Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Тип дзеркала
Габаритні розміри
Показати: 24
Ми в соцмережах

Оглядові дзеркала безпеки

Фільтри
Знайдено: 24

Оглядові дзеркала безпеки

Оглядові дзеркала стали одним із найважливіших інструментів, які забезпечують додатковий захист від крадіжок товару у супермаркетах. Їх можна розділити на дві категорії: оглядові дзеркала безпеки для приміщень та вуличні дзеркала безпеки, їх ще називають дорожніми.

Оглядові дзеркала безпекиНаш інтернет-магазин торгового обладнання надає широкий асортимент оглядових дзеркал безпеки для торгових залів, касових зон, для встановлення у сліпих зонах торгового приміщення, біля охоронних пунктів, у коридорах будівель або у виробничих приміщеннях. У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити дзеркала безпеки різних форм, включаючи круглі, трикутні, купольні та прямокутні. Оглядові дзеркала значно покращують систему безпеки підприємства. За допомогою цього обладнання касир у супермаркеті зможе переконатися, що візок покупця справді порожній. Оглядові дзеркала безпеки, система відеоконтролю, а також протикрадіжні системи допоможуть мінімізувати кількість працівників у сфері охорони, таким чином власнику підприємства не доведеться покривати зайві витрати на оплату праці.

Як правило, дзеркала оглядові для магазинів бувають акриловими або скляними. Що стосується зовнішнього вигляду, то на вигляд дзеркала схожі на півсферу, тому їх часто називають купольними. Найпопулярнішими розмірами оглядових дзеркал є моделі діаметром 40, 60 та 80 см.

Сфера використання оглядових дзеркал

Людина має бінокулярний зір, це означає, що люди не можуть фокусувати зір одночасно на кількох предметах. У цьому випадку навіть бічний зір не допомагає. На сьогоднішній день є вихід із цієї ситуації. Якщо людині потрібно одночасно побачити, що відбувається в декількох місцях, відразу необхідно концентрувати бажані об'єкти в одному місці, щоб мати можливість сфокусувати свій погляд на головному, а за рештою об'єктів просто поверхово спостерігати, щоб у разі потреби помітити навіть найменші зміни. Для цього є два пристосування: система відеоспостереження, яка включає досить дороге обладнання; оглядові дзеркала безпеки, які коштують набагато дешевше і тому доступніші.

Використовувати оглядові дзеркала безпеки можна як на вулиці, так і в приміщенні. Область їх використання на території України є досить великою:

 • Спостереження за торговою залою. Оглядове дзеркало для магазину, як правило, монтується над категоріями товарів, які є найбільш дорогими, а також у місцях, що важко оглядаються, де злодії безперешкодно можуть вкрасти товар.
 • Контроль у прикасовій зоні. Часто протикрадіжні дзеркала різних форм (купольні, трикутні, круглі, прямокутні) розміщують у прикасовій зоні, щоб касир міг спостерігати за чергою, а також за вмістом у кошиках покупців з метою запобігання крадіжці.
 • На підприємствах та в офісах. Круглі дзеркала для приміщень використовують в офісах, вони можуть бути й інших форм, таким чином здійснюється контроль за співробітниками, щоб вони належним чином виконували свої обов'язки.
 • Застосування на складах. Круглі та прямокутні дзеркала оглядові вуличні використовують, щоб контролювати робочий процес на складах, включаючи крадіжку, а також роботу співробітників.
 • Спостереження у музеях та на виставках. Експонати на виставках та в музеях коштують досить дорого, тому спостереження за цими об'єктами вкрай потрібне. Для цього встановлюють сферичні дзеркала безпеки.

Переваги використання оглядових дзеркал безпеки:

 • Оглядові дзеркала безпеки дозволяють розширити коло видимості;
 • Дорожні дзеркала безпеки забезпечують більш якісну видимість для водіїв та пішоходів у проходах, на дорогах, а також на перехрестях;
 • Оглядові дзеркала є найбільш економічно вигідним рішенням для вибору інструментів для системи безпеки;
 • Оглядові дзеркала сприяють контролю безпеки.

Для чого призначені оглядові дзеркала

Дорожні дзеркала безпеки монтують на парковках, а також території складів, оскільки це місця підвищеної небезпеки випадкового зіткнення транспортних засобів.

Також пристосування цього типу активно використовуються як інструмент системи безпеки для запобігання крадіжкам, оскільки це дуже поширене явище в торгових залах супермаркетів та магазинів, залах реєстрації та очікування в аеропортах, на автостанціях або на залізничних вокзалах.

Компанія «ТоргОборуд» надає широкий асортимент оглядових дзеркал безпеки, які класифікуються таким чином:

 • вуличні дзеркала безпеки та сферичні дорожні дзеркала: застосовуються, як правило, на ділянках дороги з поганою видимістю. Це можуть бути місця різких поворотів, виїзду та паркування, контрольно-пропускні пункти, території складів та інші. Дорожні дзеркала безпеки можуть мати прямокутну або сферичну форму, їх можна прикріпити на стіну або трубу. Часто дорожні дзеркала безпеки забезпечують світловідбивачами, щоб у темний час доби вони були помітнішими та якісно виконували своє призначення. Спеціальні козирки для дорожніх дзеркал забезпечують захисну функцію від опадів. Вони мають захисне покриття, яке служить для більшої стійкості поверхні, тому перепади температур та механічні пошкодження для них не страшні. Також круглі оглядові дзеркала для приміщень застосовують на території магазинів та на складах, таким чином можна контролювати робочий процес співробітників, до того ж антикрадіжні дзеркала забезпечують мінімальний ризик крадіжки в магазині.
 • оглядові дзеркала для приміщень використовують для фіксації на стелях, таким чином можна стежити за зонами у великих торгових приміщеннях, а також на складах, в офісах і т.д. Компанія «ТоргОборуд» пропонує широкий асортимент оглядових дзеркал різних форм та розмірів від 300 до 1000 мм.

Дорожні дзеркала безпеки можна класифікувати на дві групи: дорожні дзеркала зі світловідбивачами та дорожні дзеркала без світловідбивачів (їх називають універсальними). Остання група підрозділяється на дзеркала без захисного козирка із корпусом білого кольору та дзеркала із захисним козирком із корпусом оранжевого кольору.

На нашому сайті представлені різні види дзеркал для вулиці від чеської фірми «MEGAPLAST Kladno»:

 • дзеркало для огляду дороги з корпусом біло-червоного кольору зі світловідбивним ефектом (MEGA) найкраще монтувати на автомобільних дорогах та на магістральних вулицях загальноміського та районного значення з безперервним та регульованим рухом, а також на залізничних вузлах та переїздах, на небезпечних ділянках дороги з різкими поворотами та у гірській місцевості;
 • дорожні дзеркала безпеки зі спеціальними козирками з корпусом оранжевого кольору без світловідбиваючого ефекту (UNI cap). Цей вид дорожніх дзеркал є універсальним та встановлюється на дорогах місцевого призначення, тобто в селах, селищах, а також районах на ділянках дороги з поганою видимістю, а саме на перехрестях, на виїздах із дворів, стоянок тощо;
 • дорожні дзеркала без козирка з корпусом білого кольору без світловідбиваючого ефекту (UNI). Цей вид універсальний, використовується як на вулиці, так і в приміщеннях.

Оглядові дзеркала безпеки є досить поширеною продукцією, оскільки це найекономічніший і найпростіший вид обладнання для забезпечення системи безпеки та контролю. Щоб придбати оглядові дзеркала необхідно звернутися до нашої компанії та сформулювати свій запит – і команда наших фахівців допоможе зробити правильний вибір відповідно до Ваших вимог та побажань.

Правила встановлення оглядових дзеркал

Виходячи з поставленої мети, оглядове дзеркало можна монтувати на стіну, на стійку складського стелажа або на стовп. Дзеркала купольної форми встановлюють прямо на стелю, якщо висота стелі невелика, або підвішують на ланцюг, якщо стеля висока. Встановлення оглядового дзеркала безпеки не потребує великих зусиль, спеціальних навичок та не займе багато часу, тому Ви зможете впоратися навіть самостійно без допомоги фахівців. Фіксація оглядових дзеркал різної форми для забезпечення контролю та спостереження може здійснюватися як до поверхні стіни, так і на спеціально призначену стійку. Щоб встановити дзеркала в правильному положенні, їх оснащують спеціальним кріпленням у вигляді кульового шарніра, тому є можливість змінювати кут нахилу, таким чином територія огляду збільшується. Дорожні дзеркала безпеки фіксуються до опорної поверхні, яка має бути надійною, щоб витримувати пориви вітру та інші навантаження. Стійки для фіксації дорожніх дзеркал можуть бути сталевими, металевими або пластиковими. Щоб закріпити дорожнє дзеркало до стіни будівлі, використовують кронштейни. У комплекті із дзеркалами додаються кріплення для фіксації на опору. Що стосується кронштейнів різної довжини для фіксації оглядових дзеркал, то про їх купівлю потрібно подбати окремо. Вони не йдуть у комплекті.

Строго забороняється встановлювати оглядове кругле дзеркало для приміщень на вулиці, оскільки такий вид дзеркал не має спеціального покриття, яке б забезпечувало стійкість до атмосферних явищ. Під час монтажу дзеркала на території складу потрібно звернути увагу, щоб дзеркало знаходилося у місці, де не дістають машини, як під час руху, так і під час підйому вантажів. Але навіть якщо виникне така ситуація, акрилове дзеркало під час падіння не розіб'ється, до того ж його вага невелика, тому ніяких серйозних пошкоджень бути не повинно.

Якщо Ви захочете купити дорожнє дзеркало безпеки, то під час його вибору та подальшої установки слід прислухатися до порад водіїв та навантажувачів, які активно ним користуватимуться, оскільки вони краще розбираються, де саме необхідне таке обладнання. Вид із кабіни автотранспорту значно різниться з поглядом пішохода, тому дуже важливо звернути на це увагу.

Купити оглядові дзеркала безпеки в компанії ТоргОборуд

Широкий вибір оглядових дзеркал безпеки дозволяє задовольнити будь-які бажання та вимоги покупців:

 • Несприйнятливість корпусу до сонячного світла та поривів вітру;
 • Збереження фізичних та оптичних характеристик протягом тривалого терміну використання;
 • Невелика вага та безпека (оглядові дзеркала безпеки виготовляються з акрилу, який не б'ється, не піддається механічним пошкодженням, а також є досить легким матеріалом, тому він не розлітається на уламки та не завдасть шкоди оточуючим);
 • Високий рівень адгезії. Адгезія – це зчеплення різнорідних поверхонь. Адгезія досягається шляхом нанесення гальванічних та лакофарбових покриттів, а також методами склеювання, зварювання тощо, включаючи утворення поверхневих плівок. У ході виробництва дзеркал лазерно-оптичні датчики забезпечують необхідний радіус опуклості поверхні. Дзеркала покриті за допомогою сучасного вакуумного обладнання шляхом випаровування алюмінію. Дана технологія сприяє високому рівню адгезії та високому коефіцієнту відбиття. Застосування сучасних методів гарантує найкращу якість наших оглядових дзеркал.
 • Стійкість до деформації, а також до корозії;
 • Європейські стандарти з якості.

Ціна на оглядові дзеркала безпеки, які ми надаємо, є досить доступною, оскільки ми співпрацюємо з провідними виробниками цієї категорії товарів по всьому світу.

Якщо Ви вирішите купити дорожнє дзеркало безпеки для свого підприємства, то приймете правильне рішення, оскільки це допоможе знизити витрати вашої організації на оплату праці співробітникам охорони, а також мінімізує ймовірність нещасних випадків, які завдають значної шкоди. Достатньо навіть одного охоронця, який стежитиме за оглядовим дзеркалом та прилеглою територією, щоб гарантувати повноцінний контроль безпеки.

Часті питання

✅ За якими критеріями обирати оглядове дзеркало?

При виборі оглядових дзеркал необхідно звернути увагу на:

 • майбутнє місце розташування (для зовнішнього використання чи приміщення);
 • якщо йдеться про вуличні оглядові дзеркала, потрібно визначитися з наявністю захисного козирка;
 • площа приміщення для встановлення оглядового дзеркала у приміщенні;
 • габарити дзеркала (коло, якщо йдеться про дзеркало круглої форми та розміри, якщо йдеться про дзеркало прямокутної форми).

✅ Чи входить кріплення дзеркал до комплекту?

Так, дзеркало комплектується додатково кріпленням.

✅ Яка найпопулярніша модель дорожнього оглядового дзеркала?

Популярними є круглі моделі дзеркал з козирком діаметром 600, 800 см:

✅ Яка найпопулярніша модель оглядового дзеркала для приміщення?

Найпопулярнішими моделями є:

 

У нас Ви можете купити Оглядові дзеркала безпеки з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Оглядові дзеркала безпеки у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.