Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Бренд
Показати: 3
Ми в соцмережах

Двері для морозильних і холодильних камер

Фільтри
Знайдено: 3
Свіжі відгуки
 • Двері холодильні одностворчаті (розпашні)
  Костянтин Таларюк
  04/10/2022

  Добрі двері. Сподобалось, що в них була захисна плівка. Загалом, запаковані були дуже добре, нічого не пошкодилось, прийшли до мене дуже швидко.

 • Двері холодильні відкатні (розсувні)
  Макс
  26/05/2022

  Дверь функционирует без изьянов, отлично подошла под камеру. Удобная, поскольку откатная. Спасибо

  Переваги: Качественный материал

  Недоліки: -

 • Двері холодильні двостворчаті ( розпашні )
  Ігор
  03/02/2022

  Задоволені придбаними дверима, конструкція повністю підійшла, дуже легко чиститься матеріал з якого зроблені двері. Хороша ціна та сервіс!Дякую

  Переваги: легко мити; хороша ціна; відмінний сервіс

Двері для холодильних камер: сфера використання, види, як вибрати, яка є фурнітура

Двері для холодильних камер застосовуються для термоізоляції на холодильних складах, цехах, в камерах та інших приміщеннях. Являють собою міцну конструкцію, яка гарантує довготривале зберігання продукції в супер- / гіпермаркетах, ресторанах, на овочесховищах і м'ясопереробних підприємствах. Дверні блоки забезпечують підтримку виставленої температури в середньо- і низькотемпературних камерах. Відрізняються ергономічною конструкцією та зручні в експлуатації.

ПРОМИСЛОВІ МОРОЗИЛЬНІ ДВЕРІ: ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

Двері для холодильних камерДверні блоки, що представлені в каталозі компанії Торгоборуд, виконані за сучасною технологією. Це так звана сендвіч-панель з термоізоляційним наповнювачем. Торець дверного полотна і лутка можуть бути окантовані алюмінієвим профілем, що значно збільшує термін їх експлуатації. Облицювання виконане з металевого листа з полімерним покриттям. Конструкція ударостійка з ідеально гладкою поверхнею, призначена для довговічної експлуатації.

Застосовується наповнювач полотна з пінополіуретану (ППУ). ППУ характеризується високими ізоляційними властивостями за рахунок підвищеної щільності (25-750 кг / м3). Утеплювач повністю герметизує всі шви, не допускаючи проникнення повітря. ППУ відрізняється більш широким температурним діапазоном експлуатації, що дуже важливо при великій різниці зовнішньої і внутрішньої t° холодильного обладнання. Пінополіуретан є екологічним матеріалом, який не горить, стійкий до вологи і зміни форми/об'єму протягом усього терміну використання.

Купуючи сендвіч-панель з ППУ ущільнювачем для конкретного об'єкта, звертайте увагу на товщину наповнювача. Для средньотемпературних камер підходящою буде товщина полотна в 60-80 мм, для низькотемпературних - 100-120 мм. При установці морозильних дверей доречним буде застосування додаткового ТЕНа підігріву лутки, що перешкоджає промерзанню конструкції і утворенню льоду.

Надійну теплоізоляцію гарантують також спеціальні ущільнювачі. Такі герметизуючі стрічкові прокладки виготовляються з пористої гуми. Ущільнювачі застосовуються по всьому периметру холодильних дверей, як розсувних, так і відкатних.

Відмінності дверних блоків від звичайних дверей:

 • надійна теплоізоляція;

 • захист від корозії;

 • вогнестійкість;

 • надійна звукоізоляція;

 • швидкий монтаж;

 • довговічність конструкції;

 • порівняно невелика вага.

