Каталог обладнання
Виробники продукції
Ми в соцмережах

Гастроємності

Гастроємності - інвентар для закладів громадського харчування

Гастрономічні ємності це прямокутні контейнери, виконані з нержавіючої сталі, поліпропілену, полікарбонату, або інших матеріалів. Широко використовуються для зберігання, перевезення і демонстрації харчових продуктів. Незалежно від матеріалу гастроемкости виготовляють в стандартних розмірах. Тому їх можна застосовувати для обладнання будь-яких типів і виробників. Гастрономічні контейнери ідеальні для використання для професійної кухонної техніки.
 
 1. Пароконвектомати
 2. Жарочні шафи.
 3. Промислові холодильники
 4. Марміти
 5. Фритюрниці
 6. Вітрини
 7. Лінії роздач і ін

Таблиця гастроємностей

Таблиця гастроємностей

Сьогодні основним розміром вважають GN1/1 з зовнішніми довжиною і шириною 530х325 мм. Всі інші габарити є кратними GN1/1, в два, три, чотири рази менше або більше. Завдяки європейському стандарту «GN-Gastronorm EN-631-1» підібрати контейнер потрібного розміру стало набагато простіше і зручніше.

Гастроємності з нержавіючої сталі

Одним з найпопулярніших матеріалів для гастрономічних ємностей є нержавіюча сталь. Вона має прекрасні характеристики міцності і стійкості до високих температур. Нержавіюча сталь є корозійностійкою, вона не окислюється під впливом атмосферного повітря та агресивних рідин (харчових продуктів, або миючих засобів). Крім теплового і холодильного устаткування. Гастроємності з н/ж сталі використовуються для викладки і демонстрації товару на вітринах в продуктових магазинах і супермаркетах. Лотки можуть бути з перфорованим дном для стоку непотрібної рідини. Для кращої теплоізоляції вони комплектуються кришками. Кришка GN підійде до будь-якої ємності того ж розміру незалежно від висоти.

Гастроємності із пластику: полікарбонат, поліпропілен

Пластикові контейнери набагато легші металевих, а прозорі стінки забезпечують хороший огляд вмісту. Також до поліпропіленових і полікарбонатних лотків можна підібрати герметичну кришку. У них зручно перевозити рідкі продукти, навіть якщо лоток перевернеться вміст залишиться всередині і не розіллється. Достатня жорсткість дозволяє розміщувати лотки один на інший для економії місця в холодильнику. Гастрономічні ємності із пластику можуть мати вбудовану етикетку, написати дату виготовлення і назву продукту можна прямо на зовнішній стороні спеціальним маркером.
 
Компанія Торгоборуд є провідним постачальником професійного обладнання для ресторанів і магазинів, а також комплектуючого до нього, в тому числі і гастрономічних ємностей. Купити гастроємности з нержавійки, полікарбонату і поліпропілену, а також контейнери для викладки, транспортування і зберігання можна на нашому сайті. Великий вибір гастроємностей різних розмірів з кришками і без. Тільки якісні професійні ємності від світових виробників:
 1. Ekber - Туреччина
 2. Hendi - Польща
 3. Stalgast - Польща
 4. Forest - Китай
 5. Ozti - Туреччина
 6. Sybo - Китай
 7. Altsteel - Китай
 8. Gastrorag - Китай
 9. EWT INOX - Китай
 10. Cambro - США
 11. Inoxtech - Китай
 12. Empire - Китай
 13. Saro - Китай
 14. Bilge - Туреччина
 15. Budget Line - Польща
 16. Presto Ware - Нідерланди
 17. Frosty - Італія та ін.

 

У нас Ви можете купити Гастроємності з доставкою в Запоріжжя, Одеса, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінниця, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляна, Кирилівка, Мелекіно, Затока, тільки у нас найкращі ціни на Гастроємності у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник, Севастополь.

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.