Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Професійні посудомийні машини для кафе

Свіжі відгуки
 • Касета для посуду Sunnex 11360 (36 комірок)
  Олександр
  17/01/2024

  Материал хорошо выдерживает частое мытье при высоких температурах и агрессивных моющих средствах. Единственный минус - немного тяжеловат из-за веса материала. Но в целом доволен покупкой

 • Фронтальна посудомийна машина Krupps C537
  Юлія Олексійчук
  23/11/2023

  Нещодавно придбали цю посудомийну машину, короткий цикл миття короткий, що економить багао часу, з'явилося більше часу для виконання інших справ, для мене це є головною перевагою. Після того, як дістаю…

  Переваги: якість миття, легка у використанні

 • Купольна посудомийна машина Sistema Project T110EPSD с помпою зливу
  Михайло
  23/11/2023

  Використовували вже 2 цикли миття, при обох всі забруднення гарно видаляються. Економить не лише час, а й воду як і очікувалося, дякую за допомогу у підборі!

Професійна посудомийна машина: види та особливості вибору 

Посудомийне обладнання – це те, без чого не може обійтися жоден ресторанний бізнес. Кожен власник бізнесу, пов'язаного з громадським харчуванням, здійснює досить витратне капіталовкладення і одним з обов'язкових придбавань в ресторанному бізнесі – це придбання професійного посудомийного обладнання, невід'ємною частиною якого є суворе дотримання санітарних норм. Посудомийне обладнання широко використовується в ресторанах курортних міст, таких як Трускавець, Моршин, Буковель, Слов'янськ, Хмільник, Яремча, Мукачево, Свалява.

Посуд для ресторану, його зовнішній вигляд і чистота мають величезне значення для репутації Вашого закладу. Сучасний досвід і останні розробки в сфері посудомийного обладнання підтвердили, що посуд для барів, вимитий вручну, не досягає такого ефекту, який можливий при використанні посудомийних машин. Промислові посудомийні машини створені спеціально для швидкого і якісного миття посуду для кафе у великій кількості.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ

Переваги, які ви отримаєте, використовуючи посудомийні обладнання - це економія: робочого часу; води, засобів для чищення, миючих та дезінфікуючих засобів; економія на оплаті праці; обсягу роботи.

ПРОФЕСІЙНІ ПОСУДОМИЙНІ МАШИНИ У НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти професійні посудомийні машини, які підходять під будь-які вимоги. Також Ви маєте можливість ознайомитися з інформацією про моделі, марках посудомийок, їх виробників.

ЯК ВИБРАТИ МАШИНУ

Посудомийна машина для кафе - агрегат, котрий потрібно вибирати з чітким розумінням всіх критеріїв і факторів.

 1. Посудомийна машина для кафеПродуктивність та розміри. Перш за все, оцініть площу приміщення, в якому буде встановлено прилад. Професійна посудомийна машина досить габаритна й не завжди може підійти для невеликої кухні. Можливо, Вам доведеться обрати модель менших габаритів з підвищеною продуктивністю. До речі, продуктивність дуже важлива, оскільки цей показник визначає кількість посуду, яку пристрій зможе обробити за певний проміжок часу.

 2. Розмір посуду. Переконайтеся в тому, що весь посуд з Вашого арсеналу відповідає розмірам касети машини. Багато ресторанних тарілок мають великий діаметр і не завжди здатні поміститися в посудомийку.

 3. Тип підключення до електромережі. Якщо посудомийна машина промислова, швидше за все, вона вимагає підключення до мережі напругою 380В. Переконайтеся в тому, що зможете виконати цю умову.

 4. Технічні характеристики. Важливими характеристиками є: рівень гучності приладу, витрати та тип миючого засобу, електроспоживання та інші.

Для місць громадського харчування посудомийка є таким же важливим пристроєм, як піч і інші агрегати. Від її продуктивності буде залежати швидкість роботи персоналу та видачі замовлень, а також підтримання чистоти на кухні. Саме тому є сенс уважно ознайомитися з можливостями приладу та його технічними параметрами. Вибирайте оптимальну за розмірами модель, яка не буде заважати робочому процесу.

Посудомийну машину для громадського харчування слід вибирати, виходячи з таких параметрів: періодичність роботи, продуктивність та вільна площа для розміщення самої машини. Але, основним параметром, все ж, є продуктивність, а саме кількість тарілок або стаканів, вимитих за одну годину.

ВИДИ ПРОФЕСІЙНИХ ПОСУДОМОЙОК

Посудомийне обладнання розрізняється за принципом своєї дії, габаритам і продуктивності. Весь модельний ряд обладнання для ресторанів нашого інтернет-магазину ділиться на три категорії:

 • фронтальні посудомийки

 • купольні

 • тунельні посудомийні машини (тунельно-конвеєрні).

Перевагами малогабаритних посудомийних машин (фронтальні, купольні) є досить низька ціна, компактність, що дозволяє заощадити вкладення і отримати за це безвідмовний результат. Машини такого типу ідеально підходять для дрібного і середнього бізнесу.

