Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
К-сть рівнів
Габаритні розміри
Показати: 9
Ми в соцмережах

Шокфростери, камери шокової заморозки

Фільтри
Знайдено: 9
Камера шокової заморозки (шафа інтенсивного охолодження, шокфростер) - це нове передове покоління холодильного облад нання для закладів харчування, яке призначене для швидкого охолодження, заморозки продуктів харчування в домашніх і промислових умовах. Шокфростери відрізняються від традиційних морозильних камер наявністю системи примусової та ефективної вентиляції і підвищеною холодопродуктивністю.

Сфера використання та переваги

Камери шокового заморожування широко застосовують на професійних кухнях супермаркетів, кафе, ресторанів, в т.ч. і фаст фуду, підприємствах громадського харчування і виробництвах, розрахованих на приготування великої кількості напівфабрикатів високого ступеня готовності з широким асортиментом. Шафи шокового охолодження набагато ефективніше оптимізують роботу підприємств, зайнятих у бізнесі громадського харчування. Швидка або шокова заморозка дозволить не тільки заощадити час і витрати на електроенергію, а й зберегти готові продукти, напівфабрикати протягом тривалого терміну без будь-якого порушення гігієнічних норм і правил. Серед продуктів харчування, які можна заморожувати і зберігати в камері шокового заморожування, ті ж продукти, які зберігаються в традиційних морозильниках промислового типу - риба, м'ясо, рибні і м'ясні напівфабрикати, булочки, тісто, фрукти та овочі і т.п. Всі продукти при зберіганні зберігають не тільки свій смак, а й всю свою поживну цінність, тому що всі вони заморожуються за мінімально короткий час. Саме такий спосіб консервації та зберігання на сьогоднішній день вважається найбільш ощадним, саме він дозволяє максимально зберегти всі смакові якості продуктів не пошкоджуючи їх структури.
 
Шокфростери, виготовлені відомими світовими виробниками мають широкий модельний ряд і спроектовані згідно з останніми європейськими стандартами ISO 9001, 14001, які передбачають швидку заморозку зі швидкістю не менше ніж 1 см за 1 годину. Процес заморозки, або шокового охолодження, передбачає поетапний перехід внутрішньоклітинної води або рідини в лід. Після охолодження або заморожування камера шокової заморозки автоматично відморожує продукти, після чого настає режим зберігання. Так, в разі відсутності морозильної камери, шокфростер можна використовувати як універсальний агрегат.

Види шокфростерів

Всі шафи шокової заморозки за функціональним призначенням поділяють на 2 класи
  • охолоджувачі (blast chiller - бласт-чиллери)
  • заморожувачі (blast freezer - бласт-фризери).
Охолоджувачі призначені лише для охолодження продуктів, заморожувачі можуть працювати як в режимі охолодження, так і заморожування. Такі агрегати в режимі шокової заморозки знижують температуру продукту з +70 до +3 за 1,5 години, в режимі звичайної заморозки з +70 до - 18 за 4 години. Саме показники швидкості заморозки грають важливу роль при зберіганні продуктів.

Монтаж

Що стосується монтажу шокфростеров, то він виконується дуже швидко і легко. Деякі камери шокової заморозки поставляються без підлоги з ізоблокамі, а деякі з ізольованим підлогою. Елементи такої ізольованї підлоги можна встановити під рівнем підлоги приміщення, якщо ж таке неможливо, перед дверцятами шокфростера необхідна установка пандуса.

Камери шокової заморозки у нашому інтернет магазині

Всі моделі, представлені на нашому сайті, відмінно зарекомендували себе на світовому та вітчизняному ринках холодильного устаткування. Всі вони проходять тестування на заводах виробника. Поставляються шокфростери як з вмонтованими агрегатами, так і повністю готовими до підключення до основного (центральному) агрегату. В останньому випадку шафи поставляються в розібраному вигляді. Виносні агрегати до камер заморозки поставляються окремо, а пакет випарника, блок управління встановлюються на заводі. Також у нас можна купити ларі морозильні, холодильні, морозильні вітрини та інше охолоджувальне устаткування.
 
 

 

У нас Ви можете купити Шокфростери, камери шокової заморозки з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Шокфростери, камери шокової заморозки у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.