Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Наявність духовки
Тип установки
Наявність духовки
К-сть конфорок
Тип газу
Витрата газу
Потужність
Габаритні розміри
Показати: 59
Ми в соцмережах

Плити газові промислові

Фільтри
Знайдено: 59
Свіжі відгуки

Власники закладів громадського харчування часто стикаються із труднощами в підборі теплового обладнання. Як свідчить практика, в більшості випадків найкращим варіантом є професійна (промислова) газова плита. Пристрій має високу продуктивність, що вкрай важливо для ресторанів, їдалень та інших місць з великим потоком клієнтів.

Призначення та особливості промислових газових плит

Професійна газова плита на 6 конфорокПлита газова промислова (професійна) – такий вид теплового обладнання забезпечує безперебійну роботу та ефективне функціонування кухні у закладах сегмента HoReCa. Вона дозволяє у великих обсягах приготувати їжу у різний спосіб: зварити, посмажити, згасити, спекти тощо.

Такі апарати більш економні, ніж професійні електроплити, за рахунок споживання газу та виробленого тепла, але коштують дещо дорожче.

Працюють агрегати від централізованої (міської) системи газопостачання або автономного джерела зрідженого газу (балона). Ця характеристика встановлюється на заводі-виробнику. Щоб приєднатися до тієї чи іншої системи (залежно від можливостей закладу), необхідно встановити відповідні форсунки та жиклери.

Виробничі газові плити мають ряд переваг та недоліків. Їх особливості залежать від конструкції, модифікації та інших особливостей, які дуже важливо брати до уваги при покупці.

Особливості експлуатації газових плит, про які потрібно знати

Вирішивши купити професійну (промислову) газову плиту, необхідно усвідомлювати такі аспекти:

 • Встановленням пристрою має займатися виключно досвідчений ліцензований майстер. Будь-які самостійні монтажні заходи заборонені.
 • У разі використання агрегату необхідно бути максимально уважним. Газові плити для кафе та ресторанів менш безпечні, ніж електричні аналоги. Персонал кухні повинен постійно контролювати роботу плити, щоб запобігти ймовірності пожеж та опіків.
 • Утворення кіптяви на поверхнях. При згорянні природний газ у незначних кількостях осідає на меблях та інших поверхнях у вигляді кіптяви. Це вирішується регулярним доглядом за обладнанням та меблями.

Переваги застосування газових плит у громадському харчуванні

Професійні газові плити мають безліч переваг, серед яких можна виділити:

 • висока швидкість приготування страв (на 25 – 30% швидше, порівняно з електричними);
 • незалежність від електричної мережі та наявності електрики на об'єкті;
 • швидке нагрівання та охолодження конфорок;
 • проста конструкція та керування без непотрібних функцій;
 • моментальна зміна потужності та температурного режиму порівняно з іншими аналогічними приладами. Наприклад, індукційна електроплита має близько 9 режимів, в яких можна легко заплутатися. Працюючи з плитою професійною газовою, досить просто вручну відрегулювати інтенсивність полум'я.
 • низька собівартість страв з допомогою дешевизни ресурсу. Природний газ коштує дешевше ніж електроенергія, тому застосування газових плит для кафе та їдалень є вигіднішим.
 • простота обслуговування за рахунок відсутності складних елементів конструкції пристрою. Найчастіше ремонт плит полягає в елементарному очищенні або заміні недорогих комплектуючих.

Промислові газові плити мають тривалий термін експлуатації. Вони довговічні та надійні, безперебійно працюють багато років. Компанії-виробники надають офіційну гарантію на будь-яку обрану Вами модель.

Функціональні можливості сучасних професійних газових плит

Ефективність газової плити професійної залежить від її функціональності. Окремі агрегати можуть оснащуватися додатковими опціями, які підвищують якість їжі та роблять процес приготування більш зручним та швидким. Отже, пристрої можуть мати такі додатки:

 • Духова шафа – для запікання, випікання та підігріву продуктів та страв. У конструкції плити може бути один чи кілька відсіків залежно від модифікації. Також духовки можуть оснащуватися функцією конвекції, підсвічуванням та системою керування.
 • Жарова шафа – для смаження продуктів без застосування олії. Таке доповнення буде актуальним для закладів, у меню яких є картопля фрі, риба, курка та інші страви.
 • Додаткові ящики – для зберігання посуду та приладдя. Висувні контейнери та полиці дозволяють з користю використовувати простір, що вкрай важливо для приміщень із катастрофічною нестачею місця.
 • Жирозбірники – для збирання відпрацьованого масла. У деяких плитах газових професійних пальники та решітки-упори оснащені спеціальними ємностями для збирання жиру та інших речовин, які з'являються у процесі приготування страв. Це особливо корисно для закладів, де приготування їжі відбувається без зупинки.

