробітників.

Критерії підбору витяжного зонта для кухні

Якщо Ви вирішили купити витяжний зонт для кухні, враховуйте наступні моменти:

 • робоча поверхня приладу повинна перевищувати розміри плити мінімум на 10 см з кожного боку, інакше зонт не зможе поглинути всю пару;
 • чим вище потужність пристрою, тим чистішим буде повітря в приміщенні;
 • між зонтом та тепловим обладнанням має бути відстань у 100 – 120 см.

Переваги та особливості витяжних зонтів із оцинкованої сталі

Витяжний пристінний зонт з оцинкованої сталі - оптимальний вибір для тих, хто націлений на якість і довговічність. Ці вироби надійно захищені від зовнішніх факторів, тому є зносостійкими та надійними. Спеціальне цинкове покриття відштовхує воду та інші речовини, не даючи матеріалу іржавіти. Ключовими перевагами оцинкованої сталі є:

 • Висока міцність. На відміну від нержавіючої сталі, оцинкована сталь більш міцна і менш еластична. Матеріал стійкий до ударів та інших механічних впливів. Вартість матеріалу нижче, відчутні переваги Ви помітите у процесі експлуатації.
 • Цинковий шар захищає матеріал від агресивних факторів, у тому числі під час експлуатації та догляду за приладом;
 • На поверхні не з'являється іржі та корозії, завдяки чому матеріал не втрачає своїх властивостей протягом багатьох років.

Переваги витяжних зонтів із нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь застосовується для виробництва практично всього технологічного обладнання для громадського харчування. Матеріал є гігієнічним та безпечним. Він не вбирає запахи та легко миється навіть без спеціальних засобів. Нержавіюча сталь термостійка і здатна витримати будь-які температурні коливання.

Промисловий витяжний зонт з нержавіючої сталі забезпечує швидке відведення гару та пари з приміщення. Пристрій оснащується спеціальними фільтруючими елементами для уловлювання жиру та мікрочастинок. Ключовими перевагами матеріалу є:

 • швидко остигає та не несе загрози співробітникам кухні;
 • легко миється звичайними засобами;
 • стійкий до високих температур, відмінна жаростійкість

Купити витяжний зонт в компанії «ТоргОборуд»

«ТоргОборуд» спеціалізується на проектуванні, виготовленні та реалізації професійного обладнання для ресторанів, їдалень та кафе. В інтернет-магазині компанії представлені якісні припливно-витяжні та витяжні промислові зонти з нержавіючої та оцинкованої сталі. Наші менеджери завжди на зв'язку та готові допомогти у підборі обладнання згідно з усіма вимогами замовників.

У нас Ви зможете купити витяжний зонт будь-якого розміру та модифікації. Пропонуємо як класичні моделі для стандартних повітроводів, так і унікальні модифікації з перехідниками. Гарантуємо найпривабливіші ціни та високу якість товарів. Для Вашої зручності діє доставка до будь-якого міста України.

Поширені запитання

Які види вентиляційних професійних зонтів існують?

На сайті ТоргОборуд представлені такі зонти вентиляційні:

Для чого потрібен жировий фільтр в витяжному зонті?

Жировий фільтр відокремлює частинки олії при випаровуванні утримуючи їх, і не дозволяє осідати на інших поверхнях

З чого виготовляють зонти вентиляційні?

Вентиляційні зонти виготовляють з нержавіючої сталі або з оцинкованої сталі.

Як правильно підбирається розмір професійних витяжних зонтів?

Щоб професійна витяжка могла ефективно вбирати пару, необхідно, щоб робоча поверхня приладу була більшою за розміри плити не менше, ніж на 10 см з кожного боку. Якщо пристрій менший за плиту, то він не зможе забезпечити повне поглинання всієї пари.

 

У нас Ви можете купити Зонти вентиляційні витяжні з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Зонти вентиляційні витяжні у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.