Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Бренд
Показати: 3
Ми в соцмережах

Холодильні спліт системи

Фільтри
Знайдено: 3

Холодильні спліт системи - застосовуються для підтримки заданої температури в збірних холодильних чи морозильних камерах, спліт системи і являють собою комплекс із 2-х блоків, використовуваних для підтримки заданого температурного режиму. Перший блок знаходиться зовні від охолоджуваного об'єму, 2-й блок - усередині нього. Між собою 2 блоки з'єднані мідними теплоізольованими трубками і кабелем живлення управління. Обсяг охолодження всередині холодильних камер складає до 52 м.куб. при зовнішній температурі +10 ... +40 °С.

Холодильні спліт-системи поділяють на середньотемпературні (від -10 до +10 °С) і низькотемпературні (від -15 до -25 °С). Для таких холодильних камер підбирають і відповідні спліт системи - середньотемпературні або низькотемпературні.

У комплектацію спліт системи входить повітроохолоджувач і компресорно-конденсаторний блок. Повітроохолоджувач і компресорний блок спліт системи заправлені сухим азотом. Кінці труб в конденсаторному блоці повністю запаєні на виходах. Повітроохолоджувач має розподільну коробку з клемами для більш зручного монтажу.

 

У нас Ви можете купити Холодильні спліт системи з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Холодильні спліт системи у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.