Каталог обладнання
Фільтри
Ми в соцмережах

Холодильні моноблоки

Фільтри
Знайдено: 9
Свіжі відгуки
  • Холодильні моноблоки Polair
    Олег
    15/01/2024

    Встановив його самостійно, інструкція досить зрозуміла. Працює моноблок тихо, температуру підтримує стабільно. За півроку експлуатації нарікань немає.

  • Холодильні моноблоки Polair
    Іван П.
    07/10/2022

    Система випарника працює дуже добре, просто як годинник! І ця функція "Зима-Літо" - теж крута, бо дозволяє використовувати моноблок на вулиці. Якщо є така потреба - то зверніть увагу на цю модель

  • Холодильні моноблоки Polair
    Василий Геращенко
    21/07/2021

    Долго сомневался в выборе модели. Была хорошая скидка, рискнул. Качественный моноблок. Работает исправно. Не разочаровался.

Холодильний моноблок: призначення і сфера застосування

Холодильний моноблок служить для охолодження та підтримки заданого температурного режиму в холодильних камерах. Дані агрегати встановлюються в процесі або після монтажу камери в закладах громадського харчування і торгівлі.

Виготовляється моноблок для холодильної камери з міцних та якісних матеріалів. Всі важливі елементи конструкції поміщаються в надійний корпус, внутрішня і зовнішня частини якого з'єднані між собою мідними трубками, дротами і все це в єдиному корпусі. Таким чином досягається повноцінна герметичність та висока якість збірки.

Купуючи моноблок холодильний, користувачам не потрібно наймати фахівців для його монтажу. Агрегат повністю готовий до використання, в тому числі заправлений холодоагентом. Установка не займе багато часу й сил, адже для її виконання не будуть потрібні спеціалізовані інструменти або спеціальні знання.

Переваги холодильного моноблока:

Моноблок для холодильної камери

  • компактність;
  • ергономічність;
  • автоматизоване і доступне інтелектуальне управління;
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • простота обслуговування та експлуатації;
  • високий рівень енергозбереження;
  • надійність і довговічність;
  • екологічна безпека;
  • висока якість комплектуючих.

Сучасні моноблоки для холодильних камер оснащені ефективними теплообмінниками, які сприяють економії електроенергії. Пристрої оснащені датчиками температури та контролером, що дозволяє працювати з максимально точною заданою температурою охолодження. Особлива конструкція повітроохолоджувача забезпечує рівномірний розподіл повітря, займаючи при цьому мінімальний простір.

Моноблоки для холодильної камери: різновиди та характеристики

Моноблок для збірних камер (холодильний моноблок) призначений для охолодження внутрішнього обсягу збірних холодильних камер. Температурний режим моноблоків може становити -5 ... + 10 °С або - від -25 до -15 °С в залежності від типу обладнання. Існують такі різновиди:

  1. Моноблок середньотемпературний підходить для охолодження холодильних камер в межах від -5 °С до + 10 °С, а також тимчасового зберігання квітів та інших рослин. У конструкцію даного обладнання входять дві частини, що з'єднані між собою мідними трубками та дротами. Агрегати встановлюються безпосередньо на стіну камери і не вимагають додаткового оснащення. Придбаний заводський моноблок повністю придатний для експлуатації. Оптимальна температура навколишнього середовища, що необхідна для повноцінної роботи моноблока, становить від + 10 °С до + 40 °С.
  2. Моноблок низькотемпературний призначений для охолодження морозильних камер в межах температурного режиму від -18 °С до -25 °С. Агрегати підходять для тривалого зберігання заморожених продуктів (м'яса, риби, напівфабрикатів, фруктів, овочів та іншого). Промисловий моноблок для морозильної камери можна зустріти на кухнях ресторанів, їдалень та інших місць громадського харчування. У конструкцію агрегату входить повітроохолоджувач, конденсатор, контролер та компресор, що поміщені в єдиний корпус. Встановлюються пристрої на стіні, відступивши 30 см від стелі, або під стелею морозильних камер, в залежності від моделі моноблока.

Професійні холодильні моноблоки від відомих виробників розраховані на роботу при температурі +10 - + 32 °С. Такі агрегати в обов'язковому порядку протестовані на виробництві.

Конструктивно холодильні моноблоки поділяються на зовнішню частину - компресорно-конденсаторний агрегат та внутрішню частину - повітроохолоджувач. І та, і інша частини з'єднані між собою мідними трубками, дротами і все це в єдиному корпусі.

У конструкцію холодильних моноблоків входить:

  • компресор;
  • випарник;
  • вентилятори;
  • фільтри-осушувачі;
  • конденсаторний блок (мідно-алюмінієвий або алюмінієвий);
  • блок керування;
  • нагрівальний елемент для відтавання випарника;
  • резервуар для збору конденсату;
  • клапан Шредера.

Розглянемо більш докладно конструкцію агрегатів.

Зовнішня частина включає наступні компоненти:

  • конденсатор з міді й алюмінію;
  • компресор;
  • обдувний вентилятор;
  • фільтр для осушення;
  • електричний блок управління;
  • ємність для збору конденсату.

Внутрішня частина холодильного моноблока містить випарник, обдувний вентилятор, електричні нагрівальні елементи відтавання випарника та ємність для збору конденсату. При відтаванні рідина зливається в ємність збору по трубці, яка, в свою чергу, обігрівається ТЕНами.