Фронтальна посудомийна машина

Фронтальна посудомийна машинаФронтальна посудомийна машина, наприклад, вбудовується в барну стійку або встановлюється під стіл. Продуктивність - до 720 тарілок або 2100 склянок на годину. Всі фронтальні посудомийні машини виготовлені з нержавіючої сталі. Підігрів води відбувається з використанням екранованих елементів. Технологічний процес включає в себе два миючих цикли та циркулює ополіскування.

Серед переваг посудомийок фронтального типу можна виділити наступні:

 1. Компактність. Завдяки невеликим габаритам приладу допускається його установка під барну стійку або стіл.

 2. Наявність бойлера для підігріву води.

 3. Додаткова комплектація. У комплект поставки таких моделей часто входить кілька тримачів для тарілок чи інших столових приладів.

 4. Наявність дозатору миючого засобу.

 5. Компактний бак.

КУПОЛЬНА ПОСУДОМИЙНА МАШИНА

Професійна посудомийна машинаКупольна посудомийна машина скомплектована разом зі столом, раковиною для попереднього миття, душем, баком для харчових відходів і столиком для вимитого посуду. Працює машина і з гарячою і з холодною водою. Продуктивність - до 1200 тарілок на годину.

Особливостями купольних посудомийних машин є:

 1. Великі розміри. Такі моделі мають значно більші габарити, ніж інші.

 2. Велика завантажувальна камера. У промисловій посудомийній машині купольного типу можна мити не тільки дрібний посуд (стакани та тарілки), але й каструлі, підноси, гастроємності та інше.

 3. Відмінна продуктивність і короткий цикл миття.

ТУНЕЛЬНА ПОСУДОМИЙНА МАШИНА

Що ж до тунельних посудомийок, то цю категорію обладнання можна вважати вищим класом. Призначена тунельна посудомийна машина для миття різноманітного посуду, столових приладів, підносів і т.п., розрахована на підключення до гарячої та холодної води. Цикл роботи посудомийної машини тунельного типу - безперервний. Продуктивність - до 2800 тарілок на годину. Технологічний процес включає в себе очищення посуду від залишків їжі, миття, первинне і вторинне ополіскування.

Відмінними рисами конвеєрної посудомийної машини є:

 1. Економічність. На відміну від інших модифікацій, посудомийка конвеєрного типу в рази менше споживає води, миючого засобу та навіть електроенергії.

 2. Найвища продуктивність.

 3. Автоматична дезінфекція посуду та приладів в процесі полоскання.

 4. Наявність сушильного тунелю - спеціального відділення з тепловентиляторами, де посуд сохне за лічені хвилини.

 5. Додаткова комплектація: диспенсери, візки та інші аксесуари.

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ПОСУДОМИЙНА МАШИНА ПРОФЕСІЙНА ВІД ПОБУТОВОЇ

Промислова посудомийка має ряд істотних відмінностей від приладів побутового класу. Неможливо придбати агрегат, призначений для домашнього застосування, і встановити його на кухні ресторану. Так чим же посудомийна машина професійна може відрізнятися від побутових моделей?

 1. Габаритами. Промислові моделі посудомийок мають досить значні розміри. Часом для установки пристрою потрібне окреме приміщення. У свою чергу, побутові модифікації дуже компактні та легко поміщаються на кухні в квартирах.

 2. Температурні режими. Посудомийні машини для ресторанів здатні відмити будь-які забруднення на чавунних каструлях і сковорідках, що пояснюється тим фактом, що процес миття відбувається при температурі + 80 ° С.

 3. Швидкість. Устаткування для громадського харчування має підвищену швидкість роботи, завдяки чому підвищується продуктивність процесу.

 4. Спектр режимів. Домашні посудомийки можуть працювати лише на кількох запрограмованих режимах. У свою чергу, промислові посудомийні машини можуть мати кілька десятків режимів.

 5. Вартість. Не складно здогадатися, що професійна техніка коштує дорожче, ніж обладнання для будинку.

КУПИТИ ПРОФЕСІЙНІ ПОСУДОМИЙНІ МАШИНИ

Кожна машина посудомийна оснащена дозаторами для миючих і обполіскуючих засобів, контейнерами для приладів, корзинами для склянок, тарілок і т.п. Доставка посудомийних машин здійснюється в зібраному вигляді. Бажаємо Вам не помилитися у виборі посудомийного обладнання!

Крім автоматичних машин для миття посуду у нас також можна купити професійне обладнання для кухні як столи-мийки та мийні ванни. Бажаємо Вам не помилитися у виборі посудомийного обладнання.

Популярні питання:

Недорогими є: 

 Як вибрати посудомийну машину?

Основним параметром, все ж, є продуктивність, а саме кількість посуду, вимитого за одну годину.

Посудомийні машини для кафе: які бренди найпопулярніші?

Найпопулярнішими є: 

 Яка ціна на професійні посудомийні машини?

Діапазон цін від 24000 до 280000 грн. Ви можете вибрати відповідну модель, маючи будь-який бюджет.

Розмірами. Швидкістю. Температурою. Режимами. Ціною. Докладнішу інформацію дізнавайтеся на сторінці посудомийні машини.

 

У нас Ви можете купити Професійні посудомийні машини для кафе з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Професійні посудомийні машини для кафе у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.