Каталог обладнання
Виробники продукції
Ми в соцмережах

Посудомийне обладнання

Посудомийні машини - запорука чистоти закладу

Посудомийне обладнання - жоден ресторанний бізнес, мабуть, не може обійтися без нього. Кожен власник бізнесу, пов'язаного з громадським харчуванням, здійснює досить витратне капіталовкладення і одним з обов'язкових придбавань в ресторанному бізнесі є придбання професійного посудомийного обладнання, невід'ємною частиною якого є суворе дотримання санітарних норм. Посудомийне обладнання широко використовується в ресторанах курортних міст, таких як Трускавець, Моршин, Буковель, Слов'янськ, Хмільник, Яремча, Мукачево, Свалява.
 
Посуд для ресторану, його зовнішній вигляд і чистота мають величезне значення для репутації Вашого закладу. Сучасний досвід і останні розробки в сфері посудомийного обладнання підтвердили, що посуд для барів, вимитий вручну, не досягає такого ефекту, який можливий при використанні посудомийних машин. Промислові посудомийні машини створені спеціально для швидкого і якісного миття посуду для кафе у великій кількості.

Головні переваги

Розглянемо переваги, які Ви отримаєте, використовуючи посудомийне обладнання: обсяг і результат роботи, що виконується автоматизовано, не досяжний для людини, звідси і економія на оплаті праці, витрат на працівників, економія робочого часу персоналу, води, чистячих, миючих і дезінфікуючих засобів та т. д.

Професійні посудомийні машини у нашому інтернет-магазин

У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти професійні посудомийні машини, які підходять під будь-які вимоги. Також Ви маєте можливість ознайомитися з інформацією про моделі, марках посудомийок, їх виробників.
Посудомийну машину для закладу громадського харчування слід вибирати, виходячи з таких параметрів: періодичності роботи, продуктивності та вільної площі для розміщення самої машини. Але, основним параметром, все ж, є продуктивність, а саме кількість тарілок або стаканів, вимитих за одну годину.
 
Посудомийне обладнання розрізняється за принципом своєї дії, габаритам і продуктивності. Весь модельний ряд обладнання нашого інтернет-магазину обладнання для ресторанів ділиться на три категорії:
  • фронтальні посудомийки
  • купольні
  • тунельні посудомийні машини (тунельно-конвеєрні).
Перевагами малогабаритних посудомийних машин (фронтальні, купольні) є досить низька ціна, компактність, що дозволяє заощадити вкладення і отримати за це безвідмовний результат. Машини такого типу ідеально підходять для дрібного і середнього бізнесу.

Фронтальна посудомийна машина

Фронтальна посудомийна машина, наприклад, вбудовується в барну стійку або встановлюється під стіл. Продуктивність - до 720 тарілок або 2100 склянок на годину. Всі фронтальні посудомийні машини виготовлені з нержавіючої сталі. Підігрів води відбувається з використанням екранованих елементів. Технологічний процес включає в себе два миючих цикли та циркулює ополіскування.

Купольна посудомийна машина

Купольна посудомийна машина скомплектована разом зі столом, раковиною для попереднього миття, душем, баком для харчових відходів і столиком для вимитого посуду. Працює машина і з гарячою і з холодною водою. Продуктивність - до 1200 тарілок на годину.

Тунельна посудомийна машина

Що ж до тунельних посудомийок, то цю категорію обладнання можна вважати вищим класом. Призначена тунельна посудомийна машина для миття різноманітного посуду, столових приладів, підносів і т.п., розрахована на підключення до гарячої та холодної води. Цикл роботи посудомийної машини тунельного типу - безперервний. Продуктивність - до 2800 тарілок на годину. Технологічний процес включає в себе очищення посуду від залишків їжі, миття, первинне і вторинне ополіскування.
 
Кожна машина посудомийна оснащена дозаторами для миючих і обполіскуючих засобів, контейнерами для приладів, корзинами для склянок, тарілок і т.п. Доставка посудомийних машин здійснюється в зібраному вигляді. Бажаємо Вам не помилитися у виборі посудомийного обладнання!
 
Крім автоматичних машин для миття посуду у нас також можна купити професійне обладнання для кухні як столи-мийки та мийні ванни. Бажаємо Вам не помилитися у виборі посудомийного обладнання!
 

У нас Ви можете купити Посудомийне обладнання з доставкою за допомогою транспортних компаній в Запоріжжя, Одеса, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінниця, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляна, Кирилівка, Мелекіно, Затока, тільки у нас найкращі ціни на Посудомийне обладнання у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник, Севастополь.

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.