Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Висота посуду
Напруга
Продуктивність, шт/год
Потужність
Вага
Габаритні розміри
Бренд
Показати: 19
Виробники продукції
Ми в соцмережах

Купольні посудомийні машини

Фільтри
Знайдено: 19
Купольні посудомийні машини - призначені для миття посуду в ресторанах - тарілок, стаканів, підносів, столових приладів, наплитного посуду.

Сфера використання та призначення

Серед безлічі посудомийних машин, що використовуються в закладах громадського харчування, особливо популярними є професійні посудомийні машини тунельного, купольного і фронтального типів. Всі вони розрізняються по продуктивності, обсягу бака, конструкції. Всі з представлених в нашому інтернет-магазині посудомийних машин здатні задовольнити потреби будь-яких підприємств громадського харчування - буфетів, бістро, заводських їдалень, ресторанів, піцерій і т.д.
 
Розглянемо детальніше купольні посудомийні машини. Призначені вони для миття посуду - тарілок, стаканів, підносів, столових приладів, наплитного посуду. Всі машини купольного типу мають дозатори ополіскуючих засобів, які надходять в бак прямо з каністр, фільтри, піддони, термометри в системах ополіскування і миття, захисне блокування при піднятті купола і т.д.

Конструкція купольної посудомийної машини

Купольна посудомийна машина укомплектована зливним насосом, зворотним клапаном, насосом для підтримки необхідного тиску для ополіскування. Крім того, в наявності є допоміжні столи для брудного посуду, отвори для відходів, стелажі для зберігання касет і додаткові касети. Такі машини рекомендується підключати до подачі гарячої води. Розташування столів, барної стійки може бути як прямим і кутовим.
 
Купольні посудомийні машини - виробники:

У нас Ви можете купити Купольні посудомийні машини з доставкою за допомогою транспортних компаній в Запоріжжя, Одеса, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінниця, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляна, Кирилівка, Мелекіно, Затока, тільки у нас найкращі ціни на Купольні посудомийні машини у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник, Севастополь.

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.