Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Холодильне обладнання

Свіжі відгуки
 • Морозильна шафа зі скляними дверима CRYSTAL S.A. CRTF 70
  Ірина
  12/03/2024

  покупкою задоволені

  Недоліки: компактні розміри, ціна, скляні двері

 • Холодильна вітрина МХМ ВХСн-1,0 Нова
  Менеджер Андрій "Еко-молоко"
  18/01/2024

  Користуємося вітриною більше 2 міс, гарно зберігає свіжість продуктів, ми придбали її для молочних виробів. Все зберігається чудово! Економність в електроенергії приємно здивувала.

 • Стіл для піци FROSTY PS 903
  Володимир
  11/01/2024

  Стіл повністю виправдав мої очікування, якість матеріалу та виконання на вищому рівні на свою цінову категорію. Потужний компресор

  Недоліки: компресор працює гучно

Сучасне торгове обладнання сьогодні є невід'ємним атрибутом будь-якого магазину. Спеціально створене холодильне обладнання не тільки надійно зберігає продукти, але й дає можливість представити їх покупцеві у вигідному світлі. Різні види якісного холодильного обладнання виділять усі переваги тих чи інших товарів, залучаючи, тим самим, увагу покупців. Наш сайт представляє повний спектр такого обладнання не лише для продуктових магазинів і гастрономів, а й для ресторанів і торгових точок іншого формату.

Холодильне обладнання у вітчизняній торгівлі

Холодильні та морозильні столи, столи для піци, морозильні вітрини і холодильні шафи - далеко не повний список холодильного обладнання, що знайшло широке застосування у вітчизняній торгівлі. Зазначимо, що для успішного ведення торгового бізнесу вкрай важливий правильний підбір обладнання для магазину. При цьому необхідно врахувати, що для магазину "дворового" формату і великого супермаркету комплектація обладнання буде абсолютно різною. Створити ідеальний комплект холодильного обладнання, що відповідає всім потребам магазину чи ресторану, допоможуть досвідчені співробітники нашої компанії. Ми надаємо своїм покупцям будь-яку консультативну допомогу, пов'язану з проектуванням і зонуванням розташуваного холодильного обладнання, оптимально розміщуючи кожний його елемент на доступній площі. Таким чином, створюється чітка концепція ефективного використання холодильного обладнання, що передбачає використання тільки необхідного при мінімальній ціні покупки.
 
Просунуті маркетингові стратегії передбачають виконання холодильним обладнанням не тільки чисто практичних функцій, але і роблять його розміщення і дизайн важливим елементом загального планування торгового відділу або залу. Розміщена в каталогах нашого сайту продукція не тільки відповідає всім сучасним нормативам і вимогам по функціональним можливостям, а й відповідає вимогам презентабельного зовнішнього вигляду. Надійні холодильні шафи забезпечать тривале зберігання заморожених продуктів, а елегантні настільні вітрини створять всі умови для відвідуваності і популярності магазину, і, як наслідок, високої рентабельності всього бізнесу.

Холодильне обладнання у інтернет магазині

Наш інтернет магазин представляє якісне обладнання для ресторанів, магазинів і барів за цілком демократичними цінами. Асортимент продукції представлений як презентаційними, так і складськими рішеннями. Прекрасні умови для зберігання та реалізації продукції створюються сучасними функціями і опціями від найбільших виробників холодильного устаткування, що включають також орієнтацію на зберігання специфічних видів товарів. Перелік обладнання для відкриття продуктового магазину, ресторану, піцерії (суші-бару), кейтерингу, їдальнімагазину (виробницта) напівфабрикатів можна переглянути у блозі "ТоргОборуд". Цінова пропозиція нашої компанії задовольнить потреби і в недорогому і в елітному сегменті. Скориставшись послугами нашої компанії, можна отримати повне сприяння в підборі оптимального комплекту холодильного устаткування, а також ознайомитися з інформацією про випускаються відомими торговими марками новинки. Стратегія нашої компанії націлена на довгострокову взаємовигідну співпрацю з клієнтами, що дозволяє їм виводити свій бізнес на принципово новий рівень розвитку.
 
У цьому розділі представлено холодильне обладнання таких виробників: Bolarus (Польща), COLD (Польща), Crystal SA (Греція), ELCOLD (Данія), Fagor (Іспанія), ITALFROST (Росія-Італія), Polair (Росія), SAGI (Італія), SCAN (Данія), Tecfrigo (Італія), Технохолод (Україна), TM Juka (Україна)
 

 

У нас Ви можете купити Холодильне обладнання з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Холодильне обладнання у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.