Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Бренд
К-сть полиць
Температурний режим
Габаритні розміри
Показати: 44
Ми в соцмережах

Холодильні регали (гірки)

Фільтри
Знайдено: 44

Холодильні регали - сфера застосування

Представляємо ще один популярний елемент торгового холодильного обладнання - холодильні регали (гіорки). Використовується регал холодильний на підприємствах торгівлі, громадського харчування, супермаркетах, він являє собою великий холодильний стелаж (охолоджуваний стелаж), який призначений для зберігання, викладки та демонстрації різноманітних продуктів харчування і напоїв. Використання холодильних регалв (стелажів, гірок) у торговельних залах чи просто магазинах дозволить оптимально використовувати торговий простір, крім того, продемонструвати потрібний товар покупцям.
 
Гірка охолоджувана передбачає викладку товару у вертикальному вигляді, завдяки чому продукція розташована більш наглядно, а торгова площа витрачається особливо ощадливо. Усі пропоновані продукти розташовані на 4-6 полицях на доступній висоті, середня висота гірок від 1,7 до 2,2 м. Залежно від типу підключення та конструкції пристінна холодильна гірка може бути з вбудованим агрегатом або гірка під виносний агрегат. Залежно від призначення, гірки бувають універсальні (під продовольчі товари різних категорій) і спеціалізовані (під певні товари).

Види регалів

Спеціалізовані холодильні стелажі розрізняють молочні, м'ясні та фруктові. Молочні стелажі, відповідно, призначені для викладення молокопродуктів і гастрономії, вони відрізняються температурним режимом від 1 до 7 ° С. М'ясний стелаж зберігає м'ясні продукти, напівфабрикати, птицю, морепродукти при температурі від 0 до 2 ° С. Фруктовий стелаж підтримує температуру від 4 до 10 ° С, крім фруктів він може розміщувати і кондитерську продукцію.
 
Серед холодильних регалів, запропонованих в нашому інтернет-магазині торгового обладнання, Ви зможете знайти пристінні та острівні холодильні гірки, холодильні торгові стелажі і регали, виготовлені відомими виробниками, які виробляють тільки якісне і довговічне устаткування. Крім того, в нашому магазині можна купити холодильні шафи зі скляними дверима.
 
 

 

У нас Ви можете купити Холодильні регали (гірки) з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Холодильні регали (гірки) у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.