Каталог обладнання
Фільтри
Бренд
Показати: 3
Виробники продукції
Ми в соцмережах

Протикрадіжні системи

Фільтри
Знайдено: 3

Антикрадіжне обладнання - рішення проблеми крадіжок в магазинах самообслуговування

Сучасна систем а торгівлі відкритого типу - самообслуговування - передбачає вільний доступ покупців до товарів, коли людина отримує можливість самостійно ознайомитися і вибрати потрібний йому товар. Така система торгівлі збільшує оборотність підприємства майже втричі, відповідно і прибуток зростає на 25%. Але, на жаль, небагато магазинів переходять на такий вид торгівлі, адже недобросовісні покупці все ще існують. Найкращим вирішенням проблеми крадіжки в магазинах самообслуговування, бутиках, торгових центрах буде придбання спеціального електронного обладнання для магазинів та супермаркетів - протикрадіжних систем.

Протикрадіжні системи - надійний захист магазина

Протикрадіжні системи - це антикрадіжне обладнання, яке встановлене в магазині та дозволяє суттєво знизити втрати товарів, підвищити продуктивність роботи торгового відділу, збільшити продуктивність праці персоналу і набагато поліпшити якість обслуговування покупця. Високоякісні протикрадіжні системи та інше антикрадіжне обладнання в комплексі створять у Вашому магазині потужний захист, який виключить можливість несанкційованого виносу товару. Ви зможете отримувати повну інформацію про стан торгової точки протягом доби.
Наш інтернет-магазин торгового обладнання пропонує професійні протикрадіжні ворота та інші системи безпеки різних моделей, типів від відомих виробників, які широко використовуються у світовій практиці. Крім того, на сайті представлено касові бокси, ваги торгівельні, стелажі, вхідні системи та багато іншого.

У нас Ви можете купити Протикрадіжні системи з доставкою в Запоріжжя, Одеса, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінниця, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляна, Кирилівка, Мелекіно, Затока, тільки у нас найкращі ціни на Протикрадіжні системи у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник, Севастополь.

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.