Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Нейтральне обладнання (столи, мийки...)

Свіжі відгуки
 • Трьохсекційна ванна мийна
  Віталій
  13/06/2023

  Менеджер Катерина допомогла підібрати оптимальний розмір. Замовлення швидко і професійно оформили та доставили. + ціна приємна

 • Стіл виробничий (обробний)
  Ольга Павелко
  10/05/2023

  Стіл надійний, з бортиком. У догляді простий,та не потребує спеціальних засобів. Менеджери допомогли підібрати розміри, дякуєм. Будемо звертатись і надалі!

 • Полки для сушіння посуду (тарілки, стакани)
  Катерина Дублевська
  30/03/2023

  Неоднарозово купували обладнання в торгоборуд. Задеволені співвпрацею на всі 200%. Менеджери компетентні , "не впарюють". Стосовно сушок, то замовляли декілька різних розмірів і все гуд. Все прийшло в…

Власний бізнес у сфері громадського харчування вимагає від його власника особливої ретельності при виборі торгового обладнання. Безсумнівно, при виборі кожної зі складових кухні, важлива професійність. Фахівці нашого інтернет-магазину завжди готові надати будь-яку допомогу, яка стосується придбання якісного торгового устаткування.

Важливу роль при створенні професійної кухні грає допоміжне, або нейтральне обладнання для громадського харчування, яке полегшить працю працівників і дозволить поліпшити санітарно-гігієнічні умови.
 
Для повної і надійної комплектації професійної кухні в закладах громадського харчування, наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент нейтрального обладнання для ресторану і кафе, який дозволить задовольнити будь-які потреби клієнтів. Висока якість допоміжного обладнання для барів, ресторанів, кафе, супермаркетів нададуть можливість максимально використовувати його технічні можливості.
 
Основними показниками, що характеризують наше обладнання для ресторанів, є доступність, надійність, висока якість, простота в експлуатації і при технічному обслуговуванні.

Серед нейтрального обладнання для ресторанів, барів та кафе нашого інтернет-магазину Ви знайдете:

 • візки сервіровочні
 • зонти вентиляційні витяжні
 • стелажі
 • полиці
 • сушки
 • столи для риби
 • ванни мийні
 • столи виробничі
Кожна категорія допоміжного обладнання містить кілька позицій, що дозволить більш детально підійти до вибору товару.
 • Візок сервірувальний дворівневий і сервірувальний візок трирівневий призначені для переміщення предметів сервірування, напоїв, готових страв, використаного посуду і т.д. Візок виготовлений з харчової нержавіючої сталі, можливе виконання по заданих Вами розмірах.
 • Зонти вентиляційні витяжні виробляються в двох варіантах: пристінному і острівному. Встановлюються витяжні зонти в «гарячих місцях» кухні, безпосередньо де розміщені газові та електричні плити (пристінний варіант) або як окреме обладнання (острівний варіант). У комплекті з витяжним зонтом поставляються фільтри, також є додаткова можливість укомплектування зонтів освітленням.
 • Стелажі, полиці, сушки істотно полегшать роботу персоналу. Стелажі різних типів (на 4, 5 полиць, для сушіння посуду в ресторанах), полиці нададуть місце для зручного зберігання кухонного начиння, продуктів харчування та ін Сушка для дошок дозволить більш ефективно використовувати робочий простір кухні.
 • Стіл для обробки риби стане кращим помічником при чищенні та обробленні риби, так як в комплектації його міститься мийка, перфорований лоток, дренажна система. Окремо можна купити рибочистки.
 • Ванна мийна використовується в будь-якій кухні, а саме в миючому, м'ясному, рибному, овочевому відділенні. Ванни мийні представлені в таких виконаннях: одинарна, подвійна, потрійна ванна без полки; мийна ванна подовжена; мийка на 1, 2, 3 секції штампована. Розмір мийної ванни можна змінювати і коригувати згідно Ваших параметрів.
 • Стіл виробничий широко використовується в кожній професійній кухні закладів громадського харчування, супермаркети і т.п. Вони призначені для обладнання виробничих приміщень для виконання робіт з приготування, оброблення і сортування продуктів. Столи виробничі пропонуються в таких варіантах: стіл з і без мийки та полиці, стіл з 1, 2 полицями, стіл-тумба з відкривними або розсувними дверцями, стіл виробничий. Розміри пропонуються як стандартні, так і на Ваш розгляд. Всі столи виготовлені з нержавіючої сталі.
Перевагами допоміжного обладнання для ресторанів, кафе та барів нашого інтернет-магазину є простота в експлуатації, антикорозійна стійкість товарів, легкість у догляді та гігієнічної обробці. Представлене нами обладнання для ресторанів, кафе і барів успішно конкурує з виробниками Німеччини, Італії, Польщі, що дозволить Вам істотно заощадити кошти, отримавши при цьому відмінну якість.
 

 

У нас Ви можете купити Нейтральне обладнання (столи, мийки...) з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Нейтральне обладнання (столи, мийки...) у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.