Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Розхід пального
Показати: 6
Ми в соцмережах

Печі на деревному вугіллі

Фільтри
Знайдено: 6
У ресторанному бізнесі більшість страв, замовлених клієнтами, готуються на електричному або газовому обладнанні, і лише мала частина закладів HoReCa для приготування по-справжньому ароматних і соковитих страв використовують відкрите вогнище. Природно, що з метою безпеки, у закритих приміщеннях немає можливості використовувати такий спосіб, а на відкритих площах, багато хто вважає, що згодяться і мангал або інший подібний пристрій, але він потребує постійного нагляду і забирає багато часу на приготування продукту. Теплове обладнання, яке прискоротить час на приготування страв і гідно замінить всілякі мангали і грилі є піч на деревному паливі.
Піч на деревному вугіллі являє собою унікальної конструкції закритий мангал, що поєднує гриль і піч в одному обладнанні. Деревне вугілля, що використовується для роботи гриля, надає стравам неповторний, вишуканий смак. За допомогою печі-гриля на деревному вугіллі можна приготувати різноманітні страви: стейки, приготовані на такій печі, надзвичайно соковиті, овочі зберігають всі корисні властивості, продукти рівномірно прожарюються і мають вишуканий смак. Завдяки тому, що печі на деревному паливі працюють при високих температурах (не нижче 280°C), час на приготування страв складає всього кілька хвилин. Так, на стейк з яловичини необхідно затратити не більше 7 хвилин, курячі ніжки знайдуть рум'яну корочку всього за 3 хвилин перебування в печі, за 10 хвилин будуть готові до вживання кілька порцій цілої картоплі. При цьому, одночасно можна готувати різнорідні продукти, зберігши їх смакові якості і аромати. Для додання страві особливого аромату в піч кладуть гілочку виноградної лози або іншого фруктового дерева. А за допомогою регулювання температури піч-гриль дозволяє приготувати страви різного ступеня прожарювання. Печі на деревному вугіллі мають привабливий дизайн, що дозволяє їх використовувати і на закритих кухнях, і на літніх майданчиках. З точки зору правил використання у закритих приміщеннях, піч-гриль максимально безпечна.
Компанія Josper (Іспанія) є лідером з виробництва печей на деревному паливі в більш ніж 50 країнах світу, які поєднують традицію і сучасність з надійністю, ергономічністю і якістю. Піч на деревному вугіллі Josper оснащується датчиком температури, що дозволяє дотримуватись необхідного температурного режиму, повітряводом, заслінкою, за допомогою якої можна збільшити або зменшити температуру, регульованим чавунним колосником, на який засипають вугілля, сталевими гратами. Залежно від моделі, грубки можуть комплектуватися додатковими гратами для м'яса, підтримуючою поверхнею, шафою над пічкою, витяжною парасолькою, полум'ягасником та іншими аксесуарами. Купити піч на деревному вугіллі Ви можете в нашому інтернет-магазині. Піч-гриль Josper окупиться закладу вже протягом першого року експлуатації і прослужить протягом 15-20 років без спеціального обслуговування.
Також у нашому магазині можна купити шашличниці, вапогрилі, грилі з вулканічною лавою, які знаходяться в розділі "Обладнання для вуличної торгівлі та фаст фуду".

 

У нас Ви можете купити Печі на деревному вугіллі з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Печі на деревному вугіллі у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.