Двері морозильних і холодильних камер Торгоборуд - це висока якість від кращих конструкторів холодильного обладнання. Всі деталі проходять попередній тест-контроль. Використовуючи такі сендвіч-панелі, Ви значно заощадите на електроенергії, оскільки компресор холодильної установки не буде включатися щоб заповнити втрати холоду, як буває при використанні неякісних дверних блоків. Вся лінія продукції відповідає високим технічним вимогах і держстандартам.

ДВЕРІ ХОЛОДИЛЬНІ: ВИДИ І ВІДМІННОСТІ

На сьогодні, ринок пропонує великий вибір морозильних дверей, які відрізняються за розміром, варіантом виконання і способу монтажу. Ви завжди можете звернутися в Торгоборуд, щоб конструктори компанії виготовили необхідний елемент, відповідний для конкретного випадку.

За варіантом виконання дверні блоки бувають:

 • Розпашні одностулкові;

 • Розпашні двостулкові;

 • Відкатні (розсувні).

Двері холодильні одностулкові розпашні - використовуються на харчових складах, які потребують підтримки заданої t° в низько- і середньотемпературних камерах. Встановлюються в приміщеннях, де переміщення вантажу здійснюється за допомогою візків, використовується ручне перенесення. Умови навколишнього середовища: температура -35 ... + 45 ° С, вологість - 80%.

Двері холодильні двостулкові розпашні - встановлюються в камерах з шириною прорізу більше 1400 мм. Призначені для використання в холодильних цехах, де заморожується/зберігається габаритна тара і продукція. Умови навколишнього середовища: температура -35 ... + 45 ° С; вологість 80%; в місцях відсутності піску, пилу та інших сипучих речовин.

Відкатні холодильні двері експлуатуються на харчових підприємствах з обмеженим робочим простором в місцях проходження людей, проїзду ручних вантажних візків. Встановлюються в холодильних камерах будь-якого обсягу, на складах, терміналах, а також в приміщеннях де застосовується монорельс.

ФУРНІТУРА ДЛЯ ХОЛОДИЛЬНИХ ДВЕРЕЙ

Щоб мінімізувати втрати холоду в охолоджуваному приміщенні слід ретельно підбирати фурнітуру. Правильно відрегульована, справна фурнітура гарантує надійне зберігання продуктів харчування, запобігаючи псуванню.

Двері для морозильної камериДвері холодильної камери Торгоборуд комплектуються тільки високоякісною фурнітурою, виготовленою в Італії, Туреччині, Німеччині:

 • петлі;

 • замки;

 • монорейкова система;

 • гума ущільнювача;

 • ТЕНи підігріву.

Надійність і довговічність при інтенсивній експлуатації забезпечують петлі, вироблені з регульованим механізмом і без. Регульовані петлі можна підігнати по висоті, що дуже зручно, коли дверний блок провис. У відкатних дверях використовують латунні ролики - дана конструкція довговічніша і дорожча відповідно.

Замки безпеки бувають з одно- і двостороннім відкриванням. У першому випадку, ручка замка знаходиться тільки зовні, в іншому - з двох сторін, використовується при випадковому закритті дверей. Замки вбудовуються в ручку і можуть закриватися автоматично або за допомогою додаткового ключа.

ЯК ВИБРАТИ ДВЕРІ ХОЛОДИЛЬНІ?

До вибору фурнітури слід підходити з особливою увагою. Ми пропонуємо виключно якісні та надійні замки, ручки й петлі. А ось обрати холодильні двері часом буває вкрай складно, з огляду на сучасний асортимент виробників.

В першу чергу необхідно враховувати розмір. Якщо проліт невеликий, то оптимальним варіантом будуть розпашні холодильні двері, якщо великий - відкатні.

Важливу роль відіграють особливості цеху й обмеження його простору. Наприклад, для забійних цехів та м'ясокомбінатів відмінним варіантом будуть двері з отвором під підвісний шлях для вантажу. Ми пропонуємо особливі моделі з урахуванням всіх вимог приміщення.