У професійних моноблоках застосовуються тільки високоякісні герметичні поршневі компресори, зроблені провідними європейськими виробниками. Електричний блок для управління призначений для постійного контролю роботи холодильного агрегату, також він дозволяє застосовувати необхідні поправки в процесі роботи моноблока. Крім моноблоків на сайті можна купити спліт-системи промислові.Polair моноблок

Холодильні моноблоки Polair

Моноблок Полаір (Polair) є простим і доступним обладнанням з безліччю можливостей. Конструкція моноблока включає внутрішню і зовнішню частини, що з’єднані між собою мідними трубками та дротами, між якими розташовується теплоізоляційний ущільнювач. Робочий отвір закривається ізоляційним матеріалом, а для досягнення максимальної герметичності всі стики обробляються силіконом.

У внутрішній частині блоків розташовуються: вентилятор, нагрівальний елемент для відтавання і випарник. Зовнішній блок виготовляється з міцної оцинкованої сталі, яка покривається фарбою.

Моноблоки Полаір придатні для використання поза приміщенням, що є одним з найважливіших переваг. Для цього необхідно приєднати додаткове обладнання з функцією «Зима-Літо». Крім цього, є можливість встановлення освітлення, додаткового обігріву дверного отвору і клапана для вирівнювання тиску.

Холодильні моноблоки Zanotti

Холодильні моноблоки від італійської компанії Zanotti є втіленням бездоганної якості та функціональності. Вони відрізняються високою надійністю, відмінною збіркою і багатим набором опцій. Устаткування повністю відповідає всім чинним вимогам і нормам, оскільки вироблено із застосуванням новітніх технологій.

В агрегаті встановлена захисна система компресора та електронного блоку управління, яка дозволяє своєчасно виявити несправності або збої в роботі. Кожен етап виробництва строго контролюється фахівцями, а кінцева стадія супроводжується тестуванням працездатності. Пристрій здатний працювати безперебійно протягом багатьох років.

Пропонуються середньотемпературні та низькотемпературні холодильні моноблоки, здатні підтримувати температуру в межах від -25 °С до + 5 °С, тому придатні для охолодження, зберігання та заморозки різних продуктів. Працюють агрегати при температурі навколишнього середовища в широкому діапазоні від -25 °С до + 40 °С.

Для зручного управління системою на фронтальній стороні корпусу виведена зрозуміла електронна панель.

Холодильні моноблоки Polus

Холодильні моноблоки ТМ Polus (Полюс) здатні працювати при температурі навколишнього середовища в діапазоні від + 12 °С до + 32 °С, при вологості в приміщенні не вище 60%. Зручна система управління дає можливість самостійно налаштовувати температурні режими. Агрегати ефективно підтримують бажану температуру в холодильній або морозильній камері.

Приємним доповненням є наявність функції відтавання випарника. Конденсат збирається в спеціальному резервуарі, в який стікає по трубці. Трубка нагрівається, за рахунок чого практично вся рідина випаровується.

Сьогодні представлені наступні серії моноблоків Полюс:

  1. МС (MMS) - середньотемпературні (від -5 до + 5 °С);
  2. МН (MLS) - низькотемпературні (до -18 °С);
  3. П (R) - стельова конструкція.

Як правильно вибрати і купити холодильний моноблок

При виборі моноблока для холодильних і морозильних камер необхідно в першу чергу враховувати охолоджуваний об'єм внутрішньої камери. Також варто пам'ятати, що існують низькотемпературні морозильні моноблоки для заморозки і тривалого зберігання продукції, і середньотемпературні моделі для тимчасового зберігання продуктів.

Вигідно купити моноблок для холодильної камери можна в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо якісне обладнання від відомих виробників Polair, Polus і Zanotti з доставкою в будь-який регіон країни. Ми володіємо необхідним досвідом та знаннями, щоб запропонувати Вам оптимальний варіант з урахуванням потреб і сфери використання. У каталозі нашої компанії представлені моноблоки для квітів, продуктів харчування та напівфабрикатів.

Наші фахівці допоможуть не тільки вибрати професійне обладнання, а й забезпечити його обслуговування. При необхідності виконаємо грамотну установку моноблока на холодильну камеру згідно з усіма правилами. До нас Ви можете звертатися не тільки за покупкою, але й за технічною допомогою.

Відповіді на типові запитання

При якому температурному режимі необхідно зберігати продукцію при використанні холодильних моноблоків?

Температурний режим підбирається в залежності від типу продукції. Моноблоки можуть бути низькотемпературними (працюють в діапазоні температур від -25 °С до -15 °С) і середньотемпературними (підтримують температуру від -5 °С до + 10 °С).

Установка температурного режиму виконується за допомогою електронної системи управління.

Яка температура допустима зовні камери?

Моноблоки ТМ Полюс і Полаір здатні працювати при температурі навколишнього середовища від + 5 °С до + 40 °С та вологості до 80%. У зимовий час агрегати також придатні для експлуатації при температурі до -25 °С, але для цього необхідно встановити додаткове обладнання.

Яка напруга в мережі необхідна для нормальної роботи моноблока?

Класичні моноблоки для холодильників працюють від мережі 220В, потужні промислові - 380. Іноді виникає необхідність встановити потужне обладнання, а можливості провести мережу 380В немає. В такому випадку рекомендовано використовувати два класичних моноблоки, що працюють від 220В. Також можна встановити частотний перетворювач до потужного агрегату 380В.

Яким чином можна встановити холодильний моноблок?

Найпопулярніший метод - настінна установка. У стінці камери вирізається місце для монтажу моноблока. Відмінним варіантом буде установка моноблока ранцевою методикою, тобто повісити пристрій на стінку камери. У тому випадку, коли два попередні варіанти неможливі з яких-небудь причин, моноблок встановлюється під стелю.

Які виробники моноблоків найбільш затребувані?

Ми пропонуємо холодильні моноблоки наступних виробників:

 

У нас Ви можете купити Холодильні моноблоки з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Холодильні моноблоки у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.