Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Електромеханічне обладнання

Електромеханічне обладнання в громадському харчуванні

Індустрія підприємств швидкого харчування - це сегмент сучасного ринку споживчих послуг, що швидко розвивається. Постійне поповнення асортименту електромеханічного обладнання новими моделями (або навіть типами) відкриває нові можливості для вдосконалення технологічного процесу приготування їжі. Різне електромеханічне обладнання, представлене в нашому каталозі, при впровадженні у виробництво, здатне істотно підняти ефективність роботи будь-якого підприємства індустрії харчування. Використання якісного обладнання, що пропонується нашою компанією дозволяє не тільки істотно підвищити продуктивність праці, а й значно скоротити витрати сировини й енергії. При цьому, обробка сировини проводиться в найкоротші терміни і може проводитися практично без використання ручної праці.
Класифікація електромеханічного обладнання проводиться за особливостями конструкції і спектру вирішуваних завдань. Зазначимо, що комплектування підприємств швидкого харчування є досить складним процесом, доступним лише фахівцю. Кваліфіковані співробітники нашої компанії створюють професійні проекти оснащення обладнанням, унікальні для кожного виробництва, керуючись критеріями максимальної ефективності та мінімальної ціни.

Види електромеханічного обладнання

Спектр представленого на нашому сайті електромеханічного обладнання охоплює всі найбільш важливі його різновиди. Представлені універсальні кухонні машини використовують електродвигун для управління декількома насадками. Картоплечистки і рибочистки представляють групу очисного обладнання, що допомагає очистити ті чи інші продукти за допомогою різних пристосувань. Подрібнювальне обладнання представляють куттери, м'ясорубки, кавомолки, льдоподрібнювачі. Велика група ріжучого обладнання включає слайсери, тістоділитель, хліборізки, сиротеркі. Різне перемішуюче обладнання (тістоміси, міксери, фаршемішалки) - обов'язковий атрибут практично будь-якого кухонного цеху. Заздалегідь задану оператором форму продукту надає формувальне обладнання: тісторозкатувальні машини, піца-преси, тістоокруглювачі і котлетоформовщикі. Інше обладнання, що використовується на підприємствах громадського харчування, але не підходить по своїм функціям до вищеперелічених груп, представлено пульпаторами, кухонними процесорами, борошнопросіювачі, професійні сокодавки, маринатори. Електромеханічне обладнання широко використовується в ресторанах курортних міст, таких як Трускавець, Моршин, Буковель, Слов'янськ, Хмільник, Яречма, Мукачево, Свалява.
Електромеханічне обладнання звичайно експлуатується в інтенсивних технологічних умовах, тому при його виборі необхідно також врахувати його продуктивність, зносостійкість і ремонтопридатність. Співпраця з відомими виробниками дає можливість нашій компанії пропонувати клієнтам тільки якісне обладнання з тривалим безвідмовним терміном служби. Ми володіємо солідним досвідом роботи в даній сфері і розуміємо, що рішення по оснащенню електротехнічним обладнанням повинні бути унікальними, ефективними і доступними. Ми готові надати будь-які консультації по вибору обладнання й організувати його своєчасну доставку. Крім перерахованого вище обладнання, на сайті представлено теплове обладнання для ресторанів, холодильне обладнання для магазинів, обладнання для бару та інше.

 

У нас Ви можете купити Електромеханічне обладнання з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Електромеханічне обладнання у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.