Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Обладнання для вуличної торгівлі та фаст-фуду

Свіжі відгуки
 • Фритюрниця професійна електрична R91 Remta
  Людмила Власюк
  22/01/2024

  Користуюся більше одного місяця, задоволена продуктивістю фритюрниці. Переконалася в надійності та безпечній роботі завдяки ручці, що захищає від опіків. Легко очищується, кошик легко знімати. Все влаштовує!!!…

 • Професійна фритюрниця FROSTY CKEF-1-4
  Наталія
  17/01/2024

  Якісно виготовлена, містка фритюрниця. Контейнер зручно знімати та легко очищувати. Користуюся 2 місяці, покупкою задоволена, рекомендую ТоргОборуд.

 • Вітрина теплова GoodFood WS680 Black Line
  Кав'ярня "Еклер"
  11/01/2024

  Придбали теплову вітрину для кав'ярні з власною випічкою. Обрали саме цю модель - і повністю задоволені. Ззовні стильний дизайн, підійшов для інтер'єру і не займає багато місця. В середині вітрини є три…

Для більшості споживачів визначальними факторами при виборі точки швидкого харчування є швидкість обслуговування, різноманітність продукції при її високому рівні якості і хороші споживчі властивості. Особливо яскраво ця закономірність може бути співвіднесена з сегментом вуличного фаст-фуду. Широкий асортимент спеціалізованого професійного торгового обладнання для вуличної торгівлі і фаст-фуду, представлений на нашому сайті, дозволяє повністю задовольнити всі споживчі очікування.
У цьому розділі можна знайти якісні, але недорогі грилі для курей і теплові вітрини для курей, жарочні поверхні, мікрохвильові печі, а також інше затребуване торговельне обладнання. Фахівці нашої компанії спеціально підібрали пропозиції, що дозволяють швидко досягти заданого рівня рентабельності, сформувати окупний асортимент продаваних страв найвищої якості виготовлення.

ОКУПНІСТЬ ОБЛАДНАННЯ ФАСТ-ФУД

Необхідно пам'ятати, що сьогодні обладнання для вуличної торгівлі і фаст-фуду є одним з найбільш окупних внаслідок постійно збільшується попит на продукцію такого роду і високою прохідністю торгових точок. Популярність ресторанів швидкого харчування в інвесторів також можна пояснити низьким порогом витрат входження на ринок і екстремально сприятливими термінами формування стабільного прибутку. Зазначимо, що правильна організація роботи такого підприємства та підбір якісного обладнання для вуличної торгівлі є факторами, що впливають безпосередньо на успішність бізнесу в цілому. Кваліфіковані фахівці нашої компанії нададуть консультативну допомогу, необхідну для вирішення цього непростого завдання.
До сегменту роздрібної торгівлі фаст-фудом прийнято відносити мережі вуличних або стаціонарних торгових точок. Обидва види мають свою специфіку та особливості використання обладнання для виготовлення фаст-фуду. Великі торгові центри є основним місцем для розміщення стаціонарних точок швидкого харчування. До них можна віднести маленькі ресторанчики і бари, кав'ярні, бістро та піцерії. Ці заклади фаст-фуда зазвичай відрізняються солідною матеріально-технічною базою, а для того, щоб раціонально вибрати для них притискні грилі, апарати для приготування шоколаду, настільні вітрини або пересувні візки потрібно чималий професійний досвід і комплексний підхід.
Серед вуличних закладів швидкого харчування, які торгують під відкритим небом, можна виділити пересувні прилавки й візки, автофургони, павільйони та кіоски. Як правило, кожна така точка спеціалізується на одному конкретному виді продукції. Для них актуально використання одного типу апаратури для виготовлення хот-догів, пончиків, шаурми, млинців, листкового випічки, курей гриль або печеної картоплі. Сьогодні часто можна зустріти і більш екзотичні продукти. Представлене на нашому сайті обладнання може послужити для організації будь-якого з цих видів продукції. Внаслідок розміщення точок вуличної торгівлі поблизу від основних потоків переміщення людей, їхня продукція зазвичай доступна і затребувана. Торгове обладнання для приготування вуличного фаст-фуду в цьому випадку має бути орієнтоване на масове, потокове, безперервне і швидке відтворення. Найбільше в Україні обладнання для фаст-фуду використовується в Криму в таких містах як Севастополь, Ялта, Маріуполь, Євпаторія, Алушта, Феодосія, Керч, Бердянськ, Приморськ, Геніченськ, Скадовськ, Чорноморськ, Бахчисарай, Джанкой, Південне, Очаків, Ілечевськ, Білгород-Дністровський, Саки.
Не варто забувати, що обладнання для фаст-фуду може ідеально комбінуватись з другими видами торгового обладнання, такими як:
Нашим завданням є представити до уваги клієнтів максимально повний асортимент якісного та недорогого обладнання для вуличної торгівлі фаст-фудом від провідних вітчизняних та зарубіжних виробників. Наша компанія стане надійним партнером Вашого бізнесу, забезпечивши його надійним обладнанням та необхідною інформаційною підтримкою.

ВИРОБНИКИ ОБЛАДНАННЯ ФАСТ ФУД

У цьому розділі представлено торгове обладнання для фаст-фуда і вуличної торгівлі української виробництв, а також таких відомих світових виробників торгового устаткування як: GastroTar (Польща), Roller Grill (Франція), Karma (Тайвань), JeJu (Тайвань), Sirman (Італія), Bras (Італія), Fagor (Іспанія), Kovinastroj (Словенія), Bartscher (Німеччина).

 

У нас Ви можете купити Обладнання для вуличної торгівлі та фаст-фуду з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Обладнання для вуличної торгівлі та фаст-фуду у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.