Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Довжина
Ширина
Бренд
Показати: 3
Виробники продукції
Ми в соцмережах

Столи виробничі, обробні

Фільтри
Знайдено: 3

Столи виробничі обробні, розділювальні, стіл виробничий з полицею, стіл для оброблення м'яса

Стіл виробничий (обробний) - призначений для оброблення, подальшої обробки м'яса, риби, продуктів харчування, які використовують для приготування в цехах, на виробництвах, у професійних кухнях. Крім того, стіл виробничий може служити допоміжною поверхнею для установки інвентарю, електромеханічного обладнання та багато іншого.
 
Столи виробничі, так само як і столи обробні можуть мати додаткову полицю, яка допоможе додатково помістити посуд, продукти, прилади або необхідний кухонний інвентар. Стіл виробничий з полицею широко використовується не тільки на професійній кухні, а й у будь-якому закладі громадського харчування.
 
Стіл для обробки м'яса, представлений на нашому сайті, дозволяє раціонально використовувати простір, він виготовлений з н/с, має в комплекті поліетиленову дошку.
 
Усі виробничі столи мають посилену з внутрішньої сторони стільницю, що додає жорсткість і міцність робочої поверхні. Каркас столів виготовлено з розбірної конструкції, що дозволяє додатково економити робочу площу при експлуатації, зберіганні або транспортуванні.
 
Столи виробничі, обробні - виробники:

 

У нас Ви можете купити Столи виробничі, обробні з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Столи виробничі, обробні у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.