При установці дверей для камер регульованого газового середовища (РГС) ми використовуємо особливу методику. У камерах для зберігання фруктів та овочів важливо не допустити витоку газу. Такі двері відрізняються високою герметичністю, тому є найефективнішими для камер газації.

Також важливим критерієм підбору є товщина теплоізоляційного шару. Існує два типи дверей:

 • низькотемпературні - для камер нижче 0°С;

 • середньотемпературні - для камер вище 0°С.

ОСОБЛИВОСТІ ВСТАНОВЛЕННЯ ДВЕРЕЙ У ХОЛОДИЛЬНІ КАМЕРИ

Грамотно встановлені двері морозильної камери є запорукою довгої та безпроблемної роботи обладнання. Якщо вірно виконати монтаж, то в майбутньому не виникне необхідності в заміні ущільнювальних гумок, петель та іншої фурнітури. Якщо ж в процесі монтажу припуститися помилки, камера швидко вийде з ладу.

Найменші щілини приводять до намерзання льоду, що тягне за собою розрив механізмів. Витік холоду також може виникнути внаслідок некоректного монтажу дверей. В даному випадку може спостерігатися зниження потужності обладнання і, відповідно, збільшення витрат електроенергії. В морозильну камеру надходить волога, яка осаджується на ребра випарника, що призводить до зменшення тепловіддачі та виходу з ладу камери.

Безпомилковим варіантом буде одночасне проектування холодильних складів і підбір дверей до них. Однак нерідко до нас звертаються замовники з проханням підібрати якісні двері в холодильну камеру, яка вже готова. В цьому випадку ми ретельно аналізуємо особливості приміщення і пропонуємо найбільш гідний варіант з урахуванням всіх вимог клієнта.

Холодильні двері є самою експлуатованою частиною приміщення, тому до їх вибору та монтажу слід поставитися з повною серйозністю. Пропонуємо першокласні моделі за цінами виробника. У попередніх розрахунках ми враховуємо особливості та розміри вашого складу, частоту відвідування і мікроклімат в ньому.

КУПИТИ ДВЕРІ ХОЛОДИЛЬНІ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ ТОРГОБОРУД

В інтернет-магазині Торгоборуд Ви можете купити холодильні двері різного типу виконання, а також необхідну фурнітуру. Високоякісна продукція виготовлена кращими фахівцями на виробництві з імпортним обладнанням. Ми гарантуємо довгий термін служби дверних блоків за рахунок підвищеної надійності матеріалів конструкції і найголовніше - ВИ ЕКОНОМИТЕ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ за рахунок зменшення втрат холоду. Кваліфіковані менеджери допоможуть підібрати найкращий варіант виконання морозильних конструкцій під Ваші потреби. Ми гарантуємо високу якість і демократичні ціни. Доставка здійснюється зручним для Вас способом в будь-який населений пункт країни. Замовник може самостійно встановити дверний блок або замовити монтаж дверей у фахівців компанії. На сайті також представлені збірні холодильні камери, сендвіч-панелі, холодильні спліт системи і моноблоки.

Популярні питання:

✅ Недорогими моделями є двері холодильні одностворчаті.

✅ Найбільш популярними є: Двері холодильні одностворчаті.

✅ Найпопулярнішими є українські виробники. Холодильні двері українського виробництва відрізняються невеликою ціною та високою якістю.

✅ Є двері холодильні відкатні (розсувні)двері холодильні двостворчаті та двері холодильні одностворчаті.

✅ Ціна стартує від 6 293 грн. Діапазон цін сильно відрізняється в залежності від типу двері (розпашні, відкатні і т.д.). Також вартість залежить від розміру світлового отвору та типу / товщини наповнювача.

✅ Якщо проліт невеликий, то ідеальним варіантом будуть розсувні двері, а якщо навпаки габаритним, то відкатні.

 

У нас Ви можете купити Двері для морозильних і холодильних камер з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Двері для морозильних і холодильних камер у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.