Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Завантаження, кг
К-сть програм
Габаритні розміри
Потужність
Напруга
Вага
Показати: 4
Ми в соцмережах

Cушильні машини

Фільтри
Знайдено: 4
Сушильна машина - установка для сушіння різних текстильних виробів (білизни, одягу), головних уборів, взуття. Крім того, в сушарці можна обробляти великогабаритні речі - подушки, ковдри, перини, куртки. Таке обладнання використовують в санаторіях, дошкільних закладах, готелях, хімчистках, ресторанах та інших підприємствах. Агрегати дуже прості за принципом роботи, володіють зрозумілим інтерфейсом.

Види сушильних машин

За типом сушки професійні сушильні машини можуть бути барабанного типу і шафи. Барабанні сушки більш популярні. Вони компактні і недорогі, але продуктивність таких установок нижче. За способом відведення вологи, пристрої можуть бути: конденсаційні та вентиляційні. У конденсаційних пристроях нагріте повітря обдуває білизну і прогріває воду, що в них мыститься. Гаряче вологе повітря проходить через конденсатор, звідки вода скупчується в спеціальний резервуар або каналізацію. Головна перевага таких установок те, що вони не вимагають підключення до вентиляції. Вентиляційні сушарки видувають вологу у вентиляцію (спеціальний витяжний шланг) або на вулицю. Такий агрегат менш енергоємний порівняно з іншими пристроями такого типу.
 
У нашому інтернет-магазині представлені промислові сушильні машини Whirlpool. Діяльність компанії спрямована на постійний пошук свіжих ідей, з кожним роком удосконалює своє виробництво. Лінія професійної пральної техніки Вірпул розвивається в напрямку економії енергоресурсів (води, електрики), удосконалення функціональних можливостей і максимальної зручності користування. Це інноваційне обладнання для готелів, санаторіїв. Устаткування істотно полегшить роботу персоналу, дозволить заощадити не тільки кошти, а й час.
 
Купити професійну сушильну машину можна в нашій компанії дуже вигідно. Ціна сушильних машин на torgoborud.com.ua найлояльніша на ринку України.

 

У нас Ви можете купити Cушильні машини з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Cушильні машини у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.