Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Холодильні та морозильні камери

Свіжі відгуки
 • Спліт-системи Polair
  Анатолій Коток
  17/01/2024

  Монтаж системи дійсно простий, працює без збоїв, підтримує температуру. Також задоволений наявністю автоматичного розморожування випарника, це значно спрощує використання. Загалом я задоволений покупкою…

  Недоліки: Немає

 • Спліт-системи Polair
  Илья
  16/01/2024

  Для расширения производства приобрели несколько би-блоков Polair с контроллерами температуры. Система надежная, все работает как часы. Рекомендуем ТоргОборуд, хорошая робота!

 • Бі-блоки Polair
  Менеджер Дар'я "ExpressBite"
  16/01/2024

  З'явилася потреба оновити холодильне обладнання. Після порівняння ціни та якості, зупинилися на бі-блоці Polair. Зручна система з виносним конденсатором, працює без збоїв. Дуже задоволені покупкою та…

  Недоліки: Не знайдено

Без холодильного обладнання складно уявити роботу закладів громадського х арчування. Промислові холодильні та морозильні камери - використовуються в різних промислових областях: на підприємствах харчової промисловості, підсобних, складських приміщеннях, супермаркетах, магазинах, кафе, барах, ресторанах і т.д.

Сфера використання

Промислові холодильні камери, мають досить широку область застосування - їдальні, піцерії, ресторани, бари, фірми з приготування і переробки продуктів харчування, також їх встановлюють у приватних будинках і котеджах. Збірні низькотемпературні і середньотемпературні промислові холодильні камери швидко монтуються і дозволяють зберігати продукцію при температурі від 0 ...+7 до -18 ° С.

Конструкції та типи

Промислова холодильна камера являє собою збірно-розбірну конструкцію, яка складається з сендвіч панелей, що з'єднуються між собою за допомогою замків (система шип-паз). Сендвіч панелі - це самонесучий будматеріал, що легко монтується, який виготовляються з шару теплоізоляції, покритої з обох сторін гарячеоцинкованими холоднокатаними листами зі сталі.
 
Промислові камери холодильні є 2-х типів:
 • стандартні
 • нестандартні
Стандартні промислові холодильні камери включають в себе холодильні камери зі стандартним обсягом і розмірами, які завдяки великому попиту виробляються у великій кількості. Нестандартні камери мають обсяг і габарити, індивідуальні для кожного замовника. Такі холодильні камери виготовляються під замовлення і укомплектовані на вибір відкривними, відкатними або контейнерними дверима.
 
Складовими камер є спліт системи, моноблоки, комплекти холодильного обладнання, які забезпечують заданий режим зберігання, а температура навколишнього середовища можлива до +400 ° С. Комплект холодильного обладнання включає в себе компресорно-конденсаторний агрегат, внутрішнього блоку або випарника, пульта дистанційного керування й інших важливих комплектуючих.
 
Залежно від температурного режиму промислові камери холодильні діляться на:
 • низькотемпературні (від -5 до 35 ° С)
 • середньотемпературні (від +14 до -5 ° С).
Для тривалого зберігання продуктів харчування використовується процес заморожування, при якому не втрачаються харчові властивості. Морозильне обладнання здатне швидко заморозити і зберігати продукти в замороженому стані до 1 року.

Промислові морозильні камери

Промислові морозильні камери бувають горизонтальними - морозильні ларі, вертикальними - морозильні шафи. Відрізняються вони обсягами камер і кількістю вживаної електроенергії. Також морозильна камера може бути одно- та двохкомпресорна. Перевагою двохкомпресорної камери є можлива установка автономного температурного режиму і незалежне розморожування. Ще один критерій - клас заморозки, який позначений зірочками, що вказують на максимально можливий температурний режим.Больше зірочок - нижче температура заморозки, відповідно, більш тривалий час зберігання продуктів. Акумуляція холоду - необхідний атрибут, особливо, якщо є випадки відключення електроенергії, це здатність зберігати температурний режим камери протягом конкретного часу.
 
Холодильні,промислові морозильні камери це та категорія обладнання, що купується на тривалий час, відповідно, радимо Вам підійти до вибору особливо ретельно.
 
Також у нашому інтернет-магазині представлені кілька видів дверей для морозильних та холодильних камер - відкривніі (1-а й 2-х стулкові) та відкатні.
 
Ми представляємо сучасне і універсальне холодильне та морозильне обладнання, яке дозволить охолоджувати і зберігати продукти харчування. Всі товари, представлені в нашому інтернет-магазині, зроблені відомими фірмами-виробниками, що гарантують надійність і функціональність.
 

 

У нас Ви можете купити Холодильні та морозильні камери з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Холодильні та морозильні камери у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.