Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Функція гриля
Кількість режимів потужності
Напруга
Об'єм
Тип управління
Габаритні розміри
Потужність
Показати: 11
Ми в соцмережах

Професійні мікрохвильові печі

Фільтри
Знайдено: 11

Професійні мікрохвильові печі - види та область застосування

Мікрохвильові печі професійного за стосування використовуються підприємствами громадського харчування з метою оперативного розігріву, приготування і розморожування продуктів або готових страв за допомогою високочастотних струмів електромагнітного поля.
 
Професійні мікрохвильові печі можуть працювати в таких режимах:
  1. мікрохвилі
  2. конвекція
  3. гриль.
Також можливі їх комбінації для більш різноманітного приготування страв. Можливо механічне, електронне та електромеханічне управління мікрохвильовкою.

Відмінності професійних мікрохвильових печей від побутових

Професійні мікрохвильові печі являють собою аналогічний прилад, що застосовується у побутових умовах, але в той же час вони повинні готувати, розігрівати або розморожувати продукти набагато швидше у великих кількостях. Крім того, промислові мікрохвильовки набагато надійніше і довговічніше побутових, вони витримують інтенсивну експлуатацію.
 
Ще однією відмінною особливістю професійної мікрохвильової печі від побутової є наднадійне екранування. Саме тому такі печі практично не видають електромагнітні випромінювання. Механізм дверцята містить посилену конструкцію, а сама піч побудована дуже раціонально, що дозволяє ефективно використовувати весь робочий об'єм камери. У каталозі обладнання представлена також торгівельне обладнання для магазинів, зокрема стелажі торгівельні, касові бокси, торгові ваги і багато іншого.
 

 

У нас Ви можете купити Професійні мікрохвильові печі з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Професійні мікрохвильові печі у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.