Наявність додаткових функцій допомагає зробити експлуатацію теплового обладнання ефективнішим, а заклад – продуктивним. Також це спрощує завдання кухарів та прискорює процес приготування страв. Деякі опції полегшують догляд за агрегатами.

Безпека використання промислових газових плит

Професійні кухонні плити мають високий рівень безпеки та надійності. Пристрої оснащені спеціальними системами регулювання природного газу, які перешкоджають витокам. Якщо раптом станеться непередбачена ситуація, датчики засічуть цю проблему і пристрій вимкнеться. Користувачі також відзначають комфорт використання спеціальної системи підпалу конфорок без застосування сірників та інших пристроїв.

Встановлення газових кухонних приладів здійснюється виключно фахівцями, які мають дозволи на такі види робіт. Майстри виконують підключення та тестування обладнання відповідно до затверджених норм, надаючи гарантію на свою роботу.

Перед встановленням професійних кухонних плит приміщення необхідно оснастити якісною вентиляційною системою, датчиками диму та іншими системами. Комунікації, що підводять газ до приміщення, мають бути максимально захищені від будь-яких пошкоджень.

Класифікація газових плит для кафе та ресторанів

Виробники пропонують кілька різновидів газових плит, які відрізняються конструктивними особливостями та методикою монтажу:

 • Підлогові – найдоступніші пристрої, які придатні для встановлення на підлогу або будь-яку рівну поверхню. Агрегати мають середні габарити, оснащені ніжками та додатковими відсіками для зберігання (поличками або шафками).
 • Настільні – найбільш компактні моделі, які можна встановити на стіл або стільницю. Такі агрегати часто використовують кейтерингові компанії на виїзних заходах. Також настільні прилади підійдуть для закладів із дуже маленькою площею.
 • Підлогові з духовкою – найфункціональніші та найдорожчі пристрої, в конструкцію яких входить одна або дві духові шафи.

Залежно від форми нагрівальної поверхні плити газові промислові бувають наступних типів:

 • З суцільною поверхнею – підходять для приготування їжі в будь-якому посуді, незалежно від розміру. Навіть дуже важкі каструлі та сковороди можна легко переміщувати по плоскій поверхні. Металева панель чудово зберігає тепло навіть коли пристрій вже вимкнено.
 • З відкритими пальниками – підходять для будь-якого типу посуду незалежно від форми його дна. Головною перевагою є можливість миттєво коригувати інтенсивність нагрівання певного пальника.
 • Комбіновані – оптимальний варіант, який поєднує всі переваги відкритих та закритих поверхонь.

Плиту на газі вибирають виходячи зі специфіки закладу та його пропускної спроможності.

Важливі параметри газових плит, які слід враховувати при покупці

Вирішивши купити професійну газову плиту, враховуйте технічні характеристики агрегатів. Це дозволить вибрати оптимальну модель, яка буде відповідати всім вимогам Вашого закладу.

Виконання – настільна установка або підлогова, з духовкою або на відкритій базі. Духова кабіна розширить функціональні можливості обладнання, особливо, якщо оснащується додатковими опціями (гриль, конвекція). Відкрита база може використовуватися для встановлення окремої духовки або іншого допоміжного обладнання, кухонного посуду та іншого інвентарю.

Конфорки професійної газової плитиКількість конфорок - їх кількість, як правило, від 2-х до 8-ми. Окремі моделі можуть мати 1 конфорку або суцільну поверхню для розміщення більшого посуду. Для невеликих виїзних закладів громадського харчування, що спеціалізуються на приготуванні та реалізації їжі, підійде компактна газова плита промислова з 1 – 2 конфорками. Якщо ж Ви вибираєте продуктивне обладнання для великих ресторанів, кафе або їдалень, має сенс придбати більш серйозну модель з 4 - 6 конфорками.

Кількість термічних зон. Найчастіше виробники пропонують печі зі стандартними конфорками розміром 300мм х 300мм або 400мм х 400мм. Однак є виняткові моделі з іншими параметрами.

Теплова потужність становить 2-35 кВт і більше. Для кожного пальника потужність може бути різною, залежно від його розмірів та кількості контурів. Кожен виробник пропонує унікальні варіації обладнання, тому плита може оснащуватись пальниками різної потужності.

Витрата газу, природного/балонного – від цього показника залежить економічність обладнання. Цей параметр визначає скільки грам газу споживає устаткування протягом години роботи. Стаціонарні газові плити, що передбачають підключення до центральної магістралі, оснащуються пальниками із високим показником потужності. Пристрої, які живляться від балонів, можуть мати менш потужні пальники та різну витрату газу.

Функції безпеки. Практично всі сучасні моделі газових плит оснащені функціями «електропідпалу» та системою «газ-контроль». Перша – забезпечить швидке включення конфорок без застосування додаткових засобів (сірників, запальнички). Друга - припинить подачу газу у випадках, якщо вогонь випадково погас або не був спочатку запалений, підвищивши безпеку пристрою.

Матеріал виготовлення. Якісна газова плита виготовляється з нержавіючої сталі. Даний матеріал простий у догляді, його легко чистити та мити, що полегшує процес догляду за пристроєм. Крім цього, нержавіюча сталь не піддається іржавінню та корозії, не вбирає жир і виглядає привабливо протягом багатьох років. При необхідності конфорки легко зняти та почистити або відремонтувати. Конструкція таких плит досить зрозуміла і проста, тому термін їхньої служби довгий.

Нержавіюча сталь є універсальним матеріалом, який використовується для виробництва практично всього кухонного обладнання. Варильні поверхні плит також виготовляють із нього. Як правило, використовується сталь завтовшки від 1мм до 2мм. Агрегати з відкритими пальниками додатково оснащуються спеціальними упорами, які дозволяють готувати у посуді будь-якого розміру. Решітки-упори виготовляють з чавуну, оскільки цей матеріал чудово зберігає тепло і розсіює його по всьому днищу сковороди або каструлі.

Тип духовки. Професійна плита газова може оснащуватися газовою або електричною духовкою. Для кожного підприємства, залежно від сфери діяльності, підійде певний тип духовки. Приємним доповненням буде наявність додаткового вертела з нагрівальним елементом, розташованим у нижній частині духовки. Такий пристрій дозволить використовувати піч для приготування курки-гриль, шашлику, риби та овочів. У духовках з електричним грилем продукти рівномірно нагріваються та обсмажуються. Моделі з газовим грилем є оптимальними для приготування страв, які зазвичай готують на вугіллі. Існують також духові шафи з функцією конвекції (примусового обдування).

При виборі професійної газової плити для ресторану слід враховувати меню закладу, спосіб термічної обробки різних продуктів, кількість страв, які потрібно приготувати за певний проміжок часу. Від цих факторів залежить продуктивність теплового обладнання та його тип.

Печі можуть мати різні габарити, і це також слід брати до уваги. Оцініть, скільки місця можна виділити для встановлення печі з урахуванням усіх вимог. Плита повинна бути у вільному доступі для персоналу кухні.

Вартість газової плити промислової формується залежно від її технічних параметрів. Функціональні сучасні моделі з додатковими опціями стоять на порядок вище за традиційні. Вам необхідно вивчити цей функціонал і визначитись, чи потрібні Вам ці опції?

Купити промислову газову плиту в Україні

Компанія «ТоргОборуд» спеціалізується на підборі та реалізації професійного обладнання для закладів сегмента HoReCa. Пропонуємо вигідно купити промислову газову плиту від перевіреного виробника. На нашому сайті представлені різноманітні плити у будь-якій ціновій категорії, що дозволить Вам зробити оптимальний вибір для свого підприємства.

Для підбору обладнання відвідайте наш інтернет-магазин та ознайомтеся з актуальними пропозиціями. Ви матимете можливість порівняти технічні характеристики пристроїв та прочитати відгуки покупців. Пропонуємо широкий асортимент газових плит для кафе та інших місць громадського харчування. Якщо у Вас виникнуть труднощі з підбором обладнання, зверніться до наших менеджерів і вони допоможуть розібратися в параметрах пристроїв і вибрати оптимальне рішення.

Також на сайті компанії «ТоргОборуд» Ви зможете знайти інші види професійного теплового обладнання: плити індукційні, шафи для смаження, електричні промислові плити та інше. Також реалізуємо сковороди промислові, котли харчоварильні та багато іншого теплового обладнання. Ми гарантуємо найшвидшу доставку та відмінні ціни.

Популярні запитання:

На скільки конфорок є газові плити? 
У інтернет-магазині ТоргОборуд можна купити плити газові промислові: на 1,2,3,4,6,8 конфорок.

Всі газові плити з газовою духовкою, чи є газові плити з електричною духовкою?
Є газові плити як з газовою духовкою, так і з електричною. Також газові плити можуть бути без духовки.

Який тип розміщення у газових плитах? 
Газові плити є з підлоговим або настільним типом розміщення.

 

У нас Ви можете купити Плити газові промислові з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Плити газові промислові у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.