Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Бренд
Тип
Межа зважування
Показати: 42
Ми в соцмережах

Торгові ваги

Фільтри
Знайдено: 42
Свіжі відгуки
 • Ваги платформні товарні ВПД304ДЛ зі стійкою
  Наталя поварін
  23/08/2022

  Дуже зручні ваги! Спитала у менеджерів про модель, яку я зможу легко перевозити, і вони порадили цю. Стойку можна скласти, і тоді ваги займають дуже мало місця. А ще у них такий тип дисплея, що дозволяє…

 • Ваги платформні товарні ВПД304ДЛ зі стійкою
  Валентина Ващук
  21/02/2022

  Весы просто вау! В работе просто незаменимы. Рекомендую эту модель!

  Переваги: Очень комфортно, что есть память цен и функция суммирования с рачетом стоимости, очень просто управлять, встроенный аккумулятор, позваляющий работать без электрики.

Ваги торговельні промислові

Торговельні ваги - компактні електронні прис трої, призначення яких - зважування, фасування та визначення вартості товарного асортименту в закладах торгівлі. Ця важлива складова обладнання для магазинів дозволяє прискорити процес обслуговування покупців, спростити роботу персоналу і уникнути всіляких механічних помилок. Завдяки різноманітності модифікацій, такі установки знайшли своє застосування, як у звичайних супермаркетах, так і тимчасових точках продажів. Вони працюють від електромережі через адаптер. Для виїздної торгівлі створені моделі з вбудованим акумулятором.
 
Електронні ваги оснащуються тензометричними датчиками, цифровими терміналами (світлодіодними/рідкокристалічними), сучасними пристроями для з'єднання з комп'ютерами, принтерами, підключенням до мережі wi-fi. Щоб відповідати вимогам сучасного ринку професійного торгового обладнання, вагові установки повинні бути точними, чутливими, стійкими, міцними, простими у використанні, виготовлятись з якісних матеріалів. При експлуатації, прилади слід регулярно калібрувати (налаштовувати показники в межах шкали допустимої похибки), а також відправляти на щорічну перевірку в державні метрологічні служби.

Торгові ваги: види і специфіка застосування

Залежно від специфіки закладу та товару, який належить зважувати, розрізняють ваги торговельні:
 • електронні з термодруком - визначають масу товару, його вартість, дату фасування, терміни зберігання, автоматично проставляють штрих-код і виводять ці дані на спеціальну самоклеючу маркувальну стрічку. Такі апарати мають десятки клавіш для прямого доступу до продукції і пам'ять для введення до 6000 позицій. Встановлюються, як правило, в закладах із системою самообслуговування.
 • лабораторні, аналітичні - використовують на хімічних та інших виробничих підприємствах, в лабораторіях навчальних закладах для вимірювання маси різних речовин з особливою точністю, складання рецептур, проведення наукових досліджень.
 • для простого зважування - встановлюють з метою фасування і подальшої упаковки продовольчих, промислових товарів за кількістю або ваговим коефіцієнтом з мінімальною похибкою.
 • рахункові - застосовують для підрахунку однотипної поштучної продукції однакової ваги. Оснащується трьома дисплеями, які відповідають за виведення окремих даних: маса 1 позиції, вага всіх товарів, загальна кількість найменувань.
 • платформні - служать для контролю зважування різного виду вантажу, який поміщається на платформу, на виробничих і сільськогосподарських підприємствах.
 • складські - актуальні для зважування тарно-штучних, важких, громіздких предметів, що перевозяться за допомогою навантажувачів в промислових умовах.
 • малогабаритні автомобільні - для зважування автотранспорту в статичному стані і в русі, з можливістю роздруку звітів по вмісту. Бувають фундаментні, безфундаментні, смугові.
 • кранові - дозволяють визначити вагове значення вантажу в процесі його вивантаження і навантаження краном.
Ще одна класифікація - виконання приладу. Настільні апарати дуже компактні, мають невелику власну вагу і розміщуються, як правило, на прилавку продавця або інших меблях. Їх відрізняє підвищена точність і мінімальна шкала похибки. Напольні агрегати більш громіздкі, їх експлуатують при зважуванні великогабаритних, важких вантажів масою від 10 кг до 2 тонн.
 
Купити ваги торговельні професійні за кращою ціною в Україні можна на сайті нашого інтернет-магазину. Також на сайті представлені касові бокси, торгові стелажі, вхідні системи в супермаркет, купівельні кошики та інше обладнання для торгоового залу.
 
 

 

У нас Ви можете купити Торгові ваги з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Торгові ваги у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.