Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Витрати газу
Наявність духовки
К-сть конфорок
Габаритні розміри
Показати: 69
Ми в соцмережах

Плити газові промислові

Фільтри
Знайдено: 69

Призначення промислових газових плит

Плита газова промислова (професійна) - такий вид теплового обладнання, який забезпечує безперебійну роботу та ефективне функціонування кухні в закладах сегмента HoReCa. Вона дозволяє в великих обсягах приготувати їжу різним способом: зварити, посмажити, стушкувати, спекти і т.д. Такі апарати більш економні, ніж професійні електроплити, за рахунок споживання газу та виробленого тепла, але коштують трохи дорожче. Однак, через підвищених вимог до установки газових плит, зокрема протяжно-витяжної системи вентиляції, не завжди виходить їх використовувати на конкретному промисловому підприємстві.
 
Працюють газові плити від централізованої (міської) системи газопостачання або від автономного джерела зрідженого газу (балону). Ця характеристика встановлюється на заводі-виробнику. Щоб підключиться до тієї чи іншої системи, залежно від можливостей закладу, необхідно встановити відповідні форсунки і жиклери.

Типи та особливості професійних газових плит

Газову плиту вибирають виходячи із специфіки закладу та його пропускної здатності. Основні характеристики, які впливають на дані критерії:
  • Кількість конфорок - їх число, як правило, від 2-х до 8-ми. Окремі моделі можуть мати 1 конфорку або суцільну поверхню для розміщення більш великого посуду.

  • Виконання - настільна установка або напольна, з духовою шафою або на відкритій базі. Духова кабіна розширить функціональні можливості обладнання, особливо якщо оснащається додатковими опціями (гриль, конвекція). Відкрита база може використовуватися для встановлення окремої духовки або іншої допоміжної техніки, а також кухонного посуду та інвентарю.

  • Теплова потужність - становить 2-35 кВт і більше. Для кожного пальника потужність може бути різною, залежно від його розміру і кількості контурів.

  • Витрата газу, природного/балонного - від цього показника залежить економічність устаткування.

  • Наявність функції «електронний підпал» та системи «газ-контроль». Перша - забезпечить швидке включення конфорок без застосування додаткових засобів (сірників, запальнички). Друга - припинить подачу газу у випадках, якщо вогонь випадково згасне або не буде спочатку запалений.

  • Матеріал виготовлення. Якісна газова плита виконується з нержавіючої сталі, більш дешеві варіанти можуть складатися з фарбованого металу.

На сайті компанії також представлені плити індукційні, сковороди промислові, котли харчоварильні і інше теплове обладнання. Ми гарантуємо найшвидшу доставку і відмінні ціни.

 

 

У нас Ви можете купити Плити газові промислові з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Плити газові промислові у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.