Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Бренд
Показати: 3
Ми в соцмережах

Холодильні моноблоки

Фільтри
Знайдено: 3
Моноблоки для збірних камер (холодильні моноблоки ) - призначені для охолодження внутрішнього обсягу збірних холодил ьних камер, температурний режим моноблоків складає -5 ... +10 °С.
Холодильні моноблоки це готовий до користування холодильний агрегат, який заправлений спеціальним холодоагентом - фреоном. Професійні холодильні моноблоки від відомих виробників розраховані на роботу при температурі +10 ... +32 °С, такі агрегати в обов'язковому порядку протестовані на виробництві.
Конструктивно моноблок холодильний поділяється на зовнішню частину - компресорно-конденсаторний агрегат і внутрішню частину - повітроохолоджувач. І та і інша частини з'єднані між собою пінополіуретановою теплоізоляційною прокладкою. Зовнішня частина містить конденсатор з міді та алюмінію, компресор, обдувний вентилятор, фільтр для осушення, електроблок управління і ємність для збору і випарювання конденсаторної рідини. Внутрішня частина холодильного моноблока містить випарник, обдувний вентилятор, електричні нагрівальні елементи відтавання випарника, ємність для збору конденсаторної рідини. При відтаванні конденсаторна рідина зливається в ємність збору по трубці, яка, в свою чергу, обігрівається ТЕНами. У професійних моноблоках застосовуються тільки високоякісні герметичні поршневі компресори, виготовлені провідними європейськими виробниками. Електроблок для управління призначений для постійного контролю роботи холодильного агрегату, також вони дозволяють застосовувати необхідні поправки в процесі роботи моноблока. Крім моноблоків на сайті можна купити спліт-системи промислові.

 

У нас Ви можете купити Холодильні моноблоки з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Холодильні моноблоки у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.