Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Напруга
Тип
Показати: 3
Ми в соцмережах

Обладнання б/в для ресторанів, барів, кафе, піцерій, їдалень

Фільтри
Знайдено: 3

Обладнання б/в для ресторанів, барів, кафе, піцерій, їдалень

Ресторанний бізнес є, на сьогодні, дуже вигідною справою. Це продиктовано кінцевим результатом, тобто високим прибутком, яку отримують власники. Відкриття власного закладу з великою професійною кухнею і безліччю технологічного обладнання – мрія будь-якого підприємця. Разом з тим, ресторанний бізнес вимагає багатьох вкладень. Комплексне оснащення закладу впливає на його продуктивність. Також потрібно враховувати ступінь навантаження і інтенсивність використання техніки. При раціональному використанні обладнання, можна на довгі роки забути про покупку нових пристроїв. Доступна ціна, а також високу якість професійного обладнання – одні з ключових характеристики. Всі успішні бізнесмени звертають свою увагу на них, в першу чергу.
У блозі ТоргОборуд зібрано перелік необхідного обладнання для ресторану, їдалень, піцерій та продуктових магазинів.

Чому вигідно купити б/в обладнання для професійної кухні кафе, ресторанів, їдалень, барів, піцерій

Часто професійне обладнання для ресторанів, кафе, піцерій, барів, їдалень коштує недешево. Не у всіх випадках, власники мають можливість придбати нову техніку. Цілком реально ж облаштувати заклад, якщо купити обладнання б.в. Ціни на таку техніку дуже доступні і помірні. При цьому, Ви будете приємно здивовані якістю. Ми пропонуємо тільки технічно перевірені агрегати. Реалізації підлягати тільки ті товари, які попередній власник продає в слідстві капітальної реконструкції будівлі, закриття кафе або з інших об'єктивних причин. Різні ситуації, при яких бар або кафе закривається, а якісна кухонна техніка стає непотрібною. Професійне б/в обладнання для ресторанів відмінно прослужить Вам багато років, швидко збільшить оборот грошових коштів. Таким чином, Ви значно економите і отримуєте максимально ефективний результат. Купити промислове обладнання б/в для кафе, бару означати вдало інвестувати гроші в майбутнє свого бізнесу. Наші фахівці завжди зможуть детально проконсультувати Вас з усіх питань, що цікавлять.

Асортимент професійного б/в обладнання

На сайті Торгоборуд Ви знайдете різне торгове (теплове) обладнання б.в. для готелів, ресторанів, піцерій, кафе, барів:
  • промислові плити електричні та газові б/в,
  • професійні б/в печі для піци,
  • промислові тістомісильники б/в,
  • холодильні шафи б/в,
  • кавомашини б/в,
  • поверхні для смаження б/в,
  • кухонні меблі,
  • професійні овочерізки (міксери, машини) б/в,
  • лінії роздачі б/в і інша техніка.
Разом з компанією Торгоборуд реалізувати задумані плани легко!
 

 

У нас Ви можете купити Обладнання б/в для ресторанів, барів, кафе, піцерій, їдалень з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Обладнання б/в для ресторанів, барів, кафе, піцерій, їдалень у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.