Каталог обладнання
Виробники продукції
Ми в соцмережах

Гастроємності

Гастроємності - інвентар для закладів громадського харчування

Гастрономічні ємності це прямокутні контейнери, виконані з нержавіючої сталі, поліпропілену, полікарбонату, або інших матеріалів. Широко використовуються для зберігання, перевезення і демонстрації харчових продуктів. Незалежно від матеріалу гастроемкости виготовляють в стандартних розмірах. Тому їх можна застосовувати для обладнання будь-яких типів і виробників. Гастрономічні контейнери ідеальні для використання для професійної кухонної техніки.
  • Пароконвектомати
  • Жарочні шафи.
  • Промислові холодильники
  • Марміти
  • Фритюрниці
  • Вітрини
  • Лінії роздач і ін

Таблиця гастроємностей

Таблиця гастроємностей

Сьогодні основним розміром вважають GN1/1 з зовнішніми довжиною і шириною 530х325 мм. Всі інші габарити є кратними GN1/1, в два, три, чотири рази менше або більше. Завдяки європейському стандарту «GN-Gastronorm EN-631-1» підібрати контейнер потрібного розміру стало набагато простіше і зручніше.

Гастроємності з нержавіючої сталі

Одним з найпопулярніших матеріалів для гастрономічних ємностей є нержавіюча сталь. Вона має прекрасні характеристики міцності і стійкості до високих температур. Нержавіюча сталь є корозійностійкою, вона не окислюється під впливом атмосферного повітря та агресивних рідин (харчових продуктів, або миючих засобів). Крім теплового і холодильного устаткування. Гастроємності з н/ж сталі використовуються для викладки і демонстрації товару на вітринах в продуктових магазинах і супермаркетах. Лотки можуть бути з перфорованим дном для стоку непотрібної рідини. Для кращої теплоізоляції вони комплектуються кришками. Кришка GN підійде до будь-якої ємності того ж розміру незалежно від висоти.

Гастроємності із пластику: полікарбонат, поліпропілен

Пластикові контейнери набагато легші металевих, а прозорі стінки забезпечують хороший огляд вмісту. Також до поліпропіленових і полікарбонатних лотків можна підібрати герметичну кришку. У них зручно перевозити рідкі продукти, навіть якщо лоток перевернеться вміст залишиться всередині і не розіллється. Достатня жорсткість дозволяє розміщувати лотки один на інший для економії місця в холодильнику. Гастрономічні ємності із пластику можуть мати вбудовану етикетку, написати дату виготовлення і назву продукту можна прямо на зовнішній стороні спеціальним маркером.
 
Компанія Торгоборуд є провідним постачальником професійного обладнання для ресторанів і магазинів, а також комплектуючого до нього, в тому числі і гастрономічних ємностей. Купити гастроємности з нержавійки, полікарбонату і поліпропілену, а також контейнери для викладки, транспортування і зберігання можна на нашому сайті. Великий вибір гастроємностей різних розмірів з кришками і без. Тільки якісні професійні ємності від світових виробників:

Ekber - Туреччина, Hendi - Польща, Stalgast - Польща, Forest - Китай, Ozti - Туреччина, Sybo - Китай, Altsteel - Китай, Gastrorag - Китай, EWT INOX - Китай, Cambro - США, Inoxtech - Китай, Empire - Китай, Saro - Китай, Bilge - Туреччина, Budget Line - Польща, Presto Ware - Нідерланди, Frosty - Італія та ін.

 

У нас Ви можете купити Гастроємності з доставкою за допомогою транспортних компаній в Запоріжжя, Одеса, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінниця, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляна, Кирилівка, Мелекіно, Затока, тільки у нас найкращі ціни на Гастроємності у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.