Каталог обладнання
Фільтри
Тип
Показати: 1
Ми в соцмережах

Промисловий холод б/в

Фільтри
Знайдено: 1

Промисловий холод б/в

Заклади, які працюють в сфері громадського харчування, потребують якісного зберіганні продуктів. Від цього залежить довгостроковість використання інгредієнтів для приготування страв, і, відповідно, рентабельність підприємства. Тому надійне зберігання продукції є важливим показником продуктивності діяльності. У сукупності, це також впливає на репутацію закладу.
 
Сьогодні більшість підприємств використовують промислове холодильне обладнання (промхолод). Збірні холодильні та морозильні камери вже давно ефективно використовуються на професійних кухнях піцерій, ресторанів, кафе, їдалень, мереж супермаркетів, на торгових складах, на фабриках і заводах, що працюють в сфері виробництва і обробки продуктів харчування.

Технічні особливості систем промислового холоду б/в

Система промислового холоду дає можливість зібрати і розташувати холодильний склад в будь-якому місці, сконструювати збірну щитову холодильну або морозильну камеру. Якщо купити професійний промисловий холод (б/в), в комплекті передбачається поставка необхідних деталей і запчастин, проводиться монтування збірних камер, підбір і проектування потрібної техніки.
 
Збірні холодильні камери будь-якого виду виготовляються підприємствами в розібраному вигляді, що дозволяє монтувати обладнання самостійно відповідно до індивідуальних потреб. Але важливо відзначити, що установку техніки краще довірити досвідченим фахівцям, оскільки від цього може залежати довговічність її експлуатації.
 
При розміщенні системи промислового холоду або окремих агрегатів, якість зберігання продуктів, напівфабрикатів значно збільшується. Завдяки вдосконаленим технологіям і конструкцій устаткування, продукція не втрачає свого товарного вигляду, зберігає форму, не переморажівается. Відповідно витрати зменшуються, а прибуток збільшується.
 
Систему промислового холоду також ефективно використовувати для різних виробничих процесів, в особливих умовах роботи: спеціального температурного режиму, заморозки, зберігання, охолодження продуктів, технологічного кондиціонування складів / приміщення.
 
Купити промисловий холод б/в для ресторану, піцерії, кафе, бару, їдальні
Великий асортимент промислового холодильного обладнання цієї категорії Ви можете знайти в конкретному розділі нашого онлайн-сервісу. На сайті Торгоборуд пропонуються цілі системи промислового холоду, а також окремі елементи обладнання. Промисловий холод на нашому ресурсі продається за дуже доступними цінами в Україні. Техніка має високу якість, характеризується надійністю, довгостроковістю, багатофункціональністю. При цьому агрегатами легко керувати.

Промисловий холод б/в включає:

  • морозильні і холодильні двері б/в,
  • спліт системи б/в, сендвіч панелі б/в,
  • холодильні моноблоки б/в,
  • випарники б/в,
  • низькотемпературні компресора б/в,
  • повітроохолоджувачі б/в,
  • конденсатори та інші холодильні агрегати.
У разі необхідності ми завжди оснастили Ваше заклад потрібним морозильним і холодильним обладнанням на етапі будівництва, при модернізації, заміни застарілої техніки.
 

 

У нас Ви можете купити Промисловий холод б/в з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Промисловий холод б/в у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.