Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Сервіс

Контактні дані сервіс відділу (запчастини):

- ел. адреса [email protected]

Компанія Торгоборуд забезпечує повне сервісне обслуговування професійного обладнання для ресторанів, їдалень, кафе, магазинів і супермаркетів. Висококваліфікований персонал вирішить будь-яку поломку або проблему оснащення Вашого підприємства. 

Сервісна служба нашої фірми пропонує:

 1. Установку, монтаж професійного обладнання згідно з планом або проектом підприємства.
 2. Пуско-налагоджувальні операції, настройку агрегатів на оптимальний робочий режим. При цьому дотримуються всі правила технологічних процесів.
 3. Гарантійний сервіс: профілактика поломок, швидка заміна агрегатів, запчастин, вузлів. У разі заводського браку, заміни здійснюються безкоштовно.
 4. Навчання персоналу (кухарів, барменів) правилам експлуатації, догляду за технікою.
 5. Регулярну технічну діагностику. Фахівці нашого технологічного відділу усувають збої в процесі роботи агрегатів, що попереджають можливі поломки.
 6. Капітальний ремонт пристроїв, планові профілактичні роботи. Якщо у вас виникли проблеми з апаратами, Ви може звернутися до нас, незалежно від того є нашим клієнтом чи ні.
 7. Торгоборуд також надає широкий вибір запчастин, аксесуарів та комплектуючих до будь-якого професійного обладнання.

Своєчасна діагностика, регулярні технічні огляди обладнання - запорука безперебійної роботи кухні або торгового залу. Професіоналізм наших майстрів, їх великий досвід, знання в даному напрямку дозволяють швидко, безпомилково встановити причину виходу агрегатів з ладу, і усунути проблеми за найкоротші терміни. Деякі ставлять під сумнів необхідність проведення даних процедур або намагаються зробити це самостійно. Але ми наполягаємо на зворотному. Оскільки навантаження на професійні апарати дуже високе, вкрай важливо регулярно стежити за їх станом: проводити професійну чистку, профілактику, перевіряти комплектність, замінювати зношувані деталі. І робити це повинен тільки підготовлений персонал. Всі виробники відзначають цей факт, багато з них відмовляються ремонтувати прилади по гарантійним талонами, якщо не укладено угоди із сервісного обслуговування і не підтверджено його проведення.

Сервісна служба Торгоборуд здійснює такий перелік послуг з ремонту ресторанного і торгового устаткування:

 • ремонт барного обладнання: підключення, чистка льдогенератора, усунення поломок електромеханічного інвентарю;
 • ремонт теплового обладнання: заміна тенів, конфорок, підключення пароконвектоматів або конвекційних печей, їх подальше обслуговування.
 • ремонт тістомісів, планетарних міксерів, промислових м'ясорубок, овочерізок, інших електромеханічних агрегатів;
 • ремонт посудомийних машин - чистка фільтрів-бар'єрів, усунення накипу нагрівачів;
 • ремонт холодильного обладнання: обслуговування холодильних вітрин, шаф; очищення конденсаторів від пилу, бруду; заправка фреоном; настройка електронних пультів;
 • обслуговування торгово-технологічного оснащення: налаштування торгових ваг, касових боксів.

Ми працюємо прозоро, якісно і в найкоротші терміни вирішимо Вашу проблему, завжди йдемо назустріч замовникам. Навіть якщо Ви не є нашим клієнтом, телефонуйте і отримаєте оперативну допомогу. Наявність на нашому складі великого запасу деталей дозволить швидко вирішити більшість питань. Обслуговування стаціонарного обладнання здійснюється на виїзді, а малогабаритні пристрої ремонтуються в нашій власній майстерні.

Ціни на сервісне обслуговування у нас більш ніж прийнятні. Вартість ремонту визначається за фактом, залежить від складності проблеми, загальної вартості деталей. Ми проводимо ремонт обладнання для ресторанів, барів, магазинів в Рівному, Києві, Хмельницькому, Львові, Одесі, Дніпропетровську та інших містах України.

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.