Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Об'єм діжі
Регулювання швидкості
Потужність
Вага
Напруга
Показати: 27
Ми в соцмережах

Міксери планетарні

Фільтри
Знайдено: 27

Промисловий міксер на професійній кухні

Представляємо широкий вибір промислових міксерів для перемішування, збивання продуктів різної консистенції. Серед наявних в нашому інтернет-магазині професійних міксерів Ви знайдете апарати для збивання, приготування крему, міксер планетарний, ручний міксер професійний і міксер-збивачк. Промислові міксери широко використовують на професійній кухні, в барі.

Планетарний міксер

Найбільш популярний серед всіх наявних апаратів це міксер планетарний, який призначений для перемішування і збивання продуктів різноманітної густоти і консистенції, тіста. Такий міксер має перекидну голівку. Серед безлічі насадок в комплектації міксера є насадки вінчики з арматурного дроту для збивання яєць, масла та ін. продуктів рідкої консистенції, насадка-лопатка або біттер для перемішування фаршу та інших густих продуктів, насадка-гак або спіральна насадка для крутого тіста і дуже густих продуктів. Під час роботи планетарного міксера насадка обертається по внутрішньому об'єму ємності, в той же час вона крутиться навколо своєї осі в протилежному напрямку.
 
Купити професійний міксер в нашому інтернет-магазині торгового обладнання, ви забезпечите максимально функціональну і ефективну роботу Вашого обладнання для бару або професійної кухні.
 
 

 

У нас Ви можете купити Міксери планетарні з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Міксери планетарні у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.