Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Принцип дії
Температурний режим
Об'єм, л
Габаритні розміри
Показати: 55
Ми в соцмережах

Електрокип'ятильники (електричні водонагрівачі)

Фільтри
Знайдено: 55
Свіжі відгуки
  • Кип'ятильник двостінний FROSTY FWBD-08B
    Марина Андрущик
    30/03/2023

    Стильний дизайн, вмісткий, добре підтримує температуру і швидко закипає. Хто сумнівається у покупці, то не вагайтесь. Використовуєм на днях напродженнях, хрестинах, весіллях, тому окупиться обладнання…

Призначення електрокип'ятильників

Електрокип'ятильники (електричні водонагрівачі) - використовують на професійних кухнях закладів громадського харчування. Призначені вони для кип'ятіння води та інших рідин, з подальшим підтриманням їх у гарячому стані і подачею. Всі представлені в нашому інтернет-магазині апарати - електрокип'ятильники, термодиспенсери, термоси, самовари, водонагрівачі, чаєроздавачі - мають ручний або автоматичний залив води.

Принцип дії електрокип'ятильника

Принцип дії електрокип'ятильника: нагрівання і кип'ятіння води проводиться за допомогою водонагрівальних елементів. Конструкція електричного водонагрівача дозволяє доводити до кипіння великий об'єм води за короткий час і підтримувати температуру, близьку до температури кипіння, що дозволить мати великий запас гарячої кип'яченої води. Деякі професійні електричні водонагрівачі мають вбудований індикатор для відстеження рівня води, а також захист від сухого ходу, тобто апарат автоматично вимикається при відсутності в ньому води.

Електричні водонагрівачі: різні умови експлуатації

Водонагрівачі, чайники, термоси, самовари і т.д. розрізняють залежно від обсягу і продуктивності. Автоматичні водонагрівачі вимагають лише подачі напруги, потужністю 380 В, води та каналізації.
 
Більшість водонагрівачів, термосів та чайників виготовляються з харчової нержавіючої сталі, що дозволяє підтримувати їх у належному гігієнічному стані, і, як наслідок, підвищувати термін їх служби і довговічність.
 
Електричні водонагрівачі заливного типу вимагають вільне місце (бл. 0,5 кв.м.) і підключення до електромережі, потужністю 220 В. Надійність електросхеми і простота конструкції електричних водонагрівачів дозволяють експлуатувати їх у повній безпеки протягом тривалого часу. Крім того, в нашому інтернет магазині представлено інше обладнання для напоїв: апарати для гарячого шоколаду, сокоохолоджувачі, професійні соковижималки та інше.
 

 

У нас Ви можете купити Електрокип'ятильники (електричні водонагрівачі) з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Електрокип'ятильники (електричні водонагрівачі) у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.