Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Барне обладнання

Барне обладнання - це комплекс технологічного обладнання для повноцінної роботи бару, до складу якого входить теплов е обладнання, холодильне обладнання, допоміжне обладнання для бару, електромеханічне та інше торгове обладнання.

Важливість правильного підбору обладнання для бару

Першим і центральним місцем в інтер'єрі кафе, бару, ресторану, на яку звертають увагу відвідувачі є барна стійка. До її вибору треба поставитися особливо ретельно, і для вдалого інвестування коштів потрібно чітко знати, де можна заощадити, а де економія не зовсім доречною. Тому, визначте разом з фахівцем всі деталі правильної і раціональної планування, адже в обладнанні бару потрібно приділити увагу кожній дрібниці.
 
Барне обладнання - одна з найголовніших складових закладу громадського харчування, яке обслуговує клієнтів як кафе, бару, ресторану і т.п. В час сучасних технологій і в світі конкуренції, кожне з цих закладів має йти в ногу із сучасністю і відповідати на вимоги, які пред'являють клієнти. Це, наприклад, наявність широкого асортименту напоїв, льоду, можливість приготувати будь-який з коктейлів, фреш, не залишивши при цьому клієнта в болісному очікуванні. Барне обладнання широко використовується в ресторанах курортних міст, таких як Трускавець, Моршин, Буковель, Слов'янськ, Хмільник, Яречма, Мукачево, Свалява.
 
Наш інтернет-магазин пропонує доставку торгового обладнання від провідних фірм-виробників. Крім того, у нас досить різноманітний вибір професійного барного обладнання, яке полегшить роботу бармена і зробить її максимально зручною і приємною.
 
Важливим критерієм при виборі будь-якого торгового обладнання є не тільки якість і функціональність, а і його доступність. З метою подальшого співробітництва ми пропонуємо нашим клієнтам «щадну» цінову політику, яка, сподіваємося, дозволить зробити нашу співпрацю максимально зручною і продуктивною.
 
Необхідною у підготовці до «обмундирування» робочого місця бармена для кафе, барів, ресторанів та інших закладів анологичних типу, є його раціональне планування. Потрібно максимально полегшити роботу бармена, зробити так, щоб все необхідне обладнання було під рукою.
 
У нас Ви знайдете великий вибір барного устаткування, необхідного для роботи бармена. Серед нього: станція бармена, барні комбайни, міні-холодильники/морозильники, соковижималки (в т.ч. автоматичні соковижималки для цитрусових), Сокоохолоджувачі, блендери, міксери, льодогенератори, льдоподрібнювачіі, гранитори, холодильні вітрини для тістечок і ін.

Ключові елементи обладнання для бару

  • Станція бармена, наприклад, створена для спрощення та підвищення ефективності роботи. Барніміні-холодильники/морозильники (винний холодильник, холодильник-вітрина, шафа-холодильник і т.д.) прості в експлуатації і дозволяють відвідувачам максимально оглядати товар.
  • Соковижималки призначені для отримання соків з фруктів та овочів, фрешу. Легко розбираються на складові для гігієнічного догляду. Сокоохолоджувачі послужать для охолодження соків і негазованих напоїв.
  • Льодогенератор виробляє лід, який використовується при оздобленні страв, і, як складова для багатьох коктейлів. Деякі льодогенератори вимагають підключення до водопостачання і каналізації.
  • Барний комбайн включає в себе блендер, соковижималку і міксер. Для створення так званного «солодкого снігу» використовуйте гранитори, які дозволять перетворити сік у снегоподобную масу. Міксер зробить відмінний молочний коктейль різної консистенції, а блендер коктейль з фруктів.
  • Кондитерська шафа, холодильна і міні холодильна вітрина, холодильна шафа кондитерський збережуть кондитерські вироби у свіжому вигляді і дозволять клієнтам оглядати весь товар з різних боків.
Барне обладнання, представлене нашим інтернет-магазином, відрізняється насамперед безпекою при його експлуатації, також високою якістю, надійністю і зручністю в обслуговуванні. Нагадаємо, все наявне у нашому інтернет-магазині барне обладнання вироблено провідними світовими фірмами-виробниками, перевіреними часом.
 

 

У нас Ви можете купити Барне обладнання з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Барне обладнання у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.