Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Тип управління
Розмір лотка
Потужність
Напруга
Вага
Габаритні розміри
Бренд
Показати: 5
Виробники продукції
Ми в соцмережах

Термопакувальні машини

Фільтри
Знайдено: 5
Термопакувальні машини - досить поширений вид професійного пакувального обладнання. Використовують термопакувальні машини в харчовій, поліграфічній промисловості і не тільки, адже призначені вони для упаковки різноманітних продуктів у спеціальні лотки з допомогою запаювання у спеціальну термостійку плівку. Продукти або предмети можуть запаюються як в лотки, так і поштучно.

Експлуатація

Машина термопакувальна для лотків досить легка в управлінні, має просту конструкцію і дозволяє з легкістю упаковувати велику кількість продукції за короткий час. Упакована за допомогою даного апарату продукція має привабливий товарний вигляд, крім того, продукти харчування надійно захищені від небажаних впливів зовнішнього середовища.

Конструкція та характеристики

Термопакувальна машина для лотків професійного типу укомплектована матрицею по розмірах, заданих покупцем, крім основної можна замовити додаткову матрицю за індивідуальними розмірами. Корпус машини виготовлений з нержавіючої сталі.
Серед основних характеристик машини термопакувальної - регулювання температури запаювання, цифрове управління, гарантоване запаювання навіть при наявності жирового шару по краях.
 
Термопакувальні машини - виробники:

У нас Ви можете купити Термопакувальні машини з доставкою в Запоріжжя, Одеса, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінниця, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляна, Кирилівка, Мелекіно, Затока, тільки у нас найкращі ціни на Термопакувальні машини у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник, Севастополь.

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.