Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Напруга
Разове завантаження
Продуктивність, кг/год
Габаритні розміри
Бренд
Показати: 11
Виробники продукції
Ми в соцмережах

Картоплечистки

Фільтри
Знайдено: 11

Призначення картоплечистки

Досить багато часу у персоналу, зайнятого на професійній кухні, йде на очищення овочів, коренеплодів від шкірки. Істотно зекономити дорогоцінний час надає можливість популярний апарат - картоплечистка це машина для очищення овочів, яка призначена для якісного і швидкого очищення картоплі та інших коренеплодів.

Картоплечистки в громадському харчуванні

Широкого застосування картоплечистки набули на підприємствах громадського харчування, у супермаркетах, бістро, кафе і т.д. Використання промислової картоплечистки дозволить скоротити трудовитрати на очищення картоплі. Вся необхідна робота, яку повинен виконати працівник - закласти картоплю або коренеплоди в апарат і увімкнути його. Після очищення картоплечистка самостійно видасть продукт через випускний отвір.
 
Ціна на картоплечистки залежить від її моделі та продуктивності. На нашому сайті торгового обладнання представлені картоплечистки і машини для очищення овочів з високою продуктивністю, яка досягає 500 кг на годину. Ми пропонуємо надійні, довговічні картоплечистки, які вироблені кращими виробниками,і які чудово зарекомендували себе за останні роки. Також наш інтернет-магазин пропонує інше електромеханічне обладнання для ресторану - професійні овочерізки, промислові м'ясорубки, слайсери і багато іншого. Ціни у нас найвигідніші!
 

 

У нас Ви можете купити Картоплечистки з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Картоплечистки у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.