Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Потужність
Розмір дека
К-сть дек
Габаритні розміри
Показати: 24
Ми в соцмережах

Розстоєчні шафи

Фільтри
Знайдено: 24

Розстоєчні шафи принцип дії та призначення

Розстоєчні шафи використовуються на професійних кухнях, пекарнях, міні-пекарнях, кіосках, ресторанах фаст-фуду і т.д. Призначена розстоєчна шафа для вистоювання свіжих або заморожених напівфабрикатів, приготованих з дріжджового тіста.
 
Розстоєчні шафи мають вбудовану систему парозволоження і можливість поступового регулювання температури. Принцип роботи розстоїчної шафи полягає в наступному: у висувний піддон, що знаходиться в нижній частині шафи, наливається вода. Нагрівальний елемент, який перебуває під піддоном, нагріває воду і вона випаровується, таким чином утворюється тепле і вологе середовище всередині шафи, яке необхідне для розтоювання виробів.

Процес розстоювання

Процес розстоювання полягає в бродінні тіста безпосередньо перед його випіканням. При розстойці, тісто виділяє вуглекислий газ, який має властивість розпушувати тісто і збільшувати його обсяг до 2,5 разів. Процес розстойки повинен проводитися при температурі в 35-40 ° С і вологості 70-80%. Заморожені або свіжі напівфабрикати в процесі розстойки витримують близько 1 години.
 
Виготовляютьсяі розстоєчні шафи під різного розміру листи від невеликих - 33х46 см до великих 40х60 см. В одній розстойці можуть міститися до 8 рівнів листів. Таким чином є можливість комплектації, наприклад пекарська шафа + розстойка, або пароконвектомат + растойка.
 
Корпус розстоїчної шафи обов'язково повинен бути виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі.
 

 

У нас Ви можете купити Розстоєчні шафи з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Розстоєчні шафи у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.