Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Пакувальне обладнання

Свіжі відгуки
 • Камерний вакуумний пакувальник Apach AVM 254
  Олег
  15/11/2023

  Всі 10 режимів активно використовую, якістю дуже задоволений. Компактний розмір, легко переносити з місця на місце. Потужності цілком вистачає. Недоліків не знайшов.

 • Термоупаковочна машина Orved Profi 1 N
  Ростислав Б.
  15/11/2023

  Якість запаювання дуже радує, все дуже щільно, користуватися легко, швидко розібрався. Консультація дуже допомогла, все так, як пояснив менеджер. Дякую.

 • Вакуумний пакувальник FROSTY FVP603
  Володимир Годунко
  15/11/2023

  Нещодавно придбав цю модель, дуже швидко розібрався із використанням. Компактний та зручний, помітив, що при використанні пакувальника продукти набагато довго лишаються свіжими.

  Переваги: розмір, вага

  Недоліки: немає

Пакувальне обладнання, яке призначене для упаковки будь-якого виду товару є важливим показником при його реалізації. Вибираючи товар, потенційний покупець, в першу чергу, звертає свою увагу на упаковку, її якість, зручність і т.п. Відповідно, ці показники впливають на підвищення попиту на даний упаковуємо товар, і, як наслідок, на обсяг продажів і процвітання бізнесу загалом.

Призначення вакуумних пакувальників

Перш за все, варто зауважити, що пакувальне обладнання дозволить зберегти і продовжити всі якості пропонованого товару, а упаковка забезпечить зручність розфасовки, транспортування та реалізації товару. Крім того, професійно розроблений дизайн упаковки дозволить виділити Ваш товар серед безлічі подібного.
В ряду пропонованих пакувальних машин важливо підібрати найбільш підходящу з них. Зарубіжні виробники надають досить широкий вибір професійного пакувального обладнання, яке позитивно зарекомендувало себе на ринку протягом багатьох років. Ми займаємося поширенням саме такого обладнання, адже воно успішно експлуатується в різноманітних галузях сучасних виробництв - харчових, пакувальних, поліграфічних, деревообробних і т.д.

Вибір пакувального обладнання

Вибираючи пакувальне обладнання, перш за все, необхідно врахувати такі параметри, як рівень автоматизації, продуктивність, довговічність обладнання. Крім того, важливі вимоги - ефективність, простота при експлуатації і надійність. Тому, при виборі будь-якого пакувального обладнання, будь це камерний або безкамерний вакуумний пакувальник, термоупаковочная машина, зварювач і т.д., доцільним було б звернутися до професіоналів у даній галузі.
 
Серед безлічі властивостей пакувального обладнання, мабуть, основним є автоматизація процесу передпродажної підготовки продукції. Професійна пакувальна машина дозволяє автоматично упакувати різноманітні групи товарів - кондитерські та хлібобулочні вироби; крупи, макарони та інші сипучі харчові продукти; напівфабрикати (в т.ч. заморожені); рибу і м'ясо; сир; фрукти, овочі та багато інших. ін
 
На ринку торгового обладнання існують пакувальні машини горизонтального і вертикального типів, термоусадочні машини і флоу-пак машини. Як же матеріалів для упаковки використовують ПВХ, поліпропіленову та полиолефиновую пакувальні плівки. Розглянемо найбільш популярні пропозиції пакувального обладнання.
 
 • Вакуумупаковщик камерного типу. Вакуумупаковщик камерного типу ST ECO (країна-виробник - Голландія) призначений для упаковки харчових продуктів на невеликих і середніх виробництвах. Вакуумний пакувальник Multiple, VM, Overed різних конфігурацій (Італія) виготовлений з нержавіючої сталі, що полегшує догляд і підвищує гігієнічність даного обладнання.
 • Пакувальники вакуумні безкамерні. Пакувальники вакуумні безкамерні застосовуються як в невеликих кафе, барах, ресторанах, так і на великих харчових виробництвах. Простота конструкцій вакуумних пакувальників безкамерної типу і легкість в управлінні ними дозволяють зайняти одне з найвищих місць на світовому ринку пакувального обладнання.
 • Термопакувальні машини. Термопакувальні машини призначені для упаковки товарів у полиолефиновую або ПВХ плівку. Термоупаковочная машина дозволяє використовувати індивідуальну і групову упаковку різного роду товарів. За допомогою такої машини пакувальна продукція має привабливий вигляд, крім того, упаковка захистить товар від зовнішніх несприятливих впливів і забезпечить контроль над розкриттям упаковки.
 • Запайщики. Запайщики призначені для упаковки різного роду предметів, запаювання поліетиленових пакетів, ламінованого паперу, поліпропілену, мішків і т.д. (Настільний механічний зварювач Схр) і для упаковки різного роду продукції в пластикову тару (Настільний зварювач лотків CTP). Також настільний зварювач лотків використовується в цехах гарячого виробництва, магазинах, супермаркетах і т.д.

Наш Інтернет-магазин запропонує Вам тільки професійне пакувальне обладнання, яке вигідне для застосування як на великих підприємствах, пов'язаних з виробництвом, так і на невеликих приватних фірмах. Ми пропонуємо обладнання для ресторанів та магазинів, яке розроблене за допомогою сучасних технологій, що дозволить йти в ногу з часом, економлячи при цьому час та кошти на виробництво продукції.

 

 

У нас Ви можете купити Пакувальне обладнання з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Пакувальне обладнання у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.