Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Спосіб подачі
Товщина нарізки
Потужність
Вага
Напруга
Показати: 8
Ми в соцмережах

Хліборізки

Фільтри
Знайдено: 8
Хліборізка або машина для нарізання хліба широко застосовується на підприємствах громадського харчування, супермаркетах, міні пекарнях, пекарнях, хлібозаводах і т.д. Призначена хліборізка для швидкого, точного і безвідходного нарізування різних сортів хліба та хлібних виробів. Крім того, використовуючи хліборізку можна робити заготовки для сухарів, в т.ч. у формі брусків, використовуючи повторну нарізку в перпендикулярному напрямку.
 
Професійна хліборізка повинна обов'язково мати функцію регулювання товщини нарізання. Також, у професійній машині для нарізки хліба повинен бути контейнер для збору крихт.
 
Хліборізка безпечна для обслуговуючого персоналу, так як вона має захисну ізоляцію. Всі елементи в апараті мають надійну ізоляцію від вологи. Промислова машина для нарізання хліба здатна безперервно працювати протягом всієї робочої зміни. Також наша організація пропонує слайсери професійні, овочерізки промислові м'ясорубки та багато іншої якісної техніки.
 
 

 

У нас Ви можете купити Хліборізки з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Хліборізки у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.