Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Довжина шва
Тип
Ширина шва
Бренд
Показати: 17
Виробники продукції
Ми в соцмережах

Запайщики

Фільтри
Знайдено: 17
Запайовики (зварювателі пакетів і плівок, запайщики) - дуже зручні, порівняно недорогі апарати із серії пакувального обладнання, які дозволяють запаювати пакети, мішки з поліпропілену, поліетилену, ламінованого паперу в процесі пакування продукції. Крім упаковки, запайщики дозволяють виготовляти різні вироби з матеріалів, призначених для термозварювання. Настільний механічний зварювач здатний виробляти різноманітні види швів - єврошва, відрізні і плоскі шви, з будь-якими видами рифлення, написами, датою.

Запайовики представлені в нашому інтернет-магазині

Представлені в нашому інтернет-магазині торгового обладнання настільні запайщики дозволяють запаювати різного роду продукцію в пластикову тару. Зварювач здатний виконати високоміцний шов (ширина до 2 мм, довжина до 2500 мм) на зварюються матеріалах. Час зварювання підбирається і витримується автоматично, відповідно з властивостями матеріалу. Деякі професійні запайщики оснащені відрізним ножем, орендарем.

 

Настільний зварювач лотків може бути з:
  • постійним нагрівом
  • імпульсним нагріванням.

Весь процес зварювання автоматично регулюється за допомогою блоку управління цифрового типу.

У нас Ви можете купити Запайщики з доставкою в Запоріжжя, Одеса, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінниця, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляна, Кирилівка, Мелекіно, Затока, тільки у нас найкращі ціни на Запайщики у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник, Севастополь.

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.