Каталог обладнання
Фільтри
Ми в соцмережах

Оглядові дзеркала безпеки

Фільтри
Знайдено: 3

Оглядові дзеркала безпеки для для торгових залів супермаркетів та магазинів

Додатковий захист товарів від крадіжки надають оглядові дзеркала, які стали невід'ємною частиною обладнання для супермаркетів. Наш інтернет-магазин торгового обладнання представляє оглядові дзеркала безпеки для торгового залу, касових терміналів, для установки в погано оглядових ділянках у торговому приміщенні, біля посту охорони, в коридорах будівель або у виробничих приміщеннях. Використання оглядового дзеркала набагато збільшить можливості служби безпеки підприємства, крім того, воно допоможе касиру переконається у наявності (відсутності) товару у візку покупця. У поєднанні з протикрадіжною системою і системою відео спостереження, оглядові дзеркала допоможуть значно скоротити штат служби безпеки, і відповідно, заощадити на оплаті праці.
Найчастіше оглядове дзеркало виготовлено з акрилу або скла, на вигляд нагадує дзеркало напівсферу (тому їх називають купольними дзеркалами). Популярні моделі оглядових дзеркал мають діаметр 40, 60 і 80 см.

Дорожні або вуличні оглядові дзеркала безпеки

Що стосується безпеки дорожньо-транспортного руху, то серед водіїв найбільше користуються попитом дорожні (вуличні) оглядові дзеркала, які використовують на автостоянках, парковках, виїздах з територій, на аварійних ділянках доріг, трас, на КПП підприємств, перехрестях з обмеженою оглядовістю і т.д. Особливо поширеними місцями для установки дорожніх оглядових дзеркал безпеки є зовнішні дзеркала в автомобілях. Дорожні (вуличні) оглядові дзеркала здатні фіксуватися в будь-яких положеннях, що забезпечує більш якісне спостереження, крім того, конструкція такого дзеркала продумана до дрібниць.
Також інтернет-магазин пропонує широкий асортимент іншого обладнання для торгового залу: касові бокси, ваги, торгові стелажі, камери схову та багато іншого. Ми пропонуємо найкращі ціни від виробників та максимально швидку доставку.

 

У нас Ви можете купити Оглядові дзеркала безпеки з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Оглядові дзеркала безпеки у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.