Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Тип установки
Потужність
Наявність духовки
Напруга
К-сть конфорок
Тип поверхні
Габаритні розміри
Бренд
Показати: 71
Виробники продукції
Ми в соцмережах

Плити індукційні

Фільтри
Знайдено: 71

Принцип роботи індукційних плит

Плити індукційні - представляють собою кухонні електричні плити, які розігрівають спеціальний (в основній частині металеву, сталеву) посуд індукованим вихровим струмом, що створюється високочастотним магнітним полем. Індукційна плита влаштована таким чином, що вона не потребує часу для розігрівання конфорки, варильна поверхня (панель) не включиться, якщо виявить посуд, розмір якого менше поверхні конфорки, також, якщо цей посуд містить магнітне дно. Плита індукційна здатна підтримувати задану температуру з високою точністю, крім того, при знятті посуду з конфорки плита автоматично відключиться.
 
Індукційні плити, як і газові плити, мають безліч програм приготування їжі. Але головною перевагою, все ж, є те, що тепло зосереджено безпосередньо на посуді.

Переваги індукційних плит

У порівнянні з традиційними варильними панелями, плити індукційні працюють набагато енергоефективніше і швидше, крім того, можливість обпектися значно скоротиться, адже сама конфорка завжди залишається прохолодною. Індукційний спосіб приготування їжі передбачає подачу енергії прямо до посуду для ресторанів, таким чином, втрата тепла не можлива. У традиційних поверхнях або газових плитах, енергія спочатку перетворюється в тепло, лише потім направляється до посуду, при цьому кількість втрат тепла набагато більше, що загрожує значним підвищенням температури повітря на кухні.
 
Індукційна плита або конфорка працює від електроенергії, тому виключені шкідливі випари та продукти згорання газу.
 
Вибираючи індукційну плиту, зверніть увагу на гарантійне та післягарантійне обслуговування, бажано зупинити свій вибір на відомій фірмі-виробнику. Щоб уникнути істотної кількості видаваного тепла при експлуатації плити, довірте її монтаж досвідченим фахівцям.
 
Також інтернет-магазин пропонує в широкому асортименті холодильне обладнання (холодильні вітрини, ларі морозильні, шафи) і електромеханічне обладнання (тістоміси, міксери планетарні, слайсери) за найкращими цінами в Україні.
 
 

У нас Ви можете купити Плити індукційні з доставкою за допомогою транспортних компаній в Запоріжжя, Одеса, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінниця, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляна, Кирилівка, Мелекіно, Затока, тільки у нас найкращі ціни на Плити індукційні у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.