Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Професійне пральне обладнання

Професійне пральне обладнання - запорука абсолютної чистоти

Чистота - одна з головних вимог сфери обслуговування. Візитною карткою закладів громадського харчування, готелів, фітнес-центрів, спа-салонів, санаторіїв, дошкільних закладів є наявність чистої білизни, рушників, ідеально випрасуваних білих скатертин, свіжої спецодягу, фіранок. Не дарма ж існує вираз «незаплямована репутація закладу».
Звідси виникає питання щоденного прання для успішної роботи підприємства. Якісне і надійне пральне обладнання - найкраще рішення для власників. Просто завантажте білизну в барабан, виберіть програму і спостерігайте, як точно дотримується технологія, як делікатно машина поводиться з виробами.

Міні-пральня для готелю

Оснащення міні-пральні для закладу має ряд переваг перед комерційними пральнями. По-перше, даний варіант дозволить заощадити як кошти, так і час. По-друге, власна пральня передбачає повну гнучкість сервісу, і можливість прання в разі потреби. По-третє, ви зможете запропонувати додаткову послугу для своїх гостей у вигляді пральні самообслуговування. Крім цього, тільки за допомогою професійної пральної машини можна добитися ідеально чистого і свіжого білизни. В результаті, окупність устаткування і вигода очевидна.

Правильний вибір

Професійне пральне обладнання - це довгострокова інвестиція. Тому до його вибору необхідно підійти відповідально і виважено. При виборі професійного пристрою даного типу, важливо враховувати ряд факторів. Це - тип машини, розмір, облік завантаження. Не менш важливим, є якість прання, продуктивність, функціональність, ремонтопридатність і довговічність. Для невеликих готелів і ресторанів, де збирається, як правило, до 50 кг білизни на добу, підійдуть пральні машини місткістю 5-10 кг і сушарні до 10 кг.
Торгоборуд пропонує найсучасніші і універсальні варіанти. Професійні пральні та сушильні машини, представлені в нашому інтернет-магазині, відповідають європейським стандартам і гарантують надійність і безперебійність роботи. Визначитися з найоптимальнішим варіантом вам допоможуть наші менеджери.

 

У нас Ви можете купити Професійне пральне обладнання з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Професійне пральне обладнання